خدمات ما

ما چطور به شما کمک می کنیم.

ترخیص کالا

معرفی دیگران
این که از تجربه دیگران استفاده کنیم، باعث کاهش هزینه و افزایش سرعت عمکلرد ما می شود. ما تعدادی از ترخیص کارها و حق العملکارهایی که در سراسر ایران مشغول به کار هستند و مورد قبول بوده و خدمات خودشان را اسرع وقت انجام می دهند را شناسایی کرده  یا از طریق معرفی دیگران با آن ها آشنا شده ایم. ما آن ها را با شما به اشتراک می گذاریم.

دیجیتال مارکتینگ

طراحی سایت، سئو، سوشال مدیا  و …

بیشتر مشاغل فاقد وقت و تخصص برای ساختن وب سایتی که به نتیجه برسد هستند. در دکتر بیز ما یک وبسایت شگفت انگیز را با قیمتی مقرون به صرفه خواهیم ساخت تا بتوانیم در گود رقابت باقی بمانید و نتیجه مورد را کسب کنید.

بازاریابی صادراتی

توسعه دقیق کسب و کارتان

افزایش فروش یکی از اهداف مشترک کسب و کارها است. حتی به عنوان یک مشکل در بعضی از کسب و کارها به شمار می آید. ما در بازرگانی حقیقی با شناسایی بازارهای هدف، فروش محصولات شما را انجام می دهیم. شما مستقیم با خریدار قرار داد امضا می کنید.

مشاوره کسب و کار

انجام کار درست، درست دادن انجام کار

این که برای مشکلات راهکار داشته باشید، باعث ایجاد حس اطمینان در شما و کارکنان است. زمان، انرژی و پول از مهم ترین سرمایه ها محسوب می شود. کار درست و درست انجام دهید. شما باید انتخاب درست را انجام دهید. برای انتخاب درست باید از استراتژی های آگاهی داشته باشید و از آن مهم تر اجرا استراتژی است. با شما در این مسیر با راهنمایی هایی که می کنیم، شگفت زده خواهیم کرد. اینگونه کار درست را به درست ترین روش انجام خواهید داد.

ارتباط با ما

بهترین

روش ارتباطی با ما

کالاهای ما

محصولات صادراتی ما.

آبزیان

 انواع ماهی‌های تازه، میگو و همچنین محصولات شیلاتی با کیفیت عالی، قیمت مناسب و مدیریت حرفه‌ای، به شما عرضه می‌شوند. ما همواره سعی داریم تا مشتریان خود را با بهترین کیفیت ماهیان تازه و محصولات شیلاتی رضایت بخشیم.  با توجه به اینکه هدف ما ارائه خدمات با کیفیت بالا و قیمت مناسب است، از همکاری با مشتریان حقیقی و حقوقی، شرایط  منصفانه ارائه می‌دهیم. با ما تماس بگیرید و از بهترین محصولات شیلاتی برای تامین نیاز شما بهره‌مند شوید.

نساجی

انواع پوشاک با کیفیت عالی و طرح‌های متنوع برای زنان، کودکان و نوزادان عرضه می‌شود. با بیش از 10 سال سابقه در بازار پوشاک، تمامی محصولات ما با به روزترین طرح‌ها و استانداردهای کیفیت عرضه می‌شوند. ما همواره به دنبال ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و قیمت محصولات مناسب هستیم تا بتوانیم نیازهای مختلف مشتریانمان را برآورده کنیم.

دکوراسیون داخلی در اصفهان

دکوراسیون داخلی در اصفهان

دکوراسیون داخلی، هنر چیدمان اجزای داخلی فضاهای مختلف از جمله خانه، مغازه، دفتر کار، هتل، رستوران و … به عنوان یکی از عوامل مهم در زندگی مدرن، با اهمیت بسیاری همراه است.

دکوراسیون داخلی خوب در اصفهان

در شهر اصفهان، به دلیل فضای فرهنگی و تاریخی خاص و شکوهمندش، طبیعی است که دکوراسیون داخلی نشاندهنده شخصیت زیبای شهر باشد. به همین خاطر، صنعت دکوراسیون در اصفهان فعالیت بسیاری دارد و بسیاری از افراد مستعد در این حوزه فعالیت می‌کنند. دکوراسیون داخلی در اصفهان، برای تمامی انواع فضاها (صنعتی، تجاری و مسکونی) و به طور اختصاصی برای هر شخص، با توجه به سبک زندگی و سلیقه‌ی ایشان، به کار گرفته می‌شود و هدف اصلی آن، ترکیبی از جنبه‌های زیبایی، امنیت، توجه به کارکرد و نیز برازش کلی با فضا و فعالیت‌هایی است که در آن جا به عمل می‌آید.

برای ایجاد دکوراسیون داخلی در اصفهان، معمولا از طراحان داخلی حرفه‌ای و متخصص استفاده می‌شود. این طراحان، با استفاده از تخصص و دانش خود، ایده‌های نوین و متنوعی برای طراحی دکوراسیون داخلی ارائه می‌دهند، به صورتی که بتوانند احساس راحتی، آرامش و لذت در افراد به عمل آورند.

در نهایت، دکوراسیون داخلی در اصفهان به دلیل رعایت استانداردهای امنیتی، هنری و زیبایی، به درستی و با کیفیت بالا انجام می‌شود. با استفاده از دکوراسیون داخلی حرفه‌ای در اصفهان، می‌توان بهترین انتخاب‌های دکوراسیون داخلی برای شما و شخصیت شما پیدا کرد.

کابینت در اصفهان

کابینت در اصفهان : کابینت بخش زیادی از اشپزخانه ما را در بر می گیرد و جلوه بسیار خوبی برای ساختمان ما فراهم می کند. همه ما به دنبال داشتن خانه ای زیبا و دلنشین هستیم. ما در دکتر دکتور ، با طراحی شگفت انگیز و زیبا کابینت در اصفهان و دیگر شهر ساخته و نصب می کنیم. کیفیت و از طرفی نگاهی منصفانه به قیمت باعث شده که مشتری های خانه های زیبا و از طرفی مناسب بودجه خودشان را دریافت کنند.

ساخت کابینت در اصفهان
ساخت کابینت در اصفهان : در شهر اصفهان، چندین شرکت و کارگاه در زمینه‌ی ساخت کابینت وجود دارند که در تولید و طراحی کابینت با کیفیت و استفاده از مواد با کیفیت و مرغوب فعالیت می‌نمایند.
کمد در اصفهان

کمد در اصفهان

کمد در اصفهان : آیا دنبال کمدی متفاوت و با دوام برای اتاق خود هستید؟ شرکت دکور چوب با تجربه‌ی طراحی و ساخت کمدهای چوبی با بهترین کیفیت و طراحی منحصر به فرد، برای شما آماده‌ی خدمات است. اگر می‌خواهید کمدی با دوام، زیبا و کاربردی داشته باشید، شرکت دکور چوب گزینه‌ی مناسبی برای شماست. 

تیم متخصص ما با بهره‌گیری از طراحی و متریال با کیفیت عالی، کمدهایی را با طرح‌های منحصر به فرد و همچنین بازدهی مطلوب تولید می‌کند.

دکور چوب در اصففهان

دکور چوب در اصفهان : امروزه دکوراسیون با چوب، برای بسیاری از افراد یکی از محبوب‌ترین و جدیدترین روش‌ها به شمار می‌آید. به همین دلیل ما در دکور چوب، با ارائه بهترین کیفیت در تولید محصولات چوبی، برای شما عزیزان با همه هنر و زیبایی این مواد ارائه می‌کنیم.

دکور چوب در اصفهان
ارتباط با ما

بهترین

روش ارتباطی با ما

خدمات بازرگانی حقیقی

ما در حوزه های کاری مختلفی فعالیت می کنیم. خدمات و کالاهای مختلفی در حال عرضه هستیم. بنده دحصیلات آکادمیک که داریم در حوزه کسب و کار است. همچنین فعالیت و تجربه کاری بنده در زمینه انواع بازاریابی است. به همین جهت در این حوزه خدمات متنوعی ارائه می کنیم. از خدمات ما در حوزه بازرگانی می توان به مشاوره کسب و کار و کوچینگ ، دیجیتال مارکتینگ ( سئو کار در اصفهان و طراحی سایت در اصفهان) ، ترخیص کار کالا یا حق العمل کار گمرک و بازاریابی صادراتی اشاره کنیم.

خدمات آبزیان در بازرگانی حقیقی

بنده در ابتدا فعالیت کاری که داشتم وارد حوزه ابزیان شدم، این موضوع باعث شده است که با تامین کنندگان بسیار زیادی در ارتباط باشم. ما در این حوزه تامین کننده ( خرید ماهی قزل الا (خرید ماهی قزل الا در شهرکرد ، خرید ماهی قزل الا در ماهنشان ، صادرات ماهی قزل الا ) ، خرید ماهی سالمون (خرید ماهی سالمون در شهرکرد ، خرید ماهی سالمون در ماهنشان ، صادرات ماهی سالمونخرید ماهی گیدر ، خرید ماهی هوور ، خرید ماهی زرده ، خرید ماهی اسبک ، خرید ماهی مارلین ، خرید ماهی بولگا ، خرید خاویار و خرید عمده میگو ) هستیم. ما این محصولات را می توانیم به صورت داخلی و خارجی تامین کنیم.

خدمات دکوراسیون داخلی در بازرگانی حقیقی

همچنین من اصالتا اهل مبارکه هستم. پیشه خانوادگی ما نجاری و دکوراسیون هست. دکوراسیون داخلی در اصفهان ، کابینت در اصفهان ، کمد در اصفهان و دکور چوب در اصفهان از جمله فعالیت بنده در این حوزه است.

خدمات آهن الات و فولاد در بازرگانی حقیقی

اما بنده در حوزه آهن فعالیت بازرگانی داریم. به صورت انحصاری برای بازیابی خارجی با شرکت بارمان باتاب جم قرار دارم. به هیچ عنوان خارج از عنوان این شرکت نمی توانم با شرکتی برای صادرات فولاد و آهن فعالیت داشته باشم. اما از نظر داخلی بنده در زمینه خرید ورق سیاه در اصفهان و قیمت ورق سیاه در اصفهان فعالیت انجام می دهم.

در صورت نیاز به هر کدام لطفا با شماره هایی که گفته شده است تماس حاصل فرمایید. همین طور برای دیدن شماتیک نقشه و خدمات و کالاهای ما به صفحه خدمات و کالاهای ما بروید.