مهارت های ما

انتظاراتی که شما باید از شرکت ما داشته باشید

consultant-benefits-pic1

بازرگانی حقیقی

امروزه کسب و کار ها با مشکلات کوچیک و بزرگ دسته پنجه نرم می کنند. ما در بازرگانی حقیقی بهترین استراتژی مالی، بازاریابیف منایع انسانی، زنجیره تامین را در اختیارتون می گذاریم تا بر تمام مشکلات پیروز شوید.

دکتر بیز

بیشتر مشاغل فاقد وقت و تخصص برای ساختن وب سایتی که به نتیجه برسد هستند. ما در دکتر بیز یک وبسایت شگفت انگیز را با قیمتی مقرون به صرفه خواهیم ساخت تا بتوانید در گود رقابت باقی بمانید و نتیاج بیشتری را کسب کنید که به مشتری تبدیل می شوند.

بازاریابی
بازارایابی بین المللی و داخلی
استراتژی
مالی، بازاریابی، مناسع انسانی، زنجیره تامین
ترخیص کالا
استفاده از تجربه ترخیص کالای دیگران
مشاوره برای بحران ها
استراتژی مقابله برای بحران ها
خدمات دیجیتال مارکتینگ
طراحی سایت، سئو سایت، سوشال مدیا و ...
کالاهای صادراتی
ماهی قزل الا، ماهی صنعتی، صنایع دستی، کانی ها و مواد معدنی

دارای دانش تجربی و
 آکادمیک در زمنیه بازاریابی
0 سال
تجربه کاری

سابقه کار ما

بنده اصلان حقیقی  فارغ التحصل کارشناسی ارشد آکادمیک مدیریت کسب و کار، ارائه کننده استراتژی های مقابله کسب و کارها در زمان بحران هستم، حدود 5 سال سابقه فعالیت در زمینه بازاریابی، که در تمامی سطوح و شیوه فعالیت کردم.

همین موضوع باعث شد که بر بسیاری از روش های بازاریابی و مخصوصا بازاریابی اینترنتی تسلط کامل و کافی داشته باشد. 

در حال حاضر تامین کننده ماهی قزل الا، ماهی سالمون، ماهی های صنعتی (هوور، گیدر، مارلین و …)، صنایع دستی استان اصفهان( مینا کاری، قالی، مس و …) هستم.

رضایت مشتری

به دلیل عقیده شخصی بنده، کاری را قبول نمی کنم یا با تمام توان آن را انجام می دهم. برای همین همیشه می توان از کارهای خودم دفاع کنم. 

بهترین تعریف
کار کردن با ما خواهد بود
0 %
رضایت مشتری

خدمات ما

ما در حوزه های کاری مختلفی فعالیت می کنیم. خدمات و کالاهای مختلفی در حال عرضه هستیم. بنده دحصیلات آکادمیک که داریم در حوزه کسب و کار است. همچنین فعالیت و تجربه کاری بنده در زمینه انواع بازاریابی است. به همین جهت در این حوزه خدمات متنوعی ارائه می کنیم. از خدمات ما در حوزه بازرگانی می توان به مشاوره کسب و کار و کوچینگ ، دیجیتال مارکتینگ ( سئو کار در اصفهان و طراحی سایت در اصفهان) ، ترخیص کار کالا یا حق العمل کار گمرک و بازاریابی صادراتی اشاره کنیم.

بنده در ابتدا فعالیت کاری که داشتم وارد حوزه ابزیان شدم، این موضوع باعث شده است که با تامین کنندگان بسیار زیادی در ارتباط باشم. ما در این حوزه تامین کننده ( خرید ماهی قزل الا ، خرید ماهی سالمون ، خرید ماهی گیدر ، خرید ماهی هوور ، خرید ماهی زرده ، خرید ماهی اسبک ، خرید ماهی مارلین ، خرید ماهی بولگا ، خرید خاویار و خرید عمده میگو ) فعالیت داریم. ما این محصولات را می توانیم به صورت داخلی و خارجی تامین کنیم.

همچنین من اصالتا اهل مبارکه هستم. پیشه خانوادگی ما نجاری و دکوراسیون هست. دکوراسیون داخلی در اصفهان ، کابینت در اصفهان ، کمد در اصفهان و دکور چوب در اصفهان از جمله فعالیت بنده در این حوزه است.

اما بنده در حوزه آهن فعالیت بازرگانی داریم. به صورت انحصاری برای بازیابی خارجی با شرکت شرکت بارمان باتاب جم قرار دارم. به هیچ عنوان خارج از عنوان این شرکت نمی توانم با شرکتی برای صادرات فولاد و آهن فعالیت داشته باشم. اما از نظر داخلی بنده در زمینه خرید ورق سیاه در اصفهان و قیمت ورق سیاه در اصفهان فعالیت انجام می دهم.

در صورت نیاز به هر کدام لطفا با شماره هایی که گفته شده است تماس حاصل فرمایید.