ماهی قزل آلا آب شیرین

قیمت عمده ماهی قزل آلا

ماهی قزل آلا آب شیرین ، یکی از اولین ماهی هایی که برای پرورش انتخاب شد ماهی قزل آلا است. این ماهی که تاریخچه ان به اروپا و آتلانتیک بر می گردد یکی از ماهی های آب شیرین و سرد آبی است. در این مقاله قصد داریم درباره ماهی قزل الا آب شیرین مطالبی را بیان کنیم. امید واریم که این مطالب برای شما مفید باشد. لطفا انتقادات و پیشنهادات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

ماهی قزل آلا آب شیرین

ماهی قزل آلا آتلانتیک ، یک گونه آنادروموس ، دارای تاریخچه زندگی پیچیده ای است که از آنجا شروع می شود که در جریان های زایمان خود به صورت سرخ شده خارج می شود ، سپس به عنوان نوجوان در جریان های آب شیرین و سرشاخه ها عقب می رود و در نهایت برای مرحله تاریخ زندگی بزرگسالان خود به دریا مهاجرت می کند.

این گونه معمولاً قبل از مهاجرت به اقیانوس دو یا سه سال در زیستگاه های آب شیرین می گذرد. آنها همچنین دو تا سه سال را در اقیانوس سپری می کنند و قبل از اینکه به جریانهای زایمان خود برگردند تا تخم ریزی کنند. ماهی قزل آلا در اقیانوس اطلس وجود دارد ، جایی که بزرگسالان در دریاچه ها زندگی می کنند و سپس از دریاچه ها به شاخه های اطراف مهاجرت می کنند تا تخم ریزی کنند.

ماهی قزل آلا آب شیرین یکی از ماهی هایی است که ما در ایران آن را صورت تناژ بالا تولید می کنیم. به صورتی که تولید ما در ایران به حدی بالا رفته است که به کشور بدا یعنی کشورهای اروپایی نیز صادرات داریم.

یکی از بهترین ماهی قزل آلا آب شیرین ، ماهی قزل آلا شهرکرد و اصفهان است. در این دو شهر به دلیل تولید بالا تجربیات بسیار خوبی را به دست اورده اند. این تجربه باعث شده است که ماهی باکیفیت را تولید کنند.

ماهی قزل آلا آب شور

این ماهی البته می تواند در آب شور نیز پرورش پیدا کند. در قسمت شرق اصفهان این ماهی به صورت زیاد با آب شور در حال پرورش است. ماهی قزل آلا آب شیرین و ماهی قزل آلا آب شور همان گونه هستند. در آمریکای شمالی ، این شامل ماهی قزل آلا اطلس است که فقط یک گونه از آن وجود دارد و پنج گونه ماهی قزل آلا در اقیانوس آرام: کوهو ، چینوک ، صورتی و جوراب ساق بلند .

با این وجود ، تفاوت های زیادی در رفتار و فیزیولوژی بین ماهی قزل آلا آب شیرین و شور ماهی قزل آلا وجود دارد. بعضی از آنها در آب شور رشد می کنند ، برخی وقتی در رودخانه های آب شیرین هستند غذا نمی خورند ، برخی پس از تخم ریزی در آب شیرین می میرند و غیره.جهت اطلاعات بیشتر و خرید ماهی قزل آلا با ما تماس بگیرید.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید