روش کار ما

روشی که به خدمات و کالاهای ما درسترسی خواهید داشت

امروزه کسب و کار با مشکلات کوچک و بزرگی دست  پنجه نرم می کنند, ما در بازرگانی حقیقی بهریتن استراتژی مالی، بازاریابی، منابع انسانی، زنجیره تامین را در اختیار شما قرار می گذاریم, تا شما بر تمامی مشکلات خودتان پیروز شوید.

بهترین راه برای دریافت خدمات ما

شما, به سادگی میتوانید، خدمات ما را دریافت کنید

مرحله 1

تماس با ما

شماره تماس 09134469940

مهم نیست که در برای چه موضوعی و خدمتی قصد دارید از خدمات و کالاهای ما استفاده کنید، قدم اول ارتباط با خود بنده است. من زمانی که نیاز دقیق شما را فهمیدم مسیر را به شما پیشنهاد می کنم.

مرحله 2

ارائه راهکار و پیشنهاد از طرفی ما

مقایسه و تصمیم گیری با ما

ما از تجربه هایی که داریم، راهکاری یا پیشنهادی را برای درخواست شما ارائه می کنیم، این راهکار یا پیشنهاد به صورت یک پروپزال، پیش نویس قرار داد یا پیش فاکتور برای شما ارسال می شود. شما با مقایسه با دیگران تصمیم می گیرید.

مرحله 3

مشاوره

بر طرف کردن ابهامات

شاید شما برای این که تصمیم خودتان را بگیرید، ابهاماتی داشته باشید. کافی است برای برطرف کردن سوالات خودتان تماس بگیرید. 

مرحله 4

قرار داد

انجام تصمیمی گیری و اقدام

شما در این مرحله تصمیم خودتان را گرفته، با ما تماس می گیرید و قرار داد را امضا می کنیم. ما سریعا اقدامات لازم را برای شما انجام می دهیم

ارتباط با ما

بهترین
روش ارتباط با ما

خدمات ما

ما در حوزه های کاری مختلفی فعالیت می کنیم. خدمات و کالاهای مختلفی در حال عرضه هستیم. بنده دحصیلات آکادمیک که داریم در حوزه کسب و کار است. همچنین فعالیت و تجربه کاری بنده در زمینه انواع بازاریابی است. به همین جهت در این حوزه خدمات متنوعی ارائه می کنیم. از خدمات ما در حوزه بازرگانی می توان به مشاوره کسب و کار و کوچینگ ، دیجیتال مارکتینگ ( سئو کار در اصفهان و طراحی سایت در اصفهان) ، ترخیص کار کالا یا حق العمل کار گمرک و بازاریابی صادراتی اشاره کنیم.

بنده در ابتدا فعالیت کاری که داشتم وارد حوزه ابزیان شدم، این موضوع باعث شده است که با تامین کنندگان بسیار زیادی در ارتباط باشم. ما در این حوزه تامین کننده ( خرید ماهی قزل الا ، خرید ماهی سالمون ، خرید ماهی گیدر ، خرید ماهی هوور ، خرید ماهی زرده ، خرید ماهی اسبک ، خرید ماهی مارلین ، خرید ماهی بولگا ، خرید خاویار و خرید عمده میگو ) فعالیت داریم. ما این محصولات را می توانیم به صورت داخلی و خارجی تامین کنیم.

همچنین من اصالتا اهل مبارکه هستم. پیشه خانوادگی ما نجاری و دکوراسیون هست. دکوراسیون داخلی در اصفهان ، کابینت در اصفهان ، کمد در اصفهان و دکور چوب در اصفهان از جمله فعالیت بنده در این حوزه است.

اما بنده در حوزه آهن فعالیت بازرگانی داریم. به صورت انحصاری برای بازیابی خارجی با شرکت شرکت بارمان باتاب جم قرار دارم. به هیچ عنوان خارج از عنوان این شرکت نمی توانم با شرکتی برای صادرات فولاد و آهن فعالیت داشته باشم. اما از نظر داخلی بنده در زمینه خرید ورق سیاه در اصفهان و قیمت ورق سیاه در اصفهان فعالیت انجام می دهم.

در صورت نیاز به هر کدام لطفا با شماره هایی که گفته شده است تماس حاصل فرمایید.