اصلان حقیقی

بنده اصلان حقیقی هستم. فارغ التحصیل رشته برق قدرت در دوره لیسانس و در دوره فوق لیسانس در رشته مدیریت کسب و کار ( MBA) ادامه تحصیل دادم. از سال 97 شروع به کار کردم، در ابتدا با کارمندی برای شرکت های مختلف فعالیت خودم را آغاز کردم. بعد از چند کارمندی شروع کردم برای خودن به صادر بروکری ( خریداران را به فروشنده ها) وصل کردن. در این مسیر ابتدا با ماهی قزل الا و سالمون شروع کردم.

در آن زمان اطلاعاتی از این که باید یک کسب و کار را چطور شروع کرد، نداشتم. به همین جهت محصولی را انتخاب کردم که برای من مناسب نبود. 

سپس دوره سربازی را طی کردم، در این دوران بر دانش خودم در حوزه بیزینس افزودن و با یادگرفتن دیجیتال مارکتینگ ( سئو سایت، طراحی، بازاریابی شبکه مجازی و…) خودم را در این حوزه قوی کردم.

اصلان حقیقی

خدمات بازرگانی حقیقی

ما در حوزه های کاری مختلفی فعالیت می کنیم. خدمات و کالاهای مختلفی در حال عرضه هستیم. بنده تحصیلات آکادمیک که داریم در حوزه کسب و کار است. همچنین فعالیت و تجربه کاری بنده در زمینه انواع بازاریابی است. به همین جهت در این حوزه خدمات متنوعی ارائه می کنیم. از خدمات ما در حوزه بازرگانی می توان به مشاوره کسب و کار و کوچینگ ، دیجیتال مارکتینگ ( سئو کار در اصفهان و طراحی سایت در اصفهان) ، ترخیص کار کالا یا حق العمل کار گمرک و بازاریابی صادراتی اشاره کنیم.

خدمات آبزیان در بازرگانی حقیقی

بنده در ابتدا فعالیت کاری که داشتم وارد حوزه ابزیان شدم، این موضوع باعث شده است که با تامین کنندگان بسیار زیادی در ارتباط باشم. ما در این حوزه تامین کننده ( خرید ماهی قزل الا (خرید ماهی قزل الا در شهرکرد ، خرید ماهی قزل الا در ماهنشان ، صادرات ماهی قزل الا ) ، خرید ماهی سالمون (خرید ماهی سالمون در شهرکرد ، خرید ماهی سالمون در ماهنشان ، صادرات ماهی سالمونخرید ماهی گیدر ، خرید ماهی هوور ، خرید ماهی زرده ، خرید ماهی اسبک ، خرید ماهی مارلین ، خرید ماهی بولگا ، خرید خاویار و خرید عمده میگو ) هستیم. ما این محصولات را می توانیم به صورت داخلی و خارجی تامین کنیم.

خدمات دکوراسیون داخلی در بازرگانی حقیقی

همچنین من اصالتا اهل مبارکه هستم. پیشه خانوادگی ما نجاری و دکوراسیون هست. دکوراسیون داخلی در اصفهان ، کابینت در اصفهان ، کمد در اصفهان و دکور چوب در اصفهان از جمله فعالیت بنده در این حوزه است.

خدمات آهن الات و فولاد در بازرگانی حقیقی

اما بنده در حوزه آهن فعالیت بازرگانی داریم. به صورت انحصاری برای بازیابی خارجی با شرکت بارمان باتاب جم قرار دارم. به هیچ عنوان خارج از عنوان این شرکت نمی توانم با شرکتی برای صادرات فولاد و آهن فعالیت داشته باشم. اما از نظر داخلی بنده در زمینه خرید ورق سیاه در اصفهان و قیمت ورق سیاه در اصفهان فعالیت انجام می دهم.

در صورت نیاز به هر کدام لطفا با شماره هایی که گفته شده است تماس حاصل فرمایید. همین طور برای دیدن شماتیک نقشه و خدمات و کالاهای ما به صفحه خدمات و کالاهای ما بروید.

راه های ارتباطی با ما

راه ارتباطی اطلاعات
اصلان حقیقی مدیریت
09134469940 شماره تماس مدیریت
09931997049 شماره کارشناس فروش
اصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی آدرس

مهارت ها

بازاریابی

  • داخلی100%
  • خارجی99%

  دیجیتال مارکتینگ

   • سئو100%
   • طراحی سایت99%
   ترخیص کالا
   معرفی ترخیص کار 80%
   ماهی های صنعتی
   ماهی هوور ، گیدر، زرده، مارلین و ... 100%
   اسناد تجاری و گمرکی
   معرفی ترخیص کار 95%
   مذاکره
   واسطه ای برای منافع کسب و کارهای ایرانی 92%
   market Research
   سایت ITC 100%
   قوانین جهانی
   Incoterms 2020 100%

   اهداف اصلان حقیقی برای اینده

   شرکت مدیریت صادرات در ایران

   هدف داشتن شرکت مدیریت صادرات می‌تواند برای کسب و کارهایی که دارای قابلیت صادرات محصولات و خدمات هستند، بسیار مهم و مفید باشد. در ادامه برخی از اهداف داشتن شرکت مدیریت صادرات را ذکر می‌کنیم:

   ۱. افزایش فروش: هدف اصلی شرکت مدیریت صادرات، افزایش فروش محصولات و خدمات به بازارهای خارجی است. این باعث افزایش درآمد و سود شرکت می‌شود.

   ۲. کسب بازار جدید: با داشتن شرکت مدیریت صادرات، شرکت قادر خواهد بود به بازارهای جدیدی که در داخل کشور قابل دسترسی نیست، وارد شود و از فرصت‌های جدید برای فروش و توسعه کسب و کار استفاده کند.

   ۳. رقابت با شرکت‌های بین‌المللی: با داشتن شرکت مدیریت صادرات، شرکت می‌تواند با شرکت‌های بین‌المللی رقابت کند و در بازارهای جهانی حضور داشته باشد.

   ۴. افزایش شناوری: با صادرات محصولات، شرکت می‌تواند شناوری خود را افزایش دهد و به شرایط اقتصادی کشور و جهان حساس نباشد.

   ۵. توسعه فناوری: با ورود به بازارهای جدید، شرکت می‌تواند از فناوری‌های جدید استفاده کند و آن‌ها را به کار بگیرداند. همچنین تجربیات کسب و کار در بازارهای جدید می‌تواند باعث توسعه فناوری و بهبود فرآیندهای تولیدی و بازاریابی شود.

   ۶. افزایش شناسایی برند: با ورود به بازارهای جدید، شرکت می‌تواند شناسایی برند خود را در سطح بین‌المللی افزایش دهد و اعتبار بیشتری به دست آورد.

   با توجه به اینکه شرکت مدیریت صادرات به عنوان پلی برای صادرات محصولات و خدمات به بازارهای جهانی عمل می‌کند، برنامه‌ریزی، مدیریت و اجرای راهبردهای مناسب در این حوزه می‌تواند به شرکت کمک کند تا بهاهداف خود برسد و برای توسعه و رشد کسب و کار اقدامات لازم را انجام دهد.

   گواهینامه ها

   Summary
   Photo ofاصلان حقیقی
   Name
   اصلان حقیقی
   Website
   Job Title
   بازرگان
   Company
   بازرگانی حقیقی
   Address
   ایران ، اصفهان,