صادرات ماهی قزل الا

نحوه صاردات ماهی قزل آلا ، یکی از ماهی هایی که در ایران در این دوران بسیار صادر می شود ماهی قزل آلا است. ماهی قزل آلا یکی از ماهی های پرورشی و سرد آبی است.

در این مقاله می خواهم درباره نحوه صادرات ماهی قزل آلا توضیح دهم. در مقاله های قبلی توضیحاتی درباره نحوه صادرات ماهی به دیگر کشور ها از جمله قطر، کویت، امارات، روسیه، نرکیه و … . در این مقاله قصد داریم مدارک لازم برای صادرات و بحوه پیدا کردن مشتری به شما بگوییم.

ما شرکت بسته بندی هستیم. برای صادرات شما نیاز دارید که ماهی خودتان را بسته بندی کنید و با توجه به مدارک بهداشتی محصول خودتان را ارسال کنید. ما تمامی مدارک برای ارسال ماهی به سراسر اتحادیه اروپا و روسیه را داریم. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

آبزیان در بازرگانی حقیقی

بنده در ابتدا فعالیت کاری که داشتم وارد حوزه ابزیان شدم، این موضوع باعث شده است که با تامین کنندگان بسیار زیادی در ارتباط باشم. ما در این حوزه تامین کننده ( خرید ماهی قزل الا (خرید ماهی قزل الا در شهرکرد ، خرید ماهی قزل الا در ماهنشان ، صادرات ماهی قزل الا ) ، خرید ماهی سالمون (خرید ماهی سالمون در شهرکرد ، خرید ماهی سالمون در ماهنشان ، صادرات ماهی سالمونخرید ماهی گیدر ، خرید ماهی هوور ، خرید ماهی زرده ، خرید ماهی اسبک ، خرید ماهی مارلین ، خرید ماهی بولگا ، خرید خاویار و خرید عمده میگو ) هستیم. ما این محصولات را می توانیم به صورت داخلی و خارجی تامین کنیم.

نحوه صاردات ماهی قزل آلا

شما در اولین نحوه صادرات ماهی قزل آلا باید بدانید که محصول شما توسط قانون چگونه تعریف می شود.زیرا شرایط صادرات بین محصولات متفاوت است. در قانون بعضی کشور ها و خود کشور ما محدودیت هایی برای صادارت و واردات وجود دارد. به عنوان مثال ماهی ها و آبزیان زیر در بعضی کشورها ممنوعیت صادرات و واردات دارد.

 • ابلیس
 • تمساح
 • سخت پوستان (مانند میگو ، خرچنگ سنگ ، یابی ، خرچنگ)
 • ماهی باله (مانند مارماهی ، ماهی تن)
 • صدف (مانند صدف ، گوش ماهی ، صدف ، پیپس ، صدف ، حلزون)
 • محصولی که در صورت حذف ماهی به عنوان عنصر دیگر ، این محصول دیگر دارای مشخصات ذکر شده یا ضمنی نخواهد بود (مانند لازانیا خرچنگ شن ، ماسه ماهی دودی ، سس ماهی).

در مرحله دوم نحوه صادرات ماهی قزل آلا هم برای کالاهای تجویز شده و هم برای کالاهای غیر تجویز شده ، باید تمام شرایط تعیین شده توسط کشور وارد کننده را داشته باشید.

برای صادرات به روسیه کد رجیستر نیاز دارید. اما بعضی کشور ها فقط با کد ‏ir‏ ‏قابل ارسال محصولات است.‏

در مرحله بعدی باید تجهیزات مانند زیر را آماده کنید:

 • حمل و نقل کالا
 • تولید کنندگان
 • پردازنده ها
 • تهیه کنندگان
 • تجهیزات ذخیره سازی
 • کشتی هایی که محصول برای صادرات در آن بسته بندی می شود.

مرحل تامین تا ارسال

در این مرحله از نحوه صادرات ماهی قزل آلا باید تامین کننده پیدا کنید. تا ماهی را از او خریداری کنید. سپس اطمینان حاصل کنید که تمام گواهینامه ها ، اظهارنامه ها و هرگونه اسناد پشتیبانی را که برای صادرات کالاهای خود نیاز دارید ، داشته باشید.

برای صادرات محصولات ارگانیک یا بیودینامیکی ، باید گواهی تولید ارگانیک داشته باشید. این مورد را فقط در صورتی دریافت خواهید کرد که محصولات خود را از یک تأمین کننده مجاز تأمین کرده باشید.

سپس درخواست صادرات می دهید. کارهای کمرکی را انجام می دهید. کالای خودتان را صادر می کنید. ما تمامی این کار ها را برای می توانیم انجام دهیم. کافی است شما مشتری در خارج از کشور داشته باشید.

ما تمامی امکانات و از قوانین آگاهی داریم. برای صادرات لازم است که با ما تماس بگیرد. البته قبلش باید مشتری داشته باشید.

صادرات ماهی قزل الا
خرید ماهی قزل الا در ماهنشان ، صادرات ماهی قزل الا
تماس

با شماره 09134469940 تماس بگیرید

پیشنهاد ما

دریافت پروپزال یا پیش نویس قرارداد

مشاوره

مقایسه کنید

دریافت

تکمیل خرید

نحوه صادرات ماهی به روسیه

نحوه صادرات ماهی به روسیه و شرایط صادرات ماهی به روسیه موضوعی است که در این مقاله قصد داریم به آن بپردازیم. امیدواریم مطالب برای شما مفید باشد.

نحوه صادرات ماهی به روسیه

در این مقاله قصد داریم نحوه صادرات ماهی به روسیه را بیان کنیم. به همین جهت آن را بخش بندی می کنیم. در بخش اول به مدارک و مجوزات که برای ارسال نیاز است می پردازیم. در مرحله دوم روش بازاریابی و شرایط اقتصادی روسیه را بررسی می کنیم و در مرحله آخر به بررسی ماهی های صادراتی به روسیه را برسی می کنیم.

مجوزات لازم جهت صادرات ماهی به روسیه

برای ارسال محصولات و صادرات ماهی به روسیه قدم اول داشتن مجوزات بهداشتی و استانداردی مورد تایید روسیه است. صادرکنندگان ماهی و فرآورده های ماهی باید در لیست صادرکنندگان تأیید شده که بطور دوره ای توسط آژانس حفاظت از ماهیگیری دریا (SFPA) ارسال می شود ، وارد شوند.

به عنوان شرط این تفاهم نامه ، هر موسسه ای در این لیست باید از شرایط دامپزشکی و بهداشتی روسیه را داشته باشند. همچنین شرایط ذخیره سازی محصول ، تولید ، فروش و تحویل ماهی و محصولات شیلاتی را رعایت کنند.

در نتیجه تشکیل اتحادیه گمرکی بین بلاروس ، قزاقستان و روسی ، الزامات جدید جدیدی برای صادرکنندگان محصولات شیلاتی از ایران به این کشورها و به ویژه روسیه ایجاد شده است.

در ایران حدود 19 شرکت اجازه صادرات ماهی به این کشورها را دارند. ما با واسطه یکی از این شرکت ها هستیم. شما می توانید به سادگی با ما تماس بگیرید و نحوه صادرات ماهی به روسیه را بپرسید و در صورت ایجاد توافق های اولیه شروع به همکاری کنیم.

بازاریابی و فروش در روسیه

دومین مرحله نحوه صادرات ماهی به روسیه بازاریابی آن است. بعد از این که محصول صادراتی خود را مشخص کردید کافی است از طریق اینترنت یا هر روش دیگر که دوست دارید ارتباط هایی با شرکت های روسیه برقرار کنید.

به خاطر قیمت، کیفیت و سلیقه نزدیک محصولات ما با روسیه مشکلات زیادی در این رابطه ندارید.

چه ماهی برای صادرات به روسیه مناسب است؟

بهترین ماهی های برای صادرات به روسیه ماهی های خاویاری از جمله فیل ماهی با بولگا است. ماهی قزل آلا هم به صورت گسترده مرد توجه مردم روسیه قرار دارد. همچنین ماهی تن هم می تواند گزینه خوبی برای صادرات باشد.

صادرات ماهی ماه نشان به روسیه

صادرات ماهی ماه نشان به روسیه : یکی از مشتری های اصلی ماهی در ایران کشور روسیه است. اما کشور روسیه ماهی با کیفیت و شرایط بهداشتی خاصی را خریداری می کند. یکی از بهترین ماهی های مخوصوصا ماهی قزل آلا ایران در شهر ماه نشان تولید و تهیه می شود.

شرایط صادرات ماهی ماه نشان به روسیه . چه ماهی هایی برای روسیه صادر می شود؟ بسته بندی که برای کشور روسیه انجام می شود به چه صورت است؟ در این مقاله قصد داریم درباره این سوالات پایخ دهیم. همین طور تجربه و اطلاعات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید. لطفا انتقادات و پیشنهادات خودتان را برای افزایش کیفیت محتوا به ما بفرمایید.

ما عرضه کننده، فراوری کننده و بسته بندی کننده ماهی قزل آلا، ماهی دریا، کنسرو ماهی و … هستیم. برای خرید با ما تماس بگیرید.

شرایط صادرات ماهی ماه نشان به روسیه

برای ارسال به روسیه شما باید حداقل هایی را رعایت کنید. از این حداقل ها می توان به آزمایشاتی که برای ماهی باید انجام دهید. شرایط بسته بندی که شما باید انجام دهید اشاره کرد.

شما برای صادرات به روسیه نیاز دارید که کد رجیستر داشته باشید. در حال حاضر 16 شرکت در ایران کد رجیستر دارند. باید ماهی در این کارخانه ها فراوری و بسته بندی شده باشد. از طرف دیگر شما باید هنگام خرید ماهی حتما به آزمایش مالاشیت ماهی توجه کنید.

چه ‏ماهی هایی برای روسیه صادر می شود؟

برای روسیه ماهی قزل آلا به صورت سفید و نارنجی یا همان سالمون ارسال می شود. ماهی سفید شمال یکی از دیگر ماهی هایی است که کشور روسیه خرید آن را انجام می دهد.

همین طور ماهی خاویاری، خود خاویار و ماهی های صنعتی مثل ماهی هوور، گیدر، مارلین، زرده و … را نیز خریداری می کند. اما می توان کنسرو ماهی را نیز به این کشور صادر کرد. صادرات ماهی ماه نشان به روسیه شامل ماهی قزل آلا، سالمون و بوگا می شود.

بسته بندی که برای کشور روسیه ‏انجام می شود به چه صورت است؟ ‏

همان طور که در ابتدا عنوان شد برای صادرات ماهی نیاز به کد رجیستر هست که شرکت های بسته بندی باید آن را انجام دهند. بسته بندی و فراوری معمولی که برای روسیه انجام می شود به این صورت است که شما باید ماهی را شکم و سر و دم را را بزنید. معمولا باید استخوان وسط آن نیز جدا شود. سپس منجمد شده و در بسته بندی کارتنی ارسال می شود.

قیمت ماهی قزل الا
خرید ماهی قزل الا

صادرات ماهی قزل آلا به روسیه

صاردات ماهی قزل الا به روسیه موضوعی این مقاله است. ماهی قزل آلا یکی از ماهی های است که مردم روسیه علاقه زیادی به آن دارند. از طرف دیگر گوشت شبیه به ماهی سامون نروژی دارد. این باعث می شود حتی ماهی قزل الا سالمون هم مورد توجه باشد. چون به خاطر تحریم های 2014 نروژه اجازه اصادرات ماهی به روسیه را ندارد.

همان که گفته شد می خواهیم درباره صاردات ماهی قزل آلا به روسیه صحبت کنیم. شرایط اقتصادی روسیه، گمرکی و رفتار مصرفی مردم روسیه را بررسی می کنیم. امید واریم که این مقاله برای شما مفید باشد.

نحوه صادرات ماهی قزل آلا به روسیه

بلاروس به بزرگترین خریدار ماهی قزل آلا تبدیل شده است. اما از 9 ژانویه ، فروش ترانزیت به روسیه بسته خواهد شد.

پس از آنکه روسیه در آگوست 2014 مرزهای خود را به روی ماهی قزل آلا و قزل آلا نروژ بست ، اقدامی متقابل علیه تحریم های اقتصادی غرب در رابطه با بحران کریمه و سرنگونی هواپیمای مسافربری مالزیایی بر فراز شرق اوکراین ، این ابرقدرت به سختی یک کیلو ماهی سالمون نروژی خریداری کرده است.

اما مقداری ماهی قزل آلا نروژی از طریق بلاروس همسایه وارد روسیه شده است که یک توافق نامه گمرکی مشترک با روسیه دارد. اما روسیه اعلام کرده است که در این ماهی ها مواد مسموم یافت کرده است و دیگر این از این طریق هم ماهی از بلاروس وارد نمی کند.

این شرایط و هدف صادرات دو برابری برای روسیه باعث شده است که ایران که یکی از تولید کنندگان بزرگ ماهی قزل الا است فرصت ورود به بازار روسیه با وسعت بالا را داشته باشد.

ماهی سالمون نروژی و ماهی قزل الا دارای شباهت هایی هستند. اما از نظر طعم و رنگ و قیمت کاملا با هم تفاوت هستند. اما ماهی قزل آلا را استفاده از رنگ دانه همان رنگ ماهی سالمون را به خود می گیرد. از طرف دیگر ماهی قزل آلا ماهی سرد آبی است که شرایط را بهتر نیز می کند.

مجوزات گمرکی

شما نگرانی درباره مجوزات و شرایط بهداشتی روسیه نداشته باشید. ما از نظر تامین و کد رجیستر مشکلی نداریم. شما با طرف روس به توافق برسید و تامین را از ما بخواهید.

ما با واسطه دارای کد رجیستر هستیم. از طرف دیگر سابقه طولانی در زمنیه صادرات انواع ماهی داریم. کشورهای بلاروس، روسیه و قزاقستان طی توافقی یک اتحادیه گمرکی ایجاد کرده اند. برای ارسال هر محصول کشاورزی و دامی نیاز به کد رجیستر هست. حدود 19 شرکت در ایران از این کد برخورداری است.

ما یکی از شرکت هایی است که شما به سادگی می توانید با آن ارتباط داشته باشید. محصول خود را بدون دغدغه تامین کنید و برای طرف روسی ارسال کنید.

"ماهی قزل آلا یک غذای کامل"

اعتماد شما، افتخار ماست

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

 

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:

اصلان حقیقی

شماره همراه

09134469940

شماره واتزاپ و تلگرام

09931997049

اینیستاگرام

@HAGHIGHi_company

آدرس

اصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی

ایمیل:

Aslan.hasghighi@gmail.com

 

خدمات بازرگانی حقیقی

ما در حوزه های کاری مختلفی فعالیت می کنیم. خدمات و کالاهای مختلفی در حال عرضه هستیم. بنده دحصیلات آکادمیک که داریم در حوزه کسب و کار است. همچنین فعالیت و تجربه کاری بنده در زمینه انواع بازاریابی است. به همین جهت در این حوزه خدمات متنوعی ارائه می کنیم. از خدمات ما در حوزه بازرگانی می توان به مشاوره کسب و کار و کوچینگ ، دیجیتال مارکتینگ ( سئو کار در اصفهان و طراحی سایت در اصفهان) ، ترخیص کار کالا یا حق العمل کار گمرک و بازاریابی صادراتی اشاره کنیم.

آبزیان در بازرگانی حقیقی

بنده در ابتدا فعالیت کاری که داشتم وارد حوزه ابزیان شدم، این موضوع باعث شده است که با تامین کنندگان بسیار زیادی در ارتباط باشم. ما در این حوزه تامین کننده ( خرید ماهی قزل الا (خرید ماهی قزل الا در شهرکرد ، خرید ماهی قزل الا در ماهنشان ، صادرات ماهی قزل الا ) ، خرید ماهی سالمون (خرید ماهی سالمون در شهرکرد ، خرید ماهی سالمون در ماهنشان ، صادرات ماهی سالمونخرید ماهی گیدر ، خرید ماهی هوور ، خرید ماهی زرده ، خرید ماهی اسبک ، خرید ماهی مارلین ، خرید ماهی بولگا ، خرید خاویار و خرید عمده میگو ) هستیم. ما این محصولات را می توانیم به صورت داخلی و خارجی تامین کنیم.

دکوراسیون داخلی در بازرگانی حقیقی

همچنین من اصالتا اهل مبارکه هستم. پیشه خانوادگی ما نجاری و دکوراسیون هست. دکوراسیون داخلی در اصفهان ، کابینت در اصفهان ، کمد در اصفهان و دکور چوب در اصفهان از جمله فعالیت بنده در این حوزه است.

آهن الات و فولاد در بازرگانی حقیقی

اما بنده در حوزه آهن فعالیت بازرگانی داریم. به صورت انحصاری برای بازیابی خارجی با شرکت شرکت بارمان باتاب جم قرار دارم. به هیچ عنوان خارج از عنوان این شرکت نمی توانم با شرکتی برای صادرات فولاد و آهن فعالیت داشته باشم. اما از نظر داخلی بنده در زمینه خرید ورق سیاه در اصفهان و قیمت ورق سیاه در اصفهان فعالیت انجام می دهم.

در صورت نیاز به هر کدام لطفا با شماره هایی که گفته شده است تماس حاصل فرمایید. همین طور برای دیدن شماتیک نقشه و خدمات و کالاهای ما به صفحه خدمات و کالاهای ما بروید.

 

Summary
صادرات ماهی قزل الا
Service Type
صادرات ماهی قزل الا
Provider Name
دکتر فیش ، بازرگانی حقیقی,
اصفهان, Telephone No.09134469940
Area
ایران، اصفهان
Description
نحوه صاردات ماهی قزل آلا ، یکی از ماهی هایی که در ایران در این دوران بسیار صادر می شود ماهی قزل آلا است. ماهی قزل آلا یکی از ماهی های پرورشی و سرد آبی است.