ماهی فایتر

ماهی فایتر

ماهی فایتر از انواع ماهی زینتی است. این ماهی دارای باله های و رنگ بسیار زیبایی است. نگهداری این ماهی بسیار نیاز به دقت دارد. ماهی فایتر بسیار حساس است.

ماهی فایتر سیامی که همچنین به عنوان “ماهی بتا” شناخته می شود. این ماهی یکی از انواع ماهی های آب شیرین در گورامی مادری خانواده به مکونگ حوضه رودخانه از تایلند ، کامبوج ، لائوس ، و ویتنام است. این ماهی در دنیای تجارت در آکواریوم به بازار عرضه می شود. این ماهی به دلیل رنگ ، تنوع و محبوبیت زیادی دارند.

ماهی فایتر بیشتر در رودخانه چائو فرایا در تایلند  که قبلاً به آن سیام می گفتند  وجود داشت. بتاها حداقل از اواسط قرن نوزدهم نگهداری و پرورش یافتند، پس از کشف در آب های آرام مانند کانال ها ، شالیزارهای برنج و دشت های سیلاب ، جایی که هنوز هم یافت می شوند. این ماهی مورد توجه مردم قرار گرفت.

ماهی فایتر چیست؟

این ماهی به طور طبیعی گوشتخوار است. تغذیه این ماهی در زئوپلانکتون از سخت پوستان ، و لارو از پشه و دیگر حشرات آبزی است. برخلاف برخی از موارد بازاریابی در تجارت حیوانات خانگی، آنها نمی توانند فقط از طریق پوشش گیاهی یا ریشه گیاهان زندگی کنند.

بتا به تغذیه بیش از حد حساس است ، که می تواند منجر به چاقی ، یبوست ، بیماری مثانه و سایر مشکلات سلامتی شود. همچنین غذای زیاد ممکن است باعث آلودگی آب شود. معمولاً توصیه می شود حداقل یک بار در روز بتا را تغذیه کنید ، فقط با مقدار غذایی که می تواند در عرض 3-5 دقیقه بخورد. غذای مانده باید برداشته شود. برخی منابع توصیه می کنند که بتاها حداقل برای یک روز “روزه” بگیرند تا فرآوری کامل غذا انجام شود.

ماهی فایتر در ایران هم بسیار خواهان دارد. شما می توانید هر مقدار و اندازه ای که در نظر دارید را از ما (بازرگانی حقیقی) بخواهید. ما آمادگی داریم که هر میزان که شما نیاز دارید را برای شما تهیه کنیم.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره تلفن همراه :09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHI.ASLAN
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید