خرید ماهی قزل سالمون

خرید ماهی سالمون

خرید ماهی سالمون ، ماهی سالمون قزل ، همان ماهی قزل آلا است که رنگ دانه مصرف کرده است. ماهی سالمون رنگ بسیار زیبایی دارد. همین طور تمامی خواص ماهی قزل آلا را دارد.

در این مقاله قصد داریم درباره خرید ماهی سالمون مطالبی را با شما به اشتراک بگذاریم. مطالبی را که در این مقاله قصد داریم با شما به اشتراک بگذاریم عبارتند از نحوه خرید مناسب ماهی سالمون، محل های تولید ماهی سالمون است.

باری خرید ماهی سالمون در هر تناژی چه برای صادرات و چه برای بازار داخل ما می توانیم در خدمت شما باشیم. ما شرکت بسته بندی هستیم، اگر قصد صادرات ماهی دارید نیاز به شرکت بسته بندی هم دارید. ما با تمام مجوزات امکان بسته بندی برای ارسال به تمامی کشورها را داریم.

فعالیت ما در زمینه ماهی قزل الا ( خرید ماهی قزل الا (خرید ماهی قزل الا در شهرکرد ، خرید ماهی قزل الا در ماهنشان ، صادرات ماهی قزل الا ) ، خرید ماهی سالمون (خرید ماهی سالمون در شهرکرد ، خرید ماهی سالمون در ماهنشان ، صادرات ماهی سالمون)) هست. امیدواریم که بتوانیم در تماس با شما باشیم.

بهترین خرید ماهی سالمون

برای بهترین خرید ماهی سالمون شما باید به نوع مصرف خودتان دقت کنید. برای ماهی سالمون از رنگ دانه های مختلفی استفاده می کند. در حال حاضر از رنگ دانه دو میلیون تومانی در بازار هست تا هفت میلیون تومانی، با توجه به نوع مصرقی دارید خرید ماهی سالمون خودتان را باید انجام دهید.

معمولا برای مصرف داخل از ماهی هایی که رنگ کم رنگ تری دارند استفاده می شود. رنگ دانه باعث قدرت رنگ ماهی است. ماهی سالمون دارای درجه بندی رنگی است. هر چه قدر درجه رنگی آن بیشتر باشد قیمت ماهی بالا تر است.

بهترین ماهی ساملون برای روسیه، آذربایجان و ترکیه معمولا ارسال می شود. که این کشورها با تغییراتی آن را برای دیگر کشورها ارسال می کنند.

خرید ماهی سالمون

برای خرید ماهی سالمون کدام شهرها بهتر هستند

بزرگ ترین تولید کنندگان ماهی قزل الا در شهرکرد،اصفهان، زنجان و لرستان هستند. برای خرید با قیمت و کیفیت خوب باید به یکی از این شهرها واستان ها سر بزنید.

 

قیمت ماهی سالمون

ماهی پرورشی شمال قیمت بالاتری دارد. به همین دلیل ارزش اقتصادی ندارد که ماهی پرورشی شمال مورد استفاده قرار بگیرد. از طرفی ماهی ساملون اسفهان و شهرکرد با کیفیت ماهی شمال برابر می کنند. برای خرید ماهی سالمون با ما تماس بگیرید.

خرید ماهی قزل آلا سالمون

خرید ماهی قزل آلا سالمون ، ماهی قزل آلا یکی از ماهی های پرورشی و از جمله محصولات صادراتی است. این محصولات به خاطر شرایط ظاهری که دارد بسیار با سالمون نروژی اشتباه می گیرند. خرید ماهی قزل آلا سالمون یکی از راحت ترین خرید های ماهی است. چون در تمامی فروشگاه ها این ماهی قابل خرید است.

خرید ماهی قزل آلا سالمون چگونه امکان دارد؟ ماهی قزل آلا سالون چیست؟ سوالاتی است که در این مقاله قصد داریم به آن پاسخ دهیم. امید واریم که این اطلاعات برای شما مفید باشد. لطفا شما هم اطلاعات تکمیلی خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

ما عرضه کننده ماه قزل آلا و ماهی قزل آلا سالمون هستیم. ما می توانیم چه برای صادرات و چه برای بازار داخل محصول شما را تامین کنیم. برای خرید با ما تماس بگیرید.

 

خرید ماهی قزل آلا سالمون چگونه امکان دارد؟ ‏

برای خرید ماهی قزل آلا سالمون به صورت عمده بهتر است که به مراکز تولید مراجعه کنید. استان های اصفهان و چهارمحال و بختیاری بزرگ ترین تولید کنندگان ماهی قزل آلا هستند. البته قیمت ماهی قزل آلا کاملا مشخص است. شما می توانید با یک جستوجو ساده قیمت ماهی قزل آلا را پیدا کنید.

مهم تری نکته در هرید ماهی قزل آلا سالمون خرید با کیفیت ترین ماهی است. شما اگر قصد دارید صادرات انجام بدهید باید بهترین ماهی ممکن را ارسال کنید. تا مشتری شما دائمی باشد. ما عرضه کننده ماهی قزل آلا هستیم. می توانیم با توجه به کیفیت ماهی با قیمت های مختلفی در اختیار شما قرار دهیم.

 

ماهی قزل آلا سالون چیست؟ ‏

گفته شد که ماهی سالمون که در ایران هست همان ماهی قزل آلا است. ماهی قزل آلا سالون به دلیل استفاده از رنگ دانه گوشت ماهی به رنگ نارنجی تبدیل می شود. وزن این ماهی در بازار از یک کیلو به بالا است. وزن این هر چه قدر افزایش پیدا کند قیمت آن نیز افزایش پیدا می کند.

قیمت ماهی سالمون

خرید و فروش ماهی سالمون

خرید و فروش ماهی سالمون : ماهی سالمون یکی از ماهی هایی است که به صورت پرورشی در ایران تولید می شود. به صورت روزانه این محصول در بازار خرید  و فروش می شود.

خرید و فروش ماهی سالمون کجا انجام می شود؟ خرید و فروش ماهی سالمون در فروشگاه ها به چه صورت است؟ خرید و فروش ماهی سالمون برای صادارت در کجا است؟ در این مقاله قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم. لطفا شما هم اطلاعات تکمیلی خودتان را با ما به اشتراک بگذارید. همچنین اگر انتقاد یا پیشنهادی برای بهبود کیفیت محصولات دارید با ما به اشتراک بگذارید که بتوانیم محتوا را بهتر کنیم.

ما عرضه کننده، فراوری کننده و بسته بندی کننده انواع ماهی هستیم. انواع ماهی دریا، پرورشی، کنسرو ماهی و … را برای فروش داریم. برای خرید وفروش ماهی سالمون با ما تماس بگیرید.

خرید و فروش ماهی سالمون کجا انجام می شود؟

خرید و فروش ماهی سالمون در میادین میوه و تره بار بعضا انجام می شود. اما ماهی سالمون به دلیل سرعت فساد پذیری بالایی که دارد باعث می شود که در به صورت مستقیم استخر دار ها به بازارگان ها و شرکت های بسته بندی به فروش برسانند.

شما می توانید برای خرید ماهی به استخر ها مراجعه کنید. اما بعضی از استخرهایی که ماهی کیفیت بالایی دارد را معمولا به صورت پیش خرید انجام می دهند.

خرید و فروش ماهی سالمون ‏در فروشگاه ها به چه صورت است؟

فروشگاه های تازه فروشی معمولا با شرکت های پخش ماهی کار می کنند. یعنی آن ها ماهی را از این شرکت ها خریداری می کنند و به فروش می رسانند. اما فروشگاه های زنجیره ای ماهی را به صورت بسته بندی و وکیوم به فروش می رسانند. این روش مزیت بیشتری نسبت فروش تازه برای مصرف کننده دارد.

خرید و فروش ماهی سالمون برای صادارت ‏در کجا است؟ ‏

ماهی سالمون یکی از ماهی هایی است که بسیار صادرات آن رواج دارد. همین موضوع خرید و فروش ماهی سالمون را تحت تاثیر قرار می دهد. اگر شما بازار در خارج از کشور دارید باید ماهی با کیفیتی را برای آن ها ارسال کنید.

برای خرید ماهی با کیفیت لازم است که با منطقه که ماهی را خرید می کنید آشنا باشید و از قبل روش پرورش و کیفیت ماهی را زیر نظر داشته باشید.

خرید ماهی سالمون

قیمت خرید ماهی سالمون

قیمت ماهی قزل آلا سالمون ، ماهی قزل آلا سالمون که احتمالا آن را به اسم ماهی سالمون یا ماهی قزل آلای رنگی می شناسید. یکی از ماهی هایی است که میزان صادارت خوبی دارد. همچنین مردم ایران هم نسبت به این ماهی واکنش خوبی داشته اند.

 

در این مقاله قصد داریم درباره ماهی قزل الا سالمون مطالبی را بیان کنیم. امیدواریم که این اطلاعات برای شما مفید باشد. لطفا نظرات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

ما توان تامین ماهی قزل الای سالمون را برای بازار داخل و خارج توان تامین داریم. هم چنین استخرهای صادارتی ما آزمایشات لازم برای صادرات را هم دارد. برای اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت ماهی قزل آلا سالمون با ما تماس بگیرید.

قیمت ماهی قزل آلا سالمون

ماهی سالمون، همان ماهی قزل آلای است که رنگ دانه استفاده کرده است. ماهی سالمون به دلیل رنگ گوشتی که دارد مورد توجه مردم قرار دارد. این ماهی رنگ گوشت بسیار شبیه به ماهی سالمون نروژی دارد.

همان طور که بهترین ماهی قزل آلا مربوط به شهرکرد و اصفهان است. ماهی سالمون نیز مربوط به این دو استان است. اصفهان که هر دو ماهی آب شیرین و آب شور را دارد. شما می توانید ماهی قزل آلا آب شور را تهیه کنید. از طرف دیگر شهرکرد از آب چشمه و آب برف های آب شده استفاده می کند.

قیمت ماهی قزل آلا سالمون کاملا وابسته به قیمت ماهی قزل آلا و ماهی دریا است. اگر ماهی قزل الا افزایش قیمت داشته باشد این ماهی هم افزایش قیمت دارد. از طرف دیگر اگر کاهش قیمت داشته باشد این ماهی هم کاهش قیمت خواهد داشت.

اخلاف قیمت ماهی قزل آلا سالمون و ماهی قزل آلا سفید حدود ده هزار تومان است. در حال حاضر ماهی قزل الا دارای قیمت 43 هزار تومان است. به همین جهت قیمت ماهی قزل آلا سالمون از حدود 52 تا 55 هزار تومان معامله می شود.

برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت می توانید با ما تماس بگیرید. ما در هر حجمی می توانیم ماهی قزل آلا را تامین کنیم. به همین جهت اگر به دنبال ماهی سالمون در گرید رنگی 26 به بالا هستید و برای صادارت می خواهید با ما تماس بگیرید.

انواع ماهی سالمون

قیمت انواع ماهی سالمون

قیمت انواع ماهی سالمون ، ماهی سالمون با توجه به سایز و خط کش رنگی که دارد قیمت های متفاوتی دارد. اما قالبا به یک قیمت به مردم عرضه می شود. اما در حجم بالا مخصوصا جهت عرضه در بازار داخل یا صادرات این تفاوت کیفیت و قیمت بسیار دارای اهمیت است.

تفاوت قیمت انواع ماهی سالمون برای چیست؟ گران ترین قیمت ماهی سالمون مربوط به کجاست؟ بهترین جا برای خرید کجاست؟ در این مقاله قصد داریم درباره این موارد صحبت کنیم. لطفا نظرات خودتان را با ما با اشتراک بگذارید.

ما عرضه کنند ماهی سالمون و قزل آلا هستیم. برای خرید و دریافت قیمت انواع ماهی سالمون با ما تماس بگیرد.

تفاوت قیمت انواع ماهی سالمون برای چیست؟ ‏

تفاوت ماهی قزل سالمون در میزان رنگ ماهی و کشیدگی ماهی است. هر چه قدر ماهی کشده تر باشد از نظر قیمت بالاتر است. از طرف دیگر هر چه قدر ماهی خوش رنگ تر باشد نیز قیمت بهتری دارد.

اما برای رنگ گرفته ماهی از رنگ دانه مصرف می کنند. برای رنگ دانه قمیت های مختلفی وجود دارد. تفاوت قیمت رنگ دانه هم با توجه به کیفیت آن و میزان طبیعی بودن آن است. قیمت رنگ دانه از 2 میلیون تومان تا 7 میلیون تومان متفاوت است.به همین دلیل قیمت انواع ماهی سالمون متفاون می شود.

گران ترین قیمت ماهی سالمون مربوط به کجاست؟‏

استان های شمالی گران ترین ماهی قزل الا را دارد. به همین دلیل ماهی سالمون این منطقه نیز گران است. تفاوت حدود 10 تا 20 هزار تومانی با ماهی قزل آلا اصفهان و شهرکرد وجود دارد.

بهترین جا برای خرید کجاست؟

بهترین جا برای خرید ماهی سالمون اصفهان، شهرکرد، زنجان و استان های غربی کشور هستند. اما اصفهان و شهرکرد به خاطر سابقه بیشتر ماهی بهتری را تولید می کنند. از طرفی در اصفهان و شهرکرد هم ماهی چشمه موجود است و هم ماهی های که از آب چاه و رودخانه تامین آب می شوند.

قیمت روز ماهی سالمون چقدر است؟

قیمت روز ماهی سالمون چقدر است؟ با توجه به بازار تعیین می شود. زمانی که ماهی در بازار باشد قیمت آن افزایش پیدا می کند. در صورتی که تقاضا کم شود و در مقابل عرضه زیاد شود قمیت پایین می آید. بیشتر حجم ماهی در ایران به دیگر کشورها عرضه میشود. به همین دلیل وابسته گی بالایی این بازار به بازار خارج کشور وجود دارد.

ویژگی ماهی قزل الا در تغییر رنگ

ماهی قزل آلا از آن دسته ماهی هایی است که توانایی قابل توجهی در تطبیق رنگ بدن خود با محیط دارد. سه نوع سازگاری رایج در میان ماهی های قزل آلا به راحتی قابل مشاهده است. یکی از آنها “ضد سایه” نامیده می شود که در آن سطح پشتی (فوقانی) ماهی تیره می شود ، یا رنگ آن به همان صورتی است که آب به نظر می رسد برای ناظری که به سمت ماهی رو به پایین است.

همانطور که تصور می کنید ، سطح شکمی (پایین) بدن می تواند رنگی روشن یا سفید باشد ، به طوری که ناظری در زیر ماهی که به سطح آب نگاه می کند ، رنگ روشن یا سفید می بیند. به این ترتیب ، سایه زدایی کمک می کند تا ماهی در نزد شکارچیان بالقوه مانند پرندگان یا سایر ماهی ها کمتر دیده شود.

این توانایی در ماهی قزل الا در گوشت آن نیز وجود دارد. یعنی با رنگ دانه می شود رنگ گوشت ماهی قزل الا از سفید به نارجی تبدیل کرد. قیمت ماهی قزل الا رنگی یا قمیت روز ماهی سالمون حدود 10 هزار تومان بیشتر از ماهی قزل آلا است.

قیمت ماهی سالمون امروز

قیمت ماهی سالمون امروز کاملا با توجه به عرضه و تقاضا تعیین می شود و قمیت این ماهی به صورت روزانه تغییر می کند. این ماهی حدود 5 تا 10 هزار تومان گران تر از ماهی قزل آلا معمولای است. در این روز که من این مقاله را می نویسم قیمت خرید این ماهی حدود 56 هزار تومان است که در فروشگاه های تازه فروشی به قیمت 59 هزار تومان نیز به فروش می رسد. اما برای شما که به صورت تناژ قصد خرید قیمت خود به خود کاهش پیدا می کند.

همچنین اگر شما به عنوان برای مصرف این ماهی را قصد خرید دارید. ما با پیک رایگان برای شما آن را ارسال می کنیم. البته این مخصوص مردم اصفهان است.

ماهی سالمون

در ایران دو ماهی به عنوان ماهی سالمون شناخته می شود. ماهی سالمون نروژی و ماهی سالمون قزل آلا.

ماهی سالمون نروژی در ایران پرورش داده نمی شود. این ماهی کاملا وارداتی است و شما حتی زمانی که در گوگل به دنبال فواید ماهی سامون قزل آلا هستید. ویژگی های ماهی سالمون نروژی را برای آن نوشته اند.

قیمت ماهی سالمون نروژی در حال حاضر 4 یا 5 برابر قیمت ماهی سالمون امروز قزل آلا است. اما اگر ماهی قزل الا در شرایط خوب رنگ دانه ها را مصرف کرده باشد از نظر رنگ گوشت کاملا شبیه به ماهی سالمون است.

قیمت ماهی سالمون امروز

همان طور که گفته شد قیمت ماهی سالمون امروز با توجه عرضه و تقاضا و شرایط اقتصادی و سیاسی قیمت گذاری می شود. لطفا برای دریافت قیمت دقیق با ما تماس بگیرید.

خرید ماهی سالمون اصفهان

خرید ماهی سالمون اصفهان برای مصارف بسته بندی و صادرات مورد استفاده قرار می گیرد. حجم کمی از ماهی اصفهان به صورت تازه برای فروش به فروشگاه های تازه فروشی ها ارسال می شود.

خرید ماهی در اصفهان کمتر از سایر استان ها صورت می گیرد. در استان دیگر کشور ما میزان مصرف ماهی حدود 12 کیلو گرم هست. این در حالی هست که میزان مصرف در اصفهان ده کیلو گرم است.

همین موضوع باعث شده است که قیمت خرید ماهی سالمون اصفهان نسبت به دیگر شهرها پایین تر باشد. از طرفی ماهی اصفهان کیفیت بالایی دارد. کیفیت بالا ماهی باعث شده که افراد برای ارسال به دیگر کشورها از جمله روسیه ماهی اصفهان را خریداری کنند.

انواع ماهی سالمون در اصفهان

استان اصفهان، استان بسیار بزرگی است که از آب و هوای مختلفی و شرایط جغرافیایی مختلفی بر خوردار است. اصفهان دارای قسمت های کویری، قیمت های جلگه ای و کوهستانی است.

ماهی سالمون که در آب شور یا شیرین پرورش پیدا می کنند با هم تفاوت می کنند. همین طور ماهی که در آب  چاه، آب چشمه و آب رودخانه پرورش پیدا می کند با هم متفاوت است.

اصفهان همان طور که گفته ایم شرایط جغرافیایی متفاوتی دارد. از جهت در تمامی این مناطق مردم در حال پرورش ماهی هستند. در کویر های اصفهان مردم آب را از چاه گرفته، ماهی را پرورش می دهند و آبی که الان غنی از مواد معدنی هست را برای کشاورزی مورد استفاده قرار می دهند.

بسته بندی ‏ماهی سالمون در اصفهان ‏

همان طور که گفته شد قمیت ماهی در اصفهان پایین است. از طرفی امروزه مردم کمتر فرصت می کنند که ماهی خود را از فروشگاه های تازه فروشی خرید کنند. الان مردم بیشتر از فروشگاه های زنجیره ای ماهی خود را خرید می کنند.

شرکت های بسته بندی هم قمیت خرید ماهی بسیار برای آن ها مهم است. اصفهان به دلیل داشتن پرورشگاه های مختلف تبدیل شده است به تامین کننده شرکت های بسته بندی بندی. خرید ماهی سالمون اصفهان هم یکی از محصولاتی است که آن ها انجام می دهند.

قمیت ماهی سالمون در بازار اصفهان

قیمت ماهی سالمون در بازار اصفهان با توجه به قیمت روز ماهی متغیر است. اصفهان یکی از استان های تولید کننده ماهی سالمون است. از طرفی استان ما به استان چهارمحال  بختیاری که یکی دیگر از قطب های ماهی سالمون است بسیار نزدیک است.

اما در اصفهان میزان مصرف ماهی بسیار پایین تر از دیگر استان های ایران است. در ابتدا علت اصلی آن قیمت بالای ماهی است. دوم این که ذاعقه مردم اصفهان هر نوع ماهی را نمی پذیرد. ماهی که مردم اصفهان بیشتر می پسندند ماهی کم تیغ است.

از طرفی مردم اصفهان قصد خرید چندین کیلو ماهی ندارند. ما شرکت بسته بندی ماهی و طیور هستیم. ما می توانیم با قیمت کارخانه ماهی را در اصفهان به صورت خرده فروشی، به فروش برسانیم.

بسته بندی ماهی سالمون

بسته بندی ماهی سالمون به صورت وکیوم است. قیمت ماهی سالمون در بازار اصفهان معمولا از دیگر شهر ها پایین تر است. از طرفی مردم ماهی که سوخته آب یا همان برفک ها را دارد نمی پسندند مصرف کنند. بهترین حالت این است که ما ماهی سالمون را به صورت بسته بندی وکیوم برای شما ارسال کنیم. بسته بندی وکیوم باعث می شود که شما هر وقت قصد داشتید ماهی میل کنید، ماهی با طعم تازه مصرف کنید.

نکاتی ‏برای خوردن ماهی سالون ‏

فواید ماهی سالمون برای دریافت فواید و دوری از مضرات به نکاتی نیاز دارید و در اینجا مهمترین نکات ذکر شده است:

  • توصیه می شود از مصرف بیش از 340 گرم ماهی قزل آلا برای زنان باردار یا شیرده خودداری شود، زیرا کلا ماهی حاوی جیوه است  که ممکن است به کودک آسیب برساند.
  • خوردن ماهی حداقل دو بار در هفته توصیه می شود، و از بین این وعده ها ماهی سالمون را انتخاب کنید.
  • خرید ماهی قزل آلا و هر نوع ماهی دیگر از فروشگاه های معروف ترجیح داده می شود، به دلیل وجود بسیاری از مشکلات سلامتی در برخی ماهی ها که از منابع غیرقابل اطمینان حاصل می شود.

راهنمای کامل خرید ماهی سالمون

ماهی سالمون سرشار از پروتئین و اسیدهای چرب امگا 3 است. ماهی سالمون یکی از غذاهای مفید برای شماست و همچنین بسیار خوشمزه است. از آنجا که ماهی قزل آلا می تواند گران باشد ، شما می خواهید بدانید که چگونه آن را بخرید و ذخیره کنید تا بتوانید از هر لقمه حداکثر لذت را ببرید. با توجه به این، در اینجا راهنمای کامل خرید ماهی سالمون ما برای رایج ترین سوالات شما است.

نحوه خرید ماهی قزل آلا تازه

هنگام خرید ماهی قزل آلا تازه از فروشگاه های مواد غذایی ، ابتدا به شکل ظاهری ماهی قزل آلا توجه کنید. اگر ماهی قزل آلا پرورشی باشد. صورتی روشن باشد و اگر ماهی قزل آلا وحشی باشد ، صورتی تیره باشد. (یعنی اگر ماهی قزل آلا وحشی ، معروف به Chinook یا ماهی قزل آلا باشد ، دو گونه محبوب ترین ؛ سایر گونه های ماهی قزل آلا وحشی صورتی روشن تر هستند).

نباید هیچ قسمت خاکستری یا لکه ای قهوه ای داشته باشد. باید مرطوب و محکم به نظر برسد. اما شما باید از غرایز خود استفاده کنید. اگر بد به نظر می رسد، احتمالاً بد است.

هنگامی که انتخاب خود را انجام دادید ، قبل از اینکه متعهد به خرید ماهی قزل آلا شوید ، در صورت امکان بو کنید. حتی وقتی بینی در کنار آن است نباید بوی ماهی بدهد. این عطر باید دارای عطر و بویی ملایم از دریا باشد ، اما باید تلاش کنید تا بوی آن را ببخشید. باز هم از غرایز خود استفاده کنید. اگر بوی بدی می دهد ، احتمالاً بد است.

از کجا می دانم ماهی سالمون تازه است؟

دو روش برای تعیین تازه بودن ماهی قزل آلا از نظر شکل ظاهری و بو است. گوشت ماهی قزل آلا باید سفت و صورتی و رایحه آن بسیار ملایم باشد – بوی آن مانند نسیم اقیانوس باشد. اگر بوی ماهی می دهد ، از آن صرف نظر کنید.

نحوه خرید ماهی قزل آلا در یک فروشگاه مواد غذایی

اگر می خواهید ماهی قزل آلا را در فروشگاه مواد غذایی خریداری کنید. احتمالاً هنگام گرفتن آن یخ زده و منجمد شده و سپس ذوب می شود تا به نمایش گذاشته شود.

هیچ مشکلی وجود ندارد. احتمالاً این روش بهتر از حمل ماهی تازه است. زیرا هر زمان ترانزیت زمان کاهش کیفیت است. با این اوصاف ، همیشه مطمئن شوید که گوشت آن صورتی ، مرطوب (اما لغزنده) نباشد و خشک یا پژمرده به نظر نرسد. وقتی آن را استشمام می کنید ، نباید بوی چیزی شبیه هوای شور و اقیانوس داشته باشد. بوی ماهی یعنی از اوج خود گذشته است.

قیمت ماهی قزل آلا چقدر است؟

قزل آلا در ایران با توجه به کیلو گرم فروخته می شود. قیمت ماهی قزل آلا با توجه به عرضه و تقاضا روزانه تعیین می شود. ماهی یکی از مواد غذایی است که دولیت و بخش دولتی توان تاثیر گذاری کمی در آن دارند. اما واحد فروش در خارج از کشور متفاوت است.

ماهی قزل آلا با پوند یا اونس فروخته می شود. برای 6 اونس. با یک ماهی سالمون وحشی می توانید 6 تا 12 دلار هزینه کنید. ماهی قزل آلا پرورش یافته در مزرعه کمی کمتر است. 6 اونس وعده ماهی قزل آلا پرورش یافته در مزرعه ممکن است برای هر قطعه 6 تا 8 دلار هزینه داشته باشد. ماهی قزل آلا دودی کمی بیشتر هزینه می کند – ممکن است دو برابر آن باشد که برای ماهی قزل آلا تازه خرج می کنید.

نحوه خرید ماهی قزل آلا ارزان

اگر می خواهید کم هزینه ترین ماهی قزل آلا را بخرید. به دنبال ماهی قزل اوزن باشید. زیرا این ماهی صیدی است و بنابراین ارزان تر است. اما اگر حتماً ماهی قزل آلا و سالمون تازه می خواهید. بهترین زمان در ماه های خرداد و تابستان است.با این حال ، گران تر خواهد بود.

خرید ماهی قزل آلا یخ زده بهترین شرط شما برای ماهی قزل آلا وحشی ارزان پخته است. و اگر دستور شما نیاز به ماهی قزل آلا از قبل پخته شده دارد ، کنسرو ماهی قزل آلا یک گزینه بسیار ارزان است.

نحوه خرید ماهی قزل آلا یخ زده

بیشتر ماهی قزل آلا یخ زده محکم در بسته بندی می شود و اگر بسته بندی آن مات باشد ، تشخیص خوب یا بد بودن آن را دشوار می کند. این بدان معناست که هنگام بازکردن ماهی قزل آلا باید به شکل ظاهری آن توجه کنید.

اگر بسته بندی شفاف باشد ، مهمترین چیزی که باید جستجو کنید این است که بلورهای یخ تشکیل شده اند یا نه. بلورهای یخ به این معنی است که ماهی یخ زده ، ذوب شده و دوباره منجمد شده و رطوبت و کیفیت آن از دست می رود. اما در ایران تمامی بسته بندی ها وکیوم بوده است.

مورد دیگری که باید به دنبال آن بروید ، سوختن فریزر است. در صورت سوختن فریزر ماهی ، گوشت اطراف لبه ها به وضوح خشک و رنگ روشن تری نسبت به بقیه ماهی ها خواهد داشت.

ذخیره ماهی قزل آلا

مدت زمان نگهداری ماهی قزل آلا به این بستگی دارد که در دمای اتاق باشد ، در یخچال باشد یا در فریزر باشد.

ماهی قزل آلا برای چه مدت مفید است؟

ماهی آزاد بدون یخچال ماندگاری زیادی ندارد. سالمون خام در یخچال قبل از شروع به تجزیه حدود دو ساعت در دمای اتاق دوام می آورد.

ماهی قزل آلا خام چه مدت می تواند بیرون بماند؟

قبل از شروع خراب شدن ، ماهی قزل آلا خام می تواند حدود دو ساعت بیرون بماند.

ماهی قزل آلا برای چه مدت در یخچال مفید است؟

ماهی قزل آلا و سایر ماهی ها و غذاهای دریایی خیلی طولانی نگه نمی دارند. حداکثر ، ماهی سالمون تازه و خام دو روز در یخچال شما دوام می آورد. برای ایمن بودن ، اگر ماهی قزل آلا تازه خریداری می کنید ، برنامه ریزی کنید که همان شب آن را بپزید.

ماهی منجمد را باید همان روز ذوب و پخته شود. شما می توانید ماهی را به مدت نامحدود در فریزر نگه دارید و ایمنی مشکلی ایجاد نمی کند ، اما کیفیت با گذشت زمان کاهش می یابد.

اگر می خواهید ماهی قزل آلا خام شما تا حد ممکن بدون یخ زدن دوام بیاورد ، آن را درون یخ داخل یخچال قرار دهید تا سرعت تجزیه کند شود.

ماهی سالمون شکم خالی چقدر ضایعات دارد؟

ماهی سالمون همان ماهی قزل آلا است. میزان ضایعات ماهی ساملون نیز به میزان ماهی قزل آلا است. اگر شما بخواهید فقط ماهی سالمون شکم خالی داشته باشید. حدود 15 تا 25 درصد از ماهی شما تبدیل به ضایعات می شود. اما در شرکت های بسته بندی به صورت میانگین معمولا 20 درصد در نظر می گیرند.

اما اگر شما بخواهید که سر و دم ماهی هم گرفته شود. حدود 25 تا 30 درصد ماهی به صورت ضایعات خواهد بود. اما اگر شما به صورت فیله بخواهید یعنی استخوان وسط هم جدا شود. از حدود 30 تا 40 ماهی سالمون شکم خالی خواهد بود. به همین دلیل بهتر است ماهی سالمون شکم خالی را خریداری کنید. یک برند معتبر را پیدا کنید و فقط بسته بندی های روز آن ها را خریداری کنید.

بهتر است ماهی سالمون شکم خالی خرید کنم یا شکم پر؟‏

بهتر است ماهی سالمون شکم خالی خریداری کنید. همان طور که در بالا توضیح دادم از نظر اقتصادی به دلیل این که شما نمی دانید میزان ضایعات ماهی شما چقدر است بهتر است ماهی شکم خالی خریداری کنید. اینگونه قیمت دقیق هر کیلو ماهی برای شما مشخص می شود. اما شرکت های بسته بندی موظف هستند برای بسته بندی که انجام می دهند استاندارد هایی را رعایت کنند. هیمن موضوع باعث می شود که با خیال راحت تر خرید کنید.

انواع روش های فروش ماهی سالمون به چه صورت است؟‏

ماهی سالمون به صورت تازه و منجمد در بسته های وکیوم یا معمولی در حال فروش است. بهتر است برای خرید ماهی بسته بندی، ماهی بسته بندی وکیوم را خریداری کنید. همین طور از شرکت معتبر خرید کنید. ماهی شما حتما باید در تونل انجماد، منجمد شده باشد. این گونه آلودگی های ممکن از بین می رود و مدت نگهداری ماهی شما افزایش پیدا می کند.

خرید ماهی سالون منجمد

خرید ماهی سالمون منجمد همان طور که گفته شد توسط کشورها های مختلف انجام می شود. اما ما این تصور را داریم که ماهی سالمون به خاطر پرورشی بودن و به خاطر منجمد بودن ارزش غذایی پایینی دارند.

اصلا این گونه نیست. خرید ماهی سالمون منجمد می تواند بسیار منطقی و ارزشمند باشد. ماهی سالمون توسط شرکت های بسته بندی مثل ما خرید انجام می دهند. ماهی سالمون به خاطر فساد پذیری بالایی که دارد سریعا به کارخانه منتقل می شود. در کمتر از نصف روز فراوری و منجمد می شود. در ابتدا که فراوری که در کارخانه انجام می شود بسیار دقیق تر و فنی از فراوری به صورت تازه است. سپس به دلیل سرعت انجام این کار ماهی تمامی مواد معدنی که دارد را در خود حفظ می کند.

بسته بندی ماهی سالون منجمد

چیزی که باید هنگام انتخاب ماهی تازه و منجمد در مورد آن فکر کنید، جغرافیای شماست: آیا در 100 کیلومتری ساحل یا پرورش دهندگان ماهی زندگی می کنید؟ در این صورت ، خرید ماهی تازه فکر خوبی است، به شرطی که ماهی مورد نظر شما محلی و فصلی باشد.

همه ماهی های منجمد یکسان تولید نشده اند. برای یافتن بهترین ماهی منجمد فلش ، باید به دنبال یکی از این دو چیز باشید: یک ماهی که در بسته شده وکیوم است . این همیشه بهترین گزینه برای شماست یا ماهی با لعاب یخ ضخیم روی آن. این یک روش قدیمی برای انجماد است که از ماهی به خوبی محافظت می کند.

خرید ماهی سالمون منجمد ‏یکی از بهترین گزینه هایی است که شما می توانید در ایران داشته باشید. اول اینکه ماهی به صورت پرورشی است و در تمام طول سال قابلیت دسترسی دارد. دوم این که در سریع ترین حالت و تونل های انجماد بسته بندی می شود.

"ماهی قزل آلا یک غذای کامل"

اعتماد شما، افتخار ماست

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

 

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:

اصلان حقیقی

شماره همراه

09134469940

شماره واتزاپ و تلگرام

09931997049

اینیستاگرام

@HAGHIGHi_company

آدرس

اصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی

ایمیل:

Aslan.hasghighi@gmail.com

 

خدمات بازرگانی حقیقی

ما در حوزه های کاری مختلفی فعالیت می کنیم. خدمات و کالاهای مختلفی در حال عرضه هستیم. بنده دحصیلات آکادمیک که داریم در حوزه کسب و کار است. همچنین فعالیت و تجربه کاری بنده در زمینه انواع بازاریابی است. به همین جهت در این حوزه خدمات متنوعی ارائه می کنیم. از خدمات ما در حوزه بازرگانی می توان به مشاوره کسب و کار و کوچینگ ، دیجیتال مارکتینگ ( سئو کار در اصفهان و طراحی سایت در اصفهان) ، ترخیص کار کالا یا حق العمل کار گمرک و بازاریابی صادراتی اشاره کنیم.

آبزیان در بازرگانی حقیقی

بنده در ابتدا فعالیت کاری که داشتم وارد حوزه ابزیان شدم، این موضوع باعث شده است که با تامین کنندگان بسیار زیادی در ارتباط باشم. ما در این حوزه تامین کننده ( خرید ماهی قزل الا (خرید ماهی قزل الا در شهرکرد ، خرید ماهی قزل الا در ماهنشان ، صادرات ماهی قزل الا ) ، خرید ماهی سالمون (خرید ماهی سالمون در شهرکرد ، خرید ماهی سالمون در ماهنشان ، صادرات ماهی سالمونخرید ماهی گیدر ، خرید ماهی هوور ، خرید ماهی زرده ، خرید ماهی اسبک ، خرید ماهی مارلین ، خرید ماهی بولگا ، خرید خاویار و خرید عمده میگو ) فعالیت داریم. ما این محصولات را می توانیم به صورت داخلی و خارجی تامین کنیم.

دکوراسیون داخلی در بازرگانی حقیقی

همچنین من اصالتا اهل مبارکه هستم. پیشه خانوادگی ما نجاری و دکوراسیون هست. دکوراسیون داخلی در اصفهان ، کابینت در اصفهان ، کمد در اصفهان و دکور چوب در اصفهان از جمله فعالیت بنده در این حوزه است.

آهن الات و فولاد در بازرگانی حقیقی

اما بنده در حوزه آهن فعالیت بازرگانی داریم. به صورت انحصاری برای بازیابی خارجی با شرکت شرکت بارمان باتاب جم قرار دارم. به هیچ عنوان خارج از عنوان این شرکت نمی توانم با شرکتی برای صادرات فولاد و آهن فعالیت داشته باشم. اما از نظر داخلی بنده در زمینه خرید ورق سیاه در اصفهان و قیمت ورق سیاه در اصفهان فعالیت انجام می دهم.

در صورت نیاز به هر کدام لطفا با شماره هایی که گفته شده است تماس حاصل فرمایید. همین طور برای دیدن شماتیک نقشه و خدمات و کالاهای ما به صفحه خدمات و کالاهای ما بروید.

Summary
product image
Aggregate Rating
5 based on 1 votes
Brand Name
دکتر فیش ، بازرگانی حقیقی
Product Name
خرید ماهی ماهی قزل الا
Price
برای خرید ماهی سالمون تماس بگیرید
Product Availability
Pre-Order Only