ماهی قزل آلا شهرکرد سردآبی

ماهی قزل آلا بزرگ یا کوچک

ماهی قزل آلا شهرکرد یکی از پر طرفدار ترین ماهی های پرورشی ایران است. این ماهی سرد آبی دارای مواد معدنی زیادی است. اما ماهی قزل الا شهرکرد به خاطر پرورش در آب های شیرین و سرد چهارمحال و بختیاری گوشت سفتی دارد.

ماهی قزل آلا شهرکرد به علت گوشت سفتی که دارد می توان بیشتر نگهداری کرد. ماهی قزل آلا را هر چه قدر بیشتر دست بزنی زود تر خراب می شود. از طرفی ماهی قزل آلا که در آب شور پرورش داده اند سریع تری آن چیزی که فکر می کنید از بین می رود.

برای مثال اگر بخواهم داستانی درباره سرعت خرابی ماهی قزل آلا آب شور بدهم. من یک روز بعد از ظهر برای خرید بچه ماهی و سر زدن به دوستان بر سر یک استخر آب شور در شرق اصفهان رفتم. برای خانه حدود چند کیلو ماهی قزل گرفتم و همان جا پاک کردیم و داخل سبد قرار دادم.

من قصد خرید نداشتم و دوستان برای این که دست خالی بر نکردم ماهی ها را برام آماده کرده بودند. چون آخر شب نیز شده بود فرصت نشد درست بسته بندی و یخ گذاری کنم.

از سر حوضچه ها تا خانه ما حدود 3 ساعت فاصله بود. اما در راه ماشین خراب شد و حدود سه ساعت هم مجبور شدم در راه بمانم. ماهی ها بعد که رسیدم خانه بو گرفته بودند و تازگی خودشان را از دست داده بودند. به همین دلیل اصلا در خانه ماهی را درست نکردند و دور انداختن.

قزل آلا شهرکرد ‏

ماهی سرد آبی
ماهی سرد آبی

شما زمانی که از فروشگاه های تازه فروشی خرید می کنید. اگر از جایی خرید کنید که تازه ترین ماهی را برای شما می آورد این ماهی حداقل 48 ساعت تا 72 ساعت قبل صید شده است.

شما باید این را در نظر بگیرید. هر چه قدر که ماهی تازه برای شما می آورد ، ماهی های تازه را در زیر و ماهی های قبل را در رو قرار می دهد. تا ماهی قدیمی تر به فروش برسد. به همین دلیل است که شما احساس بوی بد هنگام رفتن به ماهی فروشی ها می کنید.

اما ماهی قزل آلا شهرکرد خیلی دیر تر از ماهی دیگر خراب می شود. به صورتی که شما اگر ماهی را خرید کنید و در یخچال مسافرتی قرار دهید تا 20 ساعت هم بدون یخ خراب نمی شود.

اما اگر بتوانید ماهی منجمد و بسته بندی از فروشگاه ها خرید کنید برای شما بهتر است. علت آن هم این است که شرکت های بسته بندی ماهی تازه را خریداری و بسته بندی می کنند.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

مطالعه بیشتر

  • جهت مطالعه بیشتر درباره مشخصات ماهی سفید  لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره طرز تهیه ماهی قزل آلا رستورانی لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره خرید ماهی قزل آلا شهرکرد لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره چگونه فروش عمده ماهی در روسیه را شروع کنیم  لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره چرا آنتی بیوتیک در میگوی پرورشی یک معضل بزرگ است؟  لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره چگونه می توان با فروش ماهی ، خاویار و غذاهای دریایی درآمد کسب کرد لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره فروش ماهی قزل شکم خالی ‏لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره فروش ماهی قزل الا در شهرکرد لطفا اینجا کلیک کنید.‏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید