بسته بندی ماهی وکیوم اصلاح شده 4

بسته بندی ماهی دریا

در این مقاله قصد داریم ادامه مقاله بسته بندی ماهی وکیوم اصلاح شده 3 را بیان کنیم. در مقالات قبلی مزایا و معایت این بسته بندی ماهی و همچنین مخلوط گاز در این مقالات بیان کرد. شما برای مطالعه قسمت های قبلی این مقاله می توانید به سایت ما مراجعه و در قسمت وبلاگ این مقالات را پیدا و مطالعه کنید.

ماشین آلات و مواد که در بسته بندی ماهی استفاده می شود

ماشین آلات ساده و ارزان قیمت محصول را در یک کیسه انعطاف پذیر یا در یک سینی داخل کیسه بسته بندی می کنند تا به عنوان بسته بالش شکل بگیرند. در انتهای گران قیمت ترین محدوده موجود ، ماشین آلات پیشرفته ای وجود دارند که به طور مداوم بسته هایی با پایه های سخت از رول های فیلم پلاستیک حرارتی را تشکیل می دهند. بعضی از این ماشین ها دارای هدف دوگانه هستند و در صورت لزوم می توانند به بسته بندی خلا تبدیل شوند. اگرچه تغییر این حالت ممکن است 3 ساعت طول بکشد. بسته های اتمسفر اصلاح شده را می توان با سرعت بیش از سی دقیقه در سریعترین ماشین آلات تولید کرد. این پلاستیک ها باید از نفوذ پذیری گاز کمی برخوردار باشند و طبق مشخصات سازنده دستگاه باشد.

گازها را می توان به صورت مخلوط آماده یا جداگانه برای استفاده در ماشین آلاتی که قبل از بسته بندی ماهی گازها را مخلوط می کنند ، تهیه کرد. در جاهایی که گازها در دستگاه مخلوط می شوند. باید ترکیب گاز موجود در بسته ها در ابتدای اجرا اندازه گیری شود و در طول روز کنترل شود. خصوصاً در مواردی که مشکوک به خطا هستند یا تنظیمات مخلوط گاز انجام می شود.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره تلفن همراه :09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHI.ASLAN
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.