خرید ماهی قزل الا در شهرکرد

خرید ماهی قزل آلا شهرکرد ، ماهی قزل آلا شهرکرد یکی از بهترین ماهی هایی است که ما ایرانی ها که در مرکز ایران زندگی می کنیم می توانیم تهیه کنیم. این ماهی به خاطر سرد آبی بودن آن طعم متفاوت تری دارد. همچنین به خاطر این که در این یک دهه میزان تولید این ماهی بسیار بالا رفته، این موضع باعث کاهش قیمت این ماهی در بازار ایران شده است.

در این مقاله قصد داریم درباره خرید ماهی قزل آلا شهرکرد و کشورهای وارد کننده این ماهی برای شما مطالبی را بیان کنیم. امید وار هستیم که این اطلاعات برای شما مفید باشد. لطفا نظرات و انتقادات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

خدمات ما در حوزه آبزیان

بنده در ابتدا فعالیت کاری که داشتم وارد حوزه ابزیان شدم، این موضوع باعث شده است که با تامین کنندگان بسیار زیادی در ارتباط باشم. ما در این حوزه تامین کننده ( خرید ماهی قزل الا (خرید ماهی قزل الا در شهرکرد ، خرید ماهی قزل الا در ماهنشان ، صادرات ماهی قزل الا ) ، خرید ماهی سالمون (خرید ماهی سالمون در شهرکرد ، خرید ماهی سالمون در ماهنشان ، صادرات ماهی سالمونخرید ماهی گیدر ، خرید ماهی هوور ، خرید ماهی زرده ، خرید ماهی اسبک ، خرید ماهی مارلین ، خرید ماهی بولگا ، خرید خاویار و خرید عمده میگو ) هستیم. ما این محصولات را می توانیم به صورت داخلی و خارجی تامین کنیم.

خرید و فروش ماهی قزل آلا شهرکرد

ماهی قزل آلا یکی از ماهی هایی است که بسیار در ایران صادر می شود. خرید ماهی قزل آلا شهرکرد یکی از گزینه هایی است که معمولا بازرگانان دارند. اما مقصد اصلی این ماهی ها کجا ها است.

این ماهی های معمولا برای کشورهای شمال و غرب ایران ارسال می شود. این کشورهای عبارتند از روسیه، آذربایجان، ارمنستان، ترکیه و قزاقستان هستند. این کشورها به دلیل این که این ماهی را در گذشته در رودخانه های خود داشته و آن را صید می کردند. علاقه زیادی به این ماهی دارند.

البته ماهی سالمون قزل الا، که همان ماهی قزل آلا است را به دلیل شباهت با ماهی سالمون نروژی نیز خریداری می کنند. به همین جخت است که خرید ماهی قزل آلا شهرکرد یکی از بهترین گزینه هایی است که این افراد دارند.

خرید ماهی قزل آلا شهرکرد در تناژ بالا اما با مشکلاتی نیز رو به رو است. اول این که این کشورها در وزن خاصی این ماهی را می خواهند. ازطرف دیگر باید این استخر های یک سری آزمایشات را بر روی ماهی خود انجام داده باشند.

ما با همکاری با انواع شرکت های بازارگانی که این ماهی ها را برای این کشورهای ارسال کرده اند. می توانیم نیاز شما را در این زمینه بر طرف کنیم. ما ماهی هایی را برای این کشورهای بسته بندی کرده و تمامی شرایط ارسال به این کشورها را می دانیم. ما با توجه به مجوزاتی که می خواهید ماهی شما را آماده و در اختیار شما قرار می دهیم.

تماس

با شماره 09134469940 تماس بگیرید

پیشنهاد ما

دریافت پروپزال یا پیش نویس قرارداد

مشاوره

مقایسه کنید

دریافت

تکمیل خرید

خرید ماهی قزل الا در شهرکرد

ماهی قزل الا در شهرکرد یا ماهی شهرکرد

ماهی شهرکرد یا ماهی قزل آلا در شهرکرد یکی از پر طرفدارترین ماهی ها در ایران است. ماهی قزل آلا دارای مزایای ارزشمند بسیاری است. وجود آن معمولاً به آب شیرین محدود می شود اما در اصفهان ماهی قزل آلا آب شور هم پرورش داده می شود که بسیار خوشمزه است.

ماهی قزل آلا کمتر در دریا و به صورت آزاد یافت می شود و بیشتر به صورت پرورشی در بازار موجود است. ماهی ها را معمولا با توجه به آبی که در آن پرورش یافته اند مورد بررسی قرار می دهند. ماهی های آب چشمه یکی از بهترین ماهی ها برای مصرف است. این در حالی است که ماهی پرورشی که در آب شور پرورش داده می شود نیز یکی از خوشمزه ترین ماهی های قزل آلا است.

مواردی که در این مقاله ارائه می شود:

  • خواص تغذیه ای ماهی قزل آلا
  • فواید ماهی قزل آلا
  • ماهی شهرکرد
  • تفاوت ماهی قزل الا در شهرکرد و اصفهان
  • روش خرید ماهی قزل آلا از ما

خواص تغذیه ای ماهی قزل آلا

ماهی قزل آلا ماهی کاملاً شبیه تغذیه ماهی کپور است یعنی می توان از طرق دانه غذای این ماهی را تامین کرد. ما می توانیم آن را ماهی نیمه چرب بدانیم ، زیرا محتوای چربی آن بسیار کم است (در مقایسه با ماهی به اصطلاح آبی). این بدان معناست که ماهی قزل آلا در واقع ماهی است که بین ماهی آبی و ماهی سفید قرار دارد.

از این نظر ، 100 گرم ماهی قزل آلا 3 گرم چربی و حدود 90 کالری تأمین می کند. بنابراین در وعده های غذایی کاهش وزن با یک غذای کم چرب و جالب روبرو هستیم.

پروتئین هایی با ارزش بیولوژیکی بالا فراهم می کند. زیرا حاوی کلیه اسیدهای آمینه ضروری است. همچنین ویتامین ها و مواد معدنی را فراهم می کند ، البته در مقایسه با ماهی های دیگر مقداری کمتر دارد. از نظر محتوای ویتامین های A ، B2 ، B2 و B3 را تأمین می کند. همچنین حاوی مواد معدنی مانند آهن ، منیزیم ، پتاسیم ، فسفر و روی است.

فواید ماهی قزل آلا

ماهی قزل آلا ماهی سرشار از اسیدهای چرب امگا 3 است که با کاهش فشار خون بالا ، کلسترول مضر و افزایش کلسترول HDL به جلوگیری از بیماری های قلبی عروقی کمک می کند.

به لطف دریافت کالری بسیار کم (هم در چربی و هم در نتیجه کالری) به کاهش اضافه وزن و چاقی کمک می کند ، به ویژه هنگامی که رژیم لاغری با ورزش همراه است.

محتوای نمک آن بسیار کم است ، بنابراین مصرف آن در افرادی که از فشار خون بالا رنج می برند ، توصیه می شود. علاوه بر این ، به دلیل محتوای پروتئین بالا ، مصرف آن برای ورزشکاران توصیه می شود.

شما تمامی این فواید و خواص ماهی قزل آلا در شهرکرد وجود دارد همچنین در ماهی اصفهان، اما چون بیشتر استخرهای شهرکرد از آب چشمه بهره مند هستند میزان املاح آن ها بیشتر است.

ماهی شهرکرد و تفاوت ماهی قزل الا در شهرکرد و اصفهان

منظور از ماهی شهرکرد همان ماهی قزل آلا شهرکرد است. این شهر در حال حاضر تولید نسبت خوبی در زمینه تولید ماهی قزل آلا دارد.

تفاوت ماهی قزل الا در شهرکرد و اصفهان در آبی است که با آن ها ماهی خود را با آن پرورش می دهند. هر دو این ماهی ها از کیفیت خوبی برخوردار هستند اما جای مصرف آن ها با هم متفاوت است. فروشگاه برای این که ممکن است ماهی در فروشگاه مدتی بماند ماهی شهرکرد را خریداری می کنند. درحالی که ماهی قزل آلا اصفهان کیفیت بسیار خوبی دارد و مصرف کننده نهایی بسیار از لذیذ بودن گوشت آن لذت می برد.

قمیت ماهی قزل الا در شهرکرد

قیمت ماهی قزل الا در شهرکرد

قمیت ماهی قزل الا در شهرکرد و در تمامی نقاط ایران به عواملی مختلفی بستگی دارد. شهرکرد یکی از مراکز تولید ماهی قزل الا است که ماهی خود را به شهرهای مختلف و کشورهای مختلف ارسال می کند. صادرات ماهی قزل الا باعث شده است که یکی از عواملی که باعث تغییر قیمت آن شود، قیمت دلار باشد. شرکت ها برای تامین دائمی خودشان یکی از اصلی ترین مواردی که در نظر می گیردند، تامین دائمی و مطمئن است. دقیقا تمایزی که ما با دیگر تامین کنندگان داریم، تامین بدون دردسر شما خواهد بود.

قمیت ماهی قزل الا در شهرکرد

خرید ماهی قزل الا پرورشی شهرکرد

فروش ماهی قزل آلا پرورشی شهرکرد  :ماهی قزل آلا در ایران و بین مردم به خاطر مواد مغذی و معدنی که دارد بسیار مورد طرفدار است. ما با فروش ماهی قزل آلا پرورشی شهرکرد ، در خدمت شما هستیم.

ماهی قزل آلا پرورشی شهرکرد به خاطر آبی که در آن ماهی را پرورش می دهند بسیار مورد توجه است. همچنین میزان تولید که در شهرکرد داریم باعث توازن عرضه و تقاضا شده است. در این مقاله قصد داریم درباره ماهی قزل آلا پرورشی شهرکرد توضیحاتی بیان کنیم.

ماهی قزل آلا پرورشی

یک پرورش دهنده ماهی قزل آلا گفت: شیوع ویروس کرونا و اقدامات صورت گرفته در منطقه چهار محال و بختیاری در سال جاری ، تأثیر قابل توجهی در فروش و بازاریابی ماهی به بازار داشته است ، این نشان می دهد که ماهی قزل آلا برای جلوگیری از شیوع بیماری ها و باکتری ها به مراقبت های بهداشتی خوبی احتیاج دارد.

رورش ماهی قزل آلا بسیار دشوار است زیرا به مراقبت های بهداشتی خوب و مداوم نیاز دارد و به محیطی مناسب احتیاج دارد. زیرا علاوه بر حوضچه های تمیز به میزان کافی و روند تغییر آب ، به آب گرم در دمای بین 12 تا 16 درجه سانتیگراد نیز نیاز دارد. هر دوره خاص آب دهید.

پروژه های پرورش ماهی قزل آلا در ده سال اخیر که ایران با مشکل کم بود آب مواجه بوده است در کهکلویه و بویر احمد بسیار پیشرفت کرده و توانسته است عرضه و تقاضا را در بازار جواب گو باشد.

ماهی قزل آلا پرورشی شهرکرد

ماهی قزل آلا پرورشی شهرکرد یکی از بهتری ماهی های ایران است که در حال حاضر بسیار آن در حال صادرات است. ایران یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان ماهی قزل الا در سطح جهان است. در منطقه خاورمیانه فقط ایران و مصر توان تولید ماهی قزل آلا را دارند.

علت اصلی این موضوع آب و هوا و کیفیت آب این منطقه و وجود متخصصان در جهاد کشاوری است که باعث شده است که این استان بتوان به این خوبی در این زمنیه توسعه پیدا کند.

ماهی قزل آلا شهرکرد سردآبی

ماهی قزل آلا شهرکرد سردآبی : ماهی قزل آلا شهرکرد یکی از پر طرفدار ترین ماهی های پرورشی ایران است. این ماهی سرد آبی دارای مواد معدنی زیادی است. اما ماهی قزل الا شهرکرد به خاطر پرورش در آب های شیرین و سرد چهارمحال و بختیاری گوشت سفتی دارد.

ماهی قزل آلا شهرکرد به علت گوشت سفتی که دارد می توان بیشتر نگهداری کرد. ماهی قزل آلا را هر چه قدر بیشتر دست بزنی زود تر خراب می شود. از طرفی ماهی قزل آلا که در آب شور پرورش داده اند سریع تری آن چیزی که فکر می کنید از بین می رود.

برای مثال اگر بخواهم داستانی درباره سرعت خرابی ماهی قزل آلا آب شور بدهم. من یک روز بعد از ظهر برای خرید بچه ماهی و سر زدن به دوستان بر سر یک استخر آب شور در شرق اصفهان رفتم. برای خانه حدود چند کیلو ماهی قزل گرفتم و همان جا پاک کردیم و داخل سبد قرار دادم.

من قصد خرید نداشتم و دوستان برای این که دست خالی بر نکردم ماهی ها را برام آماده کرده بودند. چون آخر شب نیز شده بود فرصت نشد درست بسته بندی و یخ گذاری کنم.

از سر حوضچه ها تا خانه ما حدود 3 ساعت فاصله بود. اما در راه ماشین خراب شد و حدود سه ساعت هم مجبور شدم در راه بمانم. ماهی ها بعد که رسیدم خانه بو گرفته بودند و تازگی خودشان را از دست داده بودند. به همین دلیل اصلا در خانه ماهی را درست نکردند و دور انداختن.

"ماهی قزل آلا یک غذای کامل"

اعتماد شما، افتخار ماست

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

 

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:

اصلان حقیقی

شماره همراه

09134469940

شماره واتزاپ و تلگرام

09931997049

اینیستاگرام

@HAGHIGHi_company

آدرس

اصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی

ایمیل:

Aslan.hasghighi@gmail.com

 

خدمات بازرگانی حقیقی

ما در حوزه های کاری مختلفی فعالیت می کنیم. خدمات و کالاهای مختلفی در حال عرضه هستیم. بنده دحصیلات آکادمیک که داریم در حوزه کسب و کار است. همچنین فعالیت و تجربه کاری بنده در زمینه انواع بازاریابی است. به همین جهت در این حوزه خدمات متنوعی ارائه می کنیم. از خدمات ما در حوزه بازرگانی می توان به مشاوره کسب و کار و کوچینگ ، دیجیتال مارکتینگ ( سئو کار در اصفهان و طراحی سایت در اصفهان) ، ترخیص کار کالا یا حق العمل کار گمرک و بازاریابی صادراتی اشاره کنیم.

آبزیان در بازرگانی حقیقی

بنده در ابتدا فعالیت کاری که داشتم وارد حوزه ابزیان شدم، این موضوع باعث شده است که با تامین کنندگان بسیار زیادی در ارتباط باشم. ما در این حوزه تامین کننده ( خرید ماهی قزل الا (خرید ماهی قزل الا در شهرکرد ، خرید ماهی قزل الا در ماهنشان ، صادرات ماهی قزل الا ) ، خرید ماهی سالمون (خرید ماهی سالمون در شهرکرد ، خرید ماهی سالمون در ماهنشان ، صادرات ماهی سالمونخرید ماهی گیدر ، خرید ماهی هوور ، خرید ماهی زرده ، خرید ماهی اسبک ، خرید ماهی مارلین ، خرید ماهی بولگا ، خرید خاویار و خرید عمده میگو ) هستیم. ما این محصولات را می توانیم به صورت داخلی و خارجی تامین کنیم.

دکوراسیون داخلی در بازرگانی حقیقی

همچنین من اصالتا اهل مبارکه هستم. پیشه خانوادگی ما نجاری و دکوراسیون هست. دکوراسیون داخلی در اصفهان ، کابینت در اصفهان ، کمد در اصفهان و دکور چوب در اصفهان از جمله فعالیت بنده در این حوزه است.

آهن الات و فولاد در بازرگانی حقیقی

اما بنده در حوزه آهن فعالیت بازرگانی داریم. به صورت انحصاری برای بازیابی خارجی با شرکت شرکت بارمان باتاب جم قرار دارم. به هیچ عنوان خارج از عنوان این شرکت نمی توانم با شرکتی برای صادرات فولاد و آهن فعالیت داشته باشم. اما از نظر داخلی بنده در زمینه خرید ورق سیاه در اصفهان و قیمت ورق سیاه در اصفهان فعالیت انجام می دهم.

در صورت نیاز به هر کدام لطفا با شماره هایی که گفته شده است تماس حاصل فرمایید. همین طور برای دیدن شماتیک نقشه و خدمات و کالاهای ما به صفحه خدمات و کالاهای ما بروید.

 

Summary
خرید ماهی قزل الا در شهرکرد
Service Type
خرید ماهی قزل الا در شهرکرد
Provider Name
دکتر فیش ، بازرگانی حقیقی,
اصفهان, Telephone No.09134469940
Area
ایران، اصفهان
Description
خرید ماهی قزل الا در شهرکرد می تواند هزینه های بسته بندی و قیمت خرید شما را خواهد دهد. خرید ماهی قزل الا شهرکرد گزینه عالی برای شما