• aslan
  • دی 21, 1401
  • بدون دیدگاه

ورشکسته شدن در صنعت نساجی به چه صورت است؟

ورشکسته شدن در صنعت نساجی به چه صورت است؟ صنعت نساجی یکی از صنایع استراتژیک در ایران به شمار می آید. اما یکی از صنعت هایی که سریع کارآفرین ها با مشکل ورشکستگی رو به رو می شوند هم در همین صنعت اتفاق می افتد.

نساجی یکی از قدیمی ترین صنایع در ایران است. متاسفانه در این صنعت بزرگ شرکت ها ورشکسته شده اند یا در حال ورشکستگی است. صنعتی استراتژیک که اشتغال آفرینی بسیار بالایی دارد. آلودیگی هوا بسیار کمتر از صنایع فلزی دارد. قدرت رقابت جهانی وجود دارد. اما امروزه حال خوشی ندارد.

دلایل بسیار زیادی می توانیم برای ورشکستگی در این صنعت را بیان کنیم. افزایش قیمت دائمی قیمت تمام شده، بی صباتی در قیمت، فرهنگ مصرف، واردات بی رویه، قاچاق، لیبل های تقلبی، عدم سرمایه گذاری در زیر ساخت های صنعت نساجی، واردات توسط دولت ها، عدم دسترسی به بازار جهانی، عدم توجه به نظرات بخش خصوصیی و خیلی از دلایل دیگری که تمام کسانی که در این صنعت حضور دارند، با آن رو به رو هستند.

سوالی در مورد ما دارید؟

دریغ نکنید با ما تماس بگیرید.

تماس با ما
بازاریابی ماهی

ورشکسته شدن در صنعت نساجی به چه صورت است؟

قاچاق گسترده و واردات بی رویه با جعل نشان های تجاری معتبر. محدودیت های بین المللی (تحریم ها) عدم دسترسی به بازار کشورهای جهان اول. عدم سرمایه گذاری داخلی و خارجی در زیر ساخت ها. وجود فشارهای شدید بیمه ای و مالیاتی، خروج بی رویه مواد اولیه از کشور. افزایش دائمی قیمت تمام شده. عدم استفاده از نظر متخصصات بخش خصوصی. فرهنگ استفاده از محصولات خارجی، برخورداری رقبای بین المللی از نشان تجاری. استفاده از ماشین آلات قدیمی و فرسوده در تولید، خلاء هدف گذاری و چشم انداز در سطح بنگاه های صنعت نساجی. از جمله مهم ترین دلایل ورشکسته شدن در صنعت نساجی است. آیا برای موراد گفته شده، راهکاری نیز وجود دارد. مهم ترین راهکاری که وجود دارد، اتحاد و همکاری در این صنعت است. یکی از راه های رقابت با صنعت نساجی دیگر کشورها ارائه محصولات با کیفیت و در عین حال با قیمت مناسب است. قیمت مناسب هم زمانی همراه با سود خواهد بود که در وسعت زیاد تولید شود. البته عرضه و تبلیغ گسترده در مورد محصول خاص هم باعث فروش بیشتر آن محصول می شود. اگر تولید کنندگان و عمده فروش ها با همکاری هم محصولاتی را تولید و در معرض دید مردم قرار بدهند. به مرور زمان می توان جایگاه لباس ایرانی را در بازار باز کرد.

تفاوت بین نساجی و پارچه بافی

راهکار هایی جهت جلوگیری از برشکسته شدن در صنعت نساجی

هیچ کس فکر نمی کند درخواست ورشکستگی یک ایده عالی است. حتی وکلای ورشکستگی با کیفیت به شما خواهند گفت که این آخرین راه حل است. ترس، شرم، گناه – دنیای شما را وارونه می کند.

اگر در حال حاضر به ورشکستگی فکر می کنید، در اینجا چند نکته وجود دارد که باید بدانید: اول اینکه، شما برای قرار گرفتن در این موقعیت، فرد بدی نیستید. دوم، ورشکستگی یک راه آسان نیست. بنابراین اگر می توانید از آن اجتناب کنید (در زیر به شما نشان خواهیم داد که چگونه). و در نهایت، شما از این طریق عبور خواهید کرد. به طور جدی.

6 گام برای جلوگیری از ورشکستگی

  1.  اول از چهار دیوار مراقبت کنید

وقتی می‌خواهید از بدهی بیرون بیایید و به هر قیمتی از ورشکستگی جلوگیری کنید. اولین کاری که باید انجام دهید این است که مطمئن شوید از آنچه ما چهار دیوار می‌نامیم مراقبت می‌کنید: غذا، خدمات آب و برق، سرپناه و حمل‌ونقل. اگر در پایین ترین سطح خود هستید، تا زمانی که این اصول اولیه پوشش داده نشده اند. به هیچ کس دیگری پول ندهید. خانواده را سیر نگه دارید، چراغ ها را روشن نگه دارید، اجاره یا وام مسکن پرداخت شده و مخزن بنزین را به اندازه ای پر نگه دارید که شما را به کار برساند.

  1.  فروش همه چیز در چشم

شما پولی به شکل دی وی دی، تلویزیون، قایق، لباس، کتاب، مبلمان، ابزار، لوازم اداری، لوازم صنایع دستی، اسباب بازی و موارد دیگر دارید. از شر هر چیزی که نیاز ندارید خلاص شوید. این به نظر شدید می رسد، اما درخواست ورشکستگی نیز همینطور است. پولی را که به دست می آورید بردارید و آن را برای به روز رسانی صورتحساب ها بگذارید. آن هزینه های دیرکرد فقط اوضاع را بدتر می کند.

  1. با بودجه بدون استخوان زندگی کنید

شما در اینجا سعی می کنید از ورشکستگی جلوگیری کنید. این بدان معناست که بودجه شما جایی برای زواید ندارد. بدون خدمات استریم، بدون کابل، بدون برنامه های تلفن همراه بزرگ، بدون غذاخوری، و بدون تعطیلات تا زمانی که بدهی خود را تمام کنید. غذای عمومی بخرید، لوبیا و برنج بخورید و از شیر آب بنوشید. قهوه ای را که خودتان دم کرده اید بنوشید. و به بودجه خود پایبند باشید . زمان های شدید نیاز به اقدامات شدید دارد.

  1. شغل دوم پیدا کنید

این روزها، شنیدن اینکه شخصی در شغل دوم (یا سوم) کار می کند، غیرمعمول نیست. داشتن یک منبع درآمد اضافی می تواند به شما در جلوگیری از ورشکستگی کمک کند. فقط مطمئن شوید که درآمد اضافی را صرف پرداخت بدهی های خود می کنید. به دست آوردن شغل دوم به معنای فدا کردن زمان با خانواده و دوستان است. و ما می دانیم که این سخت است. اما به یاد داشته باشید. این وضعیت موقتی است. باز هم بگو: این وضعیت موقتی است. مجبور نیستی تا ابد اینطور زندگی کنی

  1.  مراقب «وعده‌های» تسویه بدهی یا تثبیت بدهی باشید.

با تسویه بدهی، یک شرکت بازپرداخت بدهی ” قول می دهد” با طلبکاران شما مذاکره کند تا میزان بدهی شما را کاهش دهد. عالی به نظر می رسد، درست است؟ از این گذشته، یک چیز کوچک هیچ چیز را شکست نمی دهد. شما بدهی های کاهش یافته خود را پرداخت می کنید و ادامه می دهید. نه خیلی سریع. واقعیت این است که این شرکت‌های تسویه بدهی، هزینه‌های بالایی را برای خدمات خود دریافت می‌کنند و همیشه پس از پرداخت پیش پرداخت، تحویل نمی‌دهند. حتی بدتر از آن، شما با کارمزدهای بیشتر، پرداخت های سود اضافی و پشیمانی بسیار گیر خواهید کرد. به یاد داشته باشید، شما در موقعیت آسیب پذیری قرار دارید و افرادی هستند که با کمال میل از آن استفاده خواهند کرد. قربانی اپراتورهای نرم افزاری نشوید که مشتاق هستند به شما یک راه حل سریع قول دهند.

با تلفیق بدهی ، “وعده” این است که شما می توانید بدهی های خود را با ترکیب آنها در یک پرداخت ماهانه (کمتر) با نرخ بهره (کمتر) بپردازید. و این ممکن است گزینه خوبی به نظر برسد، اما پرداخت ماهانه کمتر در واقع به این معنی است که مدت بیشتری بدهکار خواهید بود. به علاوه، بسیاری از شرکت‌ها شما را با نرخ بهره پایین جذب می‌کنند و سپس به مرور زمان آن را افزایش می‌دهند و بدهی‌های بیشتری را برای شما به همراه خواهند داشت. (این را فراموش کنید!) ما تجمیع بدهی را توصیه نمی کنیم. اما اگر این مسیر را طی کردید، با احتیاط ادامه دهید. از هر چیزی که بیش از حد خوب به نظر می رسد که درست باشد اجتناب کنید.

  1.  با یک مربی مالی صحبت کنید

گاهی اوقات بهتر است وقتی در مورد مسائل مالی به راهنمایی نیاز دارید، با یک مربی مالی بنشینید و صحبت کنید. اجازه ندهید که شما را بترساند. بله، صحبت کردن در مورد پول سخت است. اما شما در میانه مشکلات هستید و به کمک نیاز دارید. این کاملاً اشکالی ندارد و باید به دنبال آن باشید.

وقتی به دنبال یک مربی مالی می گردید، فقط مطمئن شوید که فردی را پیدا می کنید که قلب یک معلم را داشته باشد، شخصی که با شما راه برود و شما را در طول مسیر راهنمایی کند، نه کسی که به دنبال سوء استفاده از موقعیت شما باشد.

ورشکستگی تنها راه نجات شما نیست ! از ورشکستگی خودداری کنید و با ارتباط با یک مربی مالی، امور مالی خود را مرتب کنید. با هم، از این خرابی مالی خارج خواهید شد و یک بار دیگر به امنیت مالی خواهید رسید. امروز یک مشاوره رایگان مربیگری رزرو کنید.

 

روش خرید پوشاک از ما

همانطور که می دانید پوشاک در گونه های مختلفی تولید می شود و تنوع بالا است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع پوشاک با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع پوشاک می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع پوشاک را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

 راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:

اصلان حقیقی

شماره همراه

09134469940

شماره واتزاپ و تلگرام

09931997049

اینیستاگرام

@poshak.tolidy

آدرس

اصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی

ایمیل:

Aslan.hasghighi@gmail.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *