ماهی قزل آلا خزر (قزل آلا خزر)‏

قیمت روز ماهی سالمون

یکی از با ارزش ترین ماهی هایی که در آبهای دریای خزر در شمال ایران زندگی می کند ، ماهی قزل آلا (یا ماهی قزل آلا خزر – Salmo trutta caspius لاتین) است. ماهی دریا از لذیذ ترین غذاهایی است که شما می توانید تهیه کنید. مخصوصا که این ماهی دریا ، ماهی قزل آلا خزر باشد.

ماهی قزل آلا خزر یکی از درخشان ترین نمایندگان ماهی های استخوانی است که برای ماهیگیری به ویژه در قسمت جنوبی (آب های عمیق) خزر از ارزش بالایی برخوردار است. متأسفانه امروزه جمعیت این ماهی مهم در خطر انقراض است.

ماهی قزل آلا خزر یکی از خانواده ماهی قزل آلا است. علاوه بر این ، او نماینده معمولی آن است. زیرگونه های زیادی از این ماهی وجود دارد و هر یک از آنها ویژگی های متمایز خود را دارند. به عنوان مثال ، وزن بعضی از نمونه ها از 2 کیلوگرم بیشتر نیست ، در حالیکه وزن دیگر به بیش از 20 کیلوگرم می رسد.

ماهی قزل آلا دارای گوشت بسیار خوشمزه و سرشار از عناصر مفید است. حداقل محتوای چربی ، تعداد کالری طبیعی در هر 100 گرم وزن و همچنین قابلیت هضم عالی – همه اینها مزایای اصلی ماهی ها هستند.

زیستگاه ماهی قزل آلا خزر

از نظر زیستگاه ، ماهی قزل آلای قهوه ای یک ماهی بسیار رایج محسوب می شود. نمایندگان آنادروموز و آب شیرین معمولاً در حوضه رودخانه های بزرگ با آب مناسب ساکن می شوند. ماهی قزل آلا خزر همانطور که از نام آن مشخص است خزر را ترجیح می دهد. علاوه بر این ، در زمان تخم ریزی می تواند به آب شیرین مهاجرت کند.

همه ماهی های دریایی یا دریاچه ای متعلق به این گونه یک ویژگی بارز دارند. این در واقعیت نهفته است که قزل آلا ، در واقع مهم نیست که آب شور باشد یا شیرین. او می تواند در هر جایی ساکن شود. این تأثیر مثبتی در توزیع فراگیر آن دارد.

ظاهر نمایندگان خانواده ماهی قزل آلا بسته به زیرگونه متفاوت است. اکثر نمونه های معمولی مانند Taimyr ، ماهی قزل آلای آنادروموز یا آب شیرین دارای خصوصیاتی هستند.

ماهی دریا و دریاچه ها از نظر شکل ظاهری ، ساختار بدن و حتی طعم و مزه مشابه هستند. تفاوت فقط در زیستگاه مستقیم نهفته است ، که آنها بنا به صلاحدید خود می توانند آن را تغییر دهند. وزن نمونه ها نیز متفاوت است. بزرگترین آن قزل آلای خزر است. نمونه های شناخته شده ای با وزن 10 و 20 کیلوگرم وجود دارد.

ماهی دریا

ماهی دریا
ماهی دریا

ایران به دریاچه خزر، دریا عمان و خیج فارس ارتباط دارد و همچنین روزدخانه های دائمی و فصلی زیادی در ایران وجود دارد. این باعث شده است که مردم ما از قدیم یکی از غذاهای اصلی شان ماهی باشد. ماهی دریا گونه های مخلفی دارند که شما می توانید برای مطالعه بیشتر به قسمت وبلاگ ما مراجعه کنید.

“شما می توانید تازه ترین  ماهی دریا بخواهید”

روش خرید ماهی دریا از ما

همانطور که می دانید ماهی دریا در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

مطالعه بیشتر

  1. جهت مطالعه بیشتر درباره فروش و قیمت روز میگو دریا و بسته بندی میگو لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  2. جهت مطالعه بیشتر درباره تجارت میگو پرورشی منجمد و میگوی دریایی منجمد لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  3. جهت مطالعه بیشتر درباره معرفی انواع ماهی خوردنی لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  4. جهت مطالعه بیشتر درباره ما فروشگاه فروش آنلاین ماهی را افتتاح و خودکار می کنیم  لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  5. جهت مطالعه بیشتر درباره قیمت ماهی قزل شهرکرد لطفا اینجا کلیک کنید.‏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید