صادرات ماهی سالمون

صادرات ماهی سالمون ، ماهی قزل آلا و سالمون از جمله ماهی های پرورش ایران است که صادرات این محصول نیز رونق دارد. اما برای صادرات ماهی سالمون باید کیفیت آن حتما حفظ شود.

چرا باید از ماهی سالمون برای صادرات استفاده شود؟ صادرات ماهی سالمون به چه صورت است؟ خرید ماهی سالمون برای صادرات. مطالبی هستند که در این مقاله قصد داریم درباره آن ها مطالبی را با شما به اشتراک بگذاریم. لطفا انتقادات و پیشنهادات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

ما عرضه کنند ماهی سالمون و قزل آلا هستیم. همین طور توانایی بسته بندی و اخر مجوزات برای تمامی کشورها را نیز داریم. برای خرید و صادرات ماهی سالمون با ما تماس بگیرید.

خدمات ما در حوزه ماهی قزل الا

ما در حوزه ماهی قزل الا ( خرید ماهی قزل الا (خرید ماهی قزل الا در شهرکرد ، خرید ماهی قزل الا در ماهنشان ، صادرات ماهی قزل الا ) ، همچنین برای ماهی سالمون خرید ماهی سالمون (خرید ماهی سالمون در شهرکرد ، خرید ماهی سالمون در ماهنشان ، صادرات ماهی سالمون)) فعالیت داریم.

صادرات ماهی سالمون به چه صورت است؟‏

صادرات ماهی سالمون در حال حاضر یکی از پر رونق ترین محصولات استان چهارمحال و بختیاری است. این استان به خاطر آب و هوا که دارد. همین منابع آبی که در دسترس دارد به یکی از قطب های تولید ماهی قزل آلا و سالمون تبدیل شده است.

از طرف دیگر و اصفهان از جمله استان هایی هستند که تجربه بالایی در تولید این ماهی دارند. به همین دلیل کیفیت تولید ماهی در این دو استان نسبت به دیگر استان ها بالا تر است.

خرید ماهی سالمون برای صادرات‏

برای خرید ماهی سالمون می توانید به این استان سفر کنید. به استخرهای مختلف سر بزنید و ماهی که می خواهید را خرید کنید. اما قیمت ماهی قزل آلا و سالمون در ایران به صورت روزانه مشخص میشود و شما می توانید قیمت را با یک سرچ بدست بیاورید.

اما خرید ماهی باکیفیت موردی است که بهتر است به افرادی بسپارید که تجربه ای در این زمینه دارند. ما عرضه کنند ماهی قزل و سالمون هستیم. همین طور ما بسته بندی ماهی را نیز انجام می دهیم. قسمت تامین را به ما بسپارید و تمرکز خود را بر روی مشتری خارجی بگذارید.

چرا باید از ماهی سالمون برای صادرات استفاده شود؟

دو دلیل برای صادرات ماهی سالمون وجود دارد. ابتدا این که حجم تولید در این استان و استان اصفهان بالا است. شما با یک کیفیت مساوی می توانید ماهی خود را تامین کنید. تا این که برای هر دفعه به شهرهای مختلف مراجعه کنید.

از طرف و اصفهان در این زمینه سابقه طولانی دارند. به همین جهت کیفیت ماهی تولیدی در این دو استان بالاتر است و اطلاعات کاملی از شرایط ارسال محصولات شما دارند.

صادرات ماهی سالمون
تماس

با شماره 09134469940 تماس بگیرید

پیشنهاد ما

دریافت پروپزال یا پیش نویس قرارداد

مشاوره

مقایسه کنید

دریافت

تکمیل خرید

فروش عمده ماهی سالمون

فروش عمده ماهی سالمون : ماهی سالمون همان ماهی قزل الا است. این ماهی در ایران به صورت گسترده در بیشتر استان ها در حال پرورش است. در حال حاضر فروش عمده ماهی سالمون در ایران انجام می شود. اما هزینه حمل و نقل این ماهی بسیار بالا است.

فروش عمده ماهی سالمون کجاها است؟ چطور می توان ماهی خرید کنم؟ چرا ماهی خریداری می کنند؟ در این مقاله قصد داریم درباره این سوالات صحبت کنیم. لطفا شما هم اطلاعات تکمیلی خودتان را با ما به اشتارک بگذارید.

 ما عرضه کننده ماهی سالمون هستیم. همین طور بسته بندی ماهی سالمون برای صادرات را نیز انجام می دهیم. برای خرید با ما تماس بگیرید.

فروش عمده ماهی سالمون کجاها است؟ ‏

فروش عمده ماهی سالمون در تمامی استخر ها که ماهی سالمون انجام می دهند صورت می گیرد. معمولا به صورت کیلویی قیمت گذاری می شود. اما به دلیل این که نمی شود وزن دقیق ماهی تعیین شود به صورت دانه ای هم به فروش می رسد.

چطور می توان ماهی خرید کنم؟

شما باید برای خرید با استخردار هماهنگ باشید. همین طور ما می توانیم این کار را برای شما انجام دهیم. برای خرید می توانید با ما تماس بگیرید. بهترین ماهی سالمون مربوط به شهرکرد و اصفهان است. فروش عمده ماهی سالمون هم در این دو استان بیشتر صورت می گیرد.

چرا ماهی خریداری می کنند؟ ‏

معمولا ماهی را خریداری کرده و پروار کرده و به فروش می رسانند. این افراد معمولا مشتری های خارجی دارند و می توانند با استانداردهای که وجود دارد ماهی خود را پرورش دهند.

بهترین جا برای خرید و فروش عمده ماهی سالمون اصفهان و شهرکرد است. حجم بالا و کیفیت بالا مزیت این دو استان نسبت به دیگر استان ها است.

صادرات ماهی سالمون شهرکرد

صادرات سالمون به کویت

صادرات سالمون به کویت : ماهی سالمون قزل یکی از ماهی های با تولیدی در ایران است که کیفیت آن بسیار بالا است. این ماهی کاملا شبیه به ماهی سالمون بوده و رنگ گوشت آن شبیه به این ماهی است.

صادرات سالمون به کویت آیا مقرون به صرفه است؟ ماهی سالمون در چه سایزی به کویت ارسال می شود؟ چه بسته بندی بری صادرات به کویت مورد استفاده می شود؟ در این مقاله قصد داریم درباره این سوالات پاسخ دهیم. لطفا انتقادات و پیشنهادات خودتان، همین اطلاعات خودتان در زمینه صادرات به کویت را با ما به اشتراک بگذارید.

ما عرضه، فراوری و بسته بندی ماهی های صادراتی و فروشگاهی را انجام می دهیم. برای خرید صادراتی و ماهی بسته بندی برای فروشگاه های ایران با ما تماس بگیرید.

صادرات سالمون به کویت آیا مقرون به صرفه است؟

صادرات انواع ماهی از ایران به کویت صورت می گیرد. یکی از ماهی هایی که به تازگی تبدیل به کالای صادارتی به کویت قرار گرفته، ماهی سالمون است. صادرات سالمون به کویت به خاطر رنگ گوشتی که دارد و قیمت خوبی که دارد به مرور تبدیل به یکی از ماهی پر تقاضا در کویت می شود.

ماهی سالمون در چه ‏سایزی به کویت ارسال می شود؟

صادرات سالمون به کویت در سایز های مختلفی به کویت انجام میشود. اما بهترین سایز برای صادرات ماهی سالمون به کویت در وزن یک تا یک و نیم است. همین طور اگر بتوانید این ماهی را از اسنخرهای آب شور خریداری کنید برای مردم کویت بسیار خوش طعم تر است.

چه بسته بندی بری صادرات به کویت مورد ‏استفاده می شود؟

بسته بندی که برای کویت انجام می شود فقط صرفه جهت حفظ کیفیت ماهی است. اما برای ماهی سالمون چون سریع ماهی خراب می شود باید بسته بندی دیگه ای برای در نظر بگیریم.

بسته بندی که معمولا به صورت منجمد و در کارتن است. اما امارات و قطر بسته بندی وکیوم را نیز خریداری می کنند. برای صادرات سالمون به کویت بهترین حالت شکم خالی، سر و دم زده است که به صورت منجمد و یا تازه برای آن ها ارسال شود.

صادرات ماهی سالمون ماهنشان

بسته بندی ماهی صادراتی

بسته بندی ماهی صادراتی ، برای صادرات ماهی نیاز است که ماهی فراوری و بسته بندی شود. اما برای بسته بندی شما باید استاندارد ها و مجوزات لازم را کسب کنید. با این توضیح که هر کشوری که قصد صادرات به آن وجود دارد شرایط و استانداردهای مخصوص به خودش را دارد.

بسته بندی ماهی صادراتی به چه صورت است؟ برای چه کشورهایی بسته بندی ماهی صادراتی ارسال می شود؟ چه نوع بسته بندی هایی صادراتی وجود دارد؟ در این مقاله این سه سوال را پاسخ می دهیم.

ما بسته بندی ماهی صادراتی را انجام می دهیم. تفاوتی ندارد شما قصد دارید به کجا صادرات داشته باشید. ما می توانیم تمامی مجوزات لازم برای ورود محصول به آن کشورها اخذ کنیم. همین طور ما ارتباط خوبی برای تامین ماهی داریم. اینگونه شما خرید ماهی ارزان تری نیز خواهید داشت. برای خرید با ما تماس بگیرید.

بسته بندی ماهی صادراتی به چه صورت است؟ ‏

معمولا هر کشور با توجه به این که چه نوع درخواستی دارد بسته بندی متفاوتی را درخواست می کنند. اما بسته بندی ماهی صادراتی که مرسوم است. به این شکل است که ابتدا شکن ماهی خالی شده و در جعبه قرار می گیرد و در تونل انجماد منجمد می شود.

اما بعضی از تجار توانایی و قدرت چانزنی را دارند که به صورت بسته بندی های وکیوم ماهی خود را ارسال می کنند. یکی از بهترین بسته بندی هایی که ارزش افزوده زیادی را ایجاد می کند. بسته بندی وکیوم است.

برای چه کشورهایی بسته بندی ماهی صادراتی ارسال می شود؟‏

برای تمامی کشورهای همسایه، آسیا میانه و اروپا بسته بندی ماهی ارسال می شود. اما تفاوت هایی در نوع و مجوزاتی که این کشورها می هواند وجود دارد. بتسه بندی ماهی صادراتی به روسیه نیاز به کد رجیستر دارد.

اما برای کشورها همسایه فقط کد ir وجود داشته باشد کافی است. به همین جهت باید ابتدا دقیق مطالعه و بررسی شود که کشور مقصد چه مجوزاتی را می خواهد، همین طور باید چه آزمایشاتی را نیز داشته باشید.

چه نوع بسته بندی هایی صادراتی وجود دارد؟ ‏

به تعداد درخواست هایی که وجود دارد بسته بندی های مختلف وجود دارد. معمولا هر شرکت نیاز مخصوص خودش را دارد. اما همان طور که گفتم بیشتر به صورت کارتنی و منجمد ارسال می شود. اما کشورهای عربی ماهی را به صورت تازه و در کولمن که با یخ پر شده است می خواهند.

صادرات ماهی سالمون شهرکرد به امارات

صادرات ماهی سالمون شهرکرد به امارات : امارت کشوری در جنوب خلیج فارس است که برای تامین امنیت غذایی خودش نیاز به ماهی های پرورش ایران دارد. ماهی شهرکرد کرد هم یکی از بهترین ماهی های قزل آلا در جهان است. همین موضوع باعث شده است که حجم قابل قبولی از ماهی ایران به این کشور ارسال شود.

صادرات ماهی شهرکرد به امارت به چه صورت است؟ کیفیت ماهی شهرکرد برای صادرات به چه صورت است؟ بازار ماهی شهر عجمان امارت . موضوع هایی هستند که قصد داریم درباره آن توضیح دهیم. لطفا شما هم مطالب و تجربیات خودتان را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

ما عرضه کننده، فراوری کننده و بسته بندی کننده ماهی قزل آلا و دیگر ماهی های هستیم. همین طور ماهی تن و کنسرو ماهی را تولید می کنید. برای خرید با ما تماس بگیرید.

صادرات ماهی سالمون شهرکرد به امارات به چه صورت است؟

بیماری همه گیر جهانی Covid-19 تأثیر جزئی در بازار ماهیگیری و پرورش آبزیان در امارت داشت. به دلیل محدودیت های ، این کشور با چالش های موقت صادرات و واردات روبرو شده است. برای غلبه بر این ، دولت سفرهای خاصی را از طریق حامل های ملی به كشورهای تولید كننده ماهی مانند ترکیه ، یونان اختصاص داده است تا غذاهای دریایی وارد كند. همچنین ابتکار عمل خود را برای توسعه فروش اینترنتی ماهی و تحویل منزل به مصرف کنندگان انجام داده است.

صادرات ماهی سالمون شهرکرد به امارات هم یکی از گزینه های این کشور است. ماهی که از ایران به کشور امارت ارسال می شود به صورت تازه و منجمد است. به صورت تازه معمولا شکم پر و متاسفانه طبق شنیده ها به دور از مراجع قانونی و به صورت قاچاق ارسال می شود. همین طور به صورت فراوری شده و در یخچال با هواپیما هم برای امارت ماهی سالمون قزل شهرکرد نیز ارسال می شود.

ماهی منجمد هم به دو صورت کارتنی و وکیوم ارسال می شود. در این روش ماهی با هواپیما بار بری از ایران به این کشور ارسال می شود.

کیفیت ماهی شهرکرد ‏برای صادرات به چه صورت است؟

کیفیت ماهی پرورشی وابسته به آبی است که ماهی در آن پرورش پیدا می کند. شهرکرد به دلیل شرایط جغرافیایی و آب و هوایی که دارد کیفیت بالایی دارد. چهارمحال بختیاری در طول زمستان برف خیز است و در تابستان این برف ها آب می شود.

این آب برف دما پایین دارد و باعث می شود ماهی قزل آلا که سرد آبی است کیفیت بالایی داشته باشد. از طرفی در این استان تعداد پرورش ماهی های زیادی وجود دارد. همین موضوع باعث شده است که مردم اطلاعات و تجربه های خودشان را با هم به اشتراک بگذارند. دلیل دیگر باعث می شود که کیفیت ماهی این منطقه بسیار بالا باشد.

بازار ماهی شهر عجمان امارت ‏

قدمت این بازار ماهی بیش از چهار دهه است. با وجود این همه سال ، بازار جذابیت خود را از دست نداده است. مردم برای تهیه غذاهای دریایی تازه به این بازار در عجمان سرازیر می شوند. این بازار همچنین تنها با یک ساعت رانندگی با دبی فاصله دارد. بازار ماهی در زمان حراج کاملاً زنده است. مشتریانی را می بینید که با فروشندگان ماهی در غرفه ها معامله می کنند تا قیمت مناسب را بدست آورند.

بازدید کنندگان از انواع غذاهای دریایی تازه موجود در بازار تعجب می کنند. هر روز ماهیگیران صید تازه ای از خلیج فارس را انجام می دهند. در کنار غذاهای دریایی محلی ، از عمان و هند نیز تنوع زیادی پیدا خواهید کرد. انواع مختلف میگو ، ماهی ، ماهی مرکب و انواع دیگر غذاهای دریایی را می توانید تهیه کنید. شری ، جش ، همور و شاه ماهی از اقلام محبوب این بازار هستند.

یکی از ماهی های پر طرفدار در این بازار ماهی سالمون ایران است که توسط واسطه های پاکستانی به فروش می رسد.

ماهی سالمون ماه نشان به روسیه

صادرات ماهی سالمون ماه نشان به روسیه : ماهی سالمون یکی از ماهی با کیفیتی است که ماه نشان تولید می شود و مشتری های خارجی دارد. کشور روسیه هم یکی از مشتری های اصلی ماهی ایران است.

صادرات ماهی سالمون ماه نشان به روسیه چگونه انجام می شود؟ مشتری های دیگر ماهی سالمون ماه نشان چه کشورها و جاهایی هستند؟ روش انتقال محصولات به روسیه به چه صورت است؟ در این مقاله قصد داریم درباره این سوالات پاسخ دهیم. لطفا شما هم اطلاعات تکیمیلی و تجربه خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

ما عرضه کننده، فراوری کننده و بسته بندی کننده ماهی قزل آلا، ماهی های دریا و کنسرو ماهی و… هستیم. برای خرید با ما تماس بگیرید.

صادرات ماهی سالمون ماه نشان به روسیه چگونه انجام می شود؟

شهرستان ماهی نشان به دلیل کیفیت بالای ماهی تولید و نزدیکی به شرکت های بسته بندی که دارای مجوز برای صادرات به روسیه هستند باعث شده است که به یکی از مرکزهای اصلی صادرات ماهی به روسیه باشند.

برای صادرات ماهی سالمون ماه نشان به روسیه شما باید اول آزمایش مالاشیت ماهی را ببینید. بعد از این که مطمنئن شدید ماهی شرایط صادرات را دارد باید در شرکت های بسته بندی مجاز فراوری و بسته بندی شود. پس از این که بسته بندی انجام شد محصول آمده ارسال است. شما باید در این مرله کارهای بازارگانی و مجوزات لازم را انجام دهید.

 مشتری ‏های دیگر ماهی سالمون ماه نشان چه کشورها و جاهایی هستند؟

ماهی سالمون به دلیل نزدیکی به استان های تهران، البرز، آذربایجان، قزوین، کردستان تامین کننده این استان های شده است. همین طور ماهی این استان به شهرهای شمالی نیز ارسال می شود.

اما این شهر به مرز های ترکیه، عراق، ارمنستان و آذربایجان نیز نزدیک است. همین موضوع باعث شده است که بتوانند ماهی خود را به این کشورها نیز ارسال کنند.

 روش ‏انتقال محصولات به روسیه به چه صورت است؟ ‏

برای روسیه شما می توانید از طریق مرز آستارا یا ترکمستان اقدام کنید. این دو مسیر از پر رفت و آمد ترین مسیر های حرکت ارسال هستند. شما برای هماهنگی کافی با شرکت های بازرگانی تماس بگیرید و شرایط و هزینه حمل و نقل را جست و جو کنید.

روش صادرات ماهی به روسیه

در اکتبر 2018 ، نخست وزیر روسیه دیمیتری مدودف اهداف جدید دولت را برای بخش کشاورزی این کشور اعلام کرد که شامل دستیابی به 8 میلیارد دلار (7 میلیارد یورو) درآمد از صادرات سالانه غذاهای دریایی تا سال 2024 است.

این یعنی قیمت ماهی در این کشور افزایش پیدا می کند. از طرف دیگر کاهش مصرف در این کشور را مشاهده کردیم. در این مقاله در قسمت به بررسی بازار و مصرف ماهی روسیه می پردازیم. سپس شرایط گمرکی را مورد بررسی قرار می دهید.

مصرف ماهی در روسیه

برای ارزیابی روش صادرات ماهی به روسیه باید شرایط مصرفی ماهی را در این کشور مورد بررسی قرار دهید. ماهی های قزل آلا، ماهی خاویاری و ماهی های صنعتی مثل تن از بارزترین ماهی‌های هستند که مورد استقبال روسیه است.

مصرف ماهی و غذاهای دریایی در بین روس ها کاهش یافته است. این عمدتا به دلیل نوسان وضعیت اقتصادی کشور است. از نظر تاریخی روسیه، بازار قدرتمند و سالمی بوده است.

روسیه در میان 20 وارد کننده برتر غذاهای دریایی در جهان است. به عنوان مثال ، در سال 2014 ، وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA) گزارش داد که روسیه 885000 تن غذای دریایی و محصولات ماهی به ارزش 2.9 میلیارد دلار وارد کرده است. بیشترین وارد روسیه عبارتند از:

  • 50٪ ماهی یخ زده
  • 6٪ آماده خوردن / محصولات ماهی کنسرو
  • 2٪ فیله ماهی ها و دیگر گوشت ماهی
  • 10٪ سخت پوستان و نرم تنان
  • 7٪ ماهی تازه و منجمد شده

میانگین مصرف ماهی و غذاهای دریایی حدود 22 کیلوگرم برای هر نفر است. روسیه ماهی و غذاهای دریایی خود را از کجا وارد می کند؟ قبل از تحریم سال 2014 ، نروژ با 19 درصد سهم بازار با تولید غذاهای دریایی پیشرو روسیه بود. چین با 14٪ سهم دنبال کرد و شیلی سومین تامین کننده قبلی با 13.5٪ سهم واردات ماهی روسی بود. با این حال ، با توجه به اینکه نروژ تحت ممنوعیت واردات مواد غذایی قرار دارد و بخش ماهی قزل آلا شیلی توسط شکوفایی جلبک های سمی ویرانگر متزلزل می شود ، روسیه مشتاقانه به دنبال تامین کنندگان جایگزین است. بسیاری از کشورهای آمریکای جنوبی ، از جمله پرو ، آرژانتین و اکوادور ، همه محموله های غذاهای دریایی خود را به روسیه افزایش داده‌اند.

ایران هم یکی از کشورهایی است که صادرات خوبی به روسیه دارد و می‌تواند سهم خود را نیز افزایش دهد.

روش صادرات ماهی به روسیه

روسیه، قزاقستان و بلاروس دارای یک اتحادیه برای واردات محصولات کشاوری و دامی هستند. برای ارسال محصولات به این کشورها نیاز به مجوزاتی است. در ایران حدود 19 شرکت دارای این مجوزات هستند. ما هم با واسطه یکی از این شرکت ها هستیم.

در واقع ، دولت روسیه تمایل زیادی برای همکاری با متخصصان بین المللی در تعدادی از زمینه های تولید ماهی به منظور تحقق سهمیه های داخلی ابراز داشته است. در ماه مه سال 2016 ، حسن صالحی ، معاون وزیر کشاورزی ایران ، اظهار داشت که دو کشور به طور مشترک در شیلات و زیرساخت های مرتبط سرمایه گذاری می کنند. فضایی در صنعت برای تأمین تجهیزات با کیفیت و مهارت های لازم جهت توسعه صنایع داخلی شیلات روسیه وجود دارد که می تواند توسط مشاغل بین المللی پر شود.

شما پس از تایید طرف روسی هیچ نگرانی درباره تامین نداشته باشید. ما به سادگی می توانیم آن را برای شما تامین کنیم.

صادرات ماهی سالمون به روسیه

"ماهی قزل آلا یک غذای کامل"

اعتماد شما، افتخار ماست

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

 

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:

اصلان حقیقی

شماره همراه

09134469940

شماره واتزاپ و تلگرام

09931997049

اینیستاگرام

@HAGHIGHi_company

آدرس

اصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی

ایمیل:

Aslan.hasghighi@gmail.com

 

خدمات بازرگانی حقیقی

ما در حوزه های کاری مختلفی فعالیت می کنیم. خدمات و کالاهای مختلفی در حال عرضه هستیم. بنده دحصیلات آکادمیک که داریم در حوزه کسب و کار است. همچنین فعالیت و تجربه کاری بنده در زمینه انواع بازاریابی است. به همین جهت در این حوزه خدمات متنوعی ارائه می کنیم. از خدمات ما در حوزه بازرگانی می توان به مشاوره کسب و کار و کوچینگ ، دیجیتال مارکتینگ ( سئو کار در اصفهان و طراحی سایت در اصفهان) ، ترخیص کار کالا یا حق العمل کار گمرک و بازاریابی صادراتی اشاره کنیم.

آبزیان در بازرگانی حقیقی

بنده در ابتدا فعالیت کاری که داشتم وارد حوزه ابزیان شدم، این موضوع باعث شده است که با تامین کنندگان بسیار زیادی در ارتباط باشم. ما در این حوزه تامین کننده ( خرید ماهی قزل الا (خرید ماهی قزل الا در شهرکرد ، خرید ماهی قزل الا در ماهنشان ، صادرات ماهی قزل الا ) ، خرید ماهی سالمون (خرید ماهی سالمون در شهرکرد ، خرید ماهی سالمون در ماهنشان ، صادرات ماهی سالمونخرید ماهی گیدر ، خرید ماهی هوور ، خرید ماهی زرده ، خرید ماهی اسبک ، خرید ماهی مارلین ، خرید ماهی بولگا ، خرید خاویار و خرید عمده میگو ) فعالیت داریم. ما این محصولات را می توانیم به صورت داخلی و خارجی تامین کنیم.

دکوراسیون داخلی در بازرگانی حقیقی

همچنین من اصالتا اهل مبارکه هستم. پیشه خانوادگی ما نجاری و دکوراسیون هست. دکوراسیون داخلی در اصفهان ، کابینت در اصفهان ، کمد در اصفهان و دکور چوب در اصفهان از جمله فعالیت بنده در این حوزه است.

آهن الات و فولاد در بازرگانی حقیقی

اما بنده در حوزه آهن فعالیت بازرگانی داریم. به صورت انحصاری برای بازیابی خارجی با شرکت شرکت بارمان باتاب جم قرار دارم. به هیچ عنوان خارج از عنوان این شرکت نمی توانم با شرکتی برای صادرات فولاد و آهن فعالیت داشته باشم. اما از نظر داخلی بنده در زمینه خرید ورق سیاه در اصفهان و قیمت ورق سیاه در اصفهان فعالیت انجام می دهم.

در صورت نیاز به هر کدام لطفا با شماره هایی که گفته شده است تماس حاصل فرمایید. همین طور برای دیدن شماتیک نقشه و خدمات و کالاهای ما به صفحه خدمات و کالاهای ما بروید.

 

Summary
صادرات ماهی سالمون
Service Type
صادرات ماهی سالمون
Provider Name
صادرات ماهی سالمون ، دکتر فیش ، بازرگانی حقیقی,
ایران ، اصفهان, Telephone No.09134469940
Area
ایران ، اصفهان ، ماهنشان ، شهرکرد
Description
صادرات ماهی سالمون به کشورهای همسایه یکی از اتفاق های خوبی است که در چند سال اخیر انجام می شود. اما تامین برای صادرات ماهی سالمون بسیار مهم است.