بهترین وزن ماهی قزل آلا برای خرید چقدر است؟ ‏

ماهی قزل الا در زنجان

بهترین وزن ماهی قزل آلا ، ماهی قزل آلا از وزن 250 گرم به فروش می رسد. اما وزن های بالا این ماهی به عنوان ماهی صادراتی شناخته می شود. ماهی های با وزن 250 تا 600 گرم به وزن رستورانی شناخته می شود و بیشتر در رستوران ها مورد استفاده قرار میگیرد.

بهترین وزن ماهی قزل آلا برای خرید چقدر است؟ بهترین وزن ماهی قزل‌آلا برای صادراتی چقدر است؟ بهترین وزن ماهی قزل‌آلا سالمون چقدر است؟ در این مقاله قصد داریم درباره این سوالات پاسخ دهیم. لطفا نظرات، انتقادات و پیشنهادات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

ما ماهی قزل آلا و سالمون را در هر سایزی تامین می کنیم. همین طور کار بسته بندی و منجمد سازی ماهی را انجام می دهیم. برای خرید با ما تماس بگیرید.

بهترین وزن ماهی قزل آلا برای خرید چقدر است؟ ‏

همان طور که گفته شد ماهی قزل آلا از وزن 200 گرم به فروش می رسد. هر وزن از ماهی برای مصرف خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. ماهی 250 تا 600 گرم برای رستوران ها مورد استفاده قرار می گیرد. بهترین وزن ماهی قزل آلا برای مصرف خانگی از 600 گرم تا 1500 گرم است. وزن بیشتر برای خانواده زیاد مناسب نیست.

بهترین وزن ماهی قزلآلا برای صادراتی چقدر است؟ ‏

بهترین وزن ماهی قزل آلا برای صادارت از یک کیلو شروع می شود. هر چه قدر وزن ماهی قزل آلا بیشتر می شود قمیت ماهی نیز افزایش پیدا می کند. معمولا وزن بالا 1.5 کیلو برای صادرات مورد استفاده قرار می گیرد.

بهترین وزن ماهی قزلآلا سالمون چقدر است؟ ‏

ماهی سالمون هم مثل ماهی قزل آلا از یک کیلو به بالا برای صادرات مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا ماهی سالمون بالای 2.5 کیلو بسیار مورد توجه است برای صادرات اما بهترنی وزن ماهی قزل آلا سالمون بالای 2 کیلو است. معمولا این ماهی برای کشورهای شمال ارسال می شود.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.