خرید ارزان بادبان ماهی یا سلفیش

خرید ارزان بادبان ماهی

خرید ارزان بادبان ماهی ، بادبان ماهی یا سلفیش یکی از ماهی های صنعتی است. این ماهی از نظر ظاهری کاملا شبیه به ماهی مارلین است. این ماهی برای استفاده در کنسروها استفاده می شود. البته که ظاهر بسیار زیبایی دارد و افرادی که برای تفریح به دریا می روند می توانند صحنه های زیبایی از این ماهی ببینید. جهت مطالعه بیشتر درباره خرید ماهی ارزان برای کنسرو لطفا اینجا کلیک کنید.‏

این ماهی در آب های دریای عمان و خلیج فارس صید می شود. البته که این ماهی در اقیانوس هند نیز هستند و شما می توانید در چابهار تا آبادان این ماهی را پیدا کنید و آن را خریداری کنید.

بادبان ماهی یا سلفیش

بادبان ماهی
بادبان ماهی

همان طور که بیان شد این ماهی ظاهری کاملا شبیه به ماهی مارلین دارد. این ماهی بدنی کشیده، باله ای بلند در پشت دارد. طول این ماهی حداکثر به 450 سانتی متر و وزن آن تا 750 کیلوگرم می رسد.

این ماهی می تواند تا 130 کیلو متر در ساعت سرعت بگیرد و به شکار خود حمله کند. این ماهی را در آب ها خیلج فارس، دریای عمان ، اقیانوس هند و اقیانوس آرام می توانید صید کنید. مصرف اصلی این ماهی در برای مصارف صنعتی است و برای تهیه ماهی کنسرو استفاده می شود.

سلفیش
سلفیش

خرید ارزان بادبان ماهی یا سلفیش

بهتری راه خرید ارزات بادبان ماهی یا سلفیش خرید از صیادان به صورت مستقیم است و دلالان را در این چرخه حذف کنید. با توجه به رسالت شرکت بازرگانی حقیقی، ما شرایطی را فراهم کرده ایم که صیادان بتوانند ماهی خود را به بهترین شکل به فروش برسانند و همچنین از دریافت پول خود مطمئن باشند. از طرف دیگر با حذف واسطه باعث می شویم شما به عنوان خریدار با بهترین قیمت محصول خود را خریداری کنید. خرید با قیمت مناسب شما باعث کاهش هزینه های شما می شود و می توانید با قیمت پایین تر محصول خود را به بازار عرضه کنید. این گونه چرخه اقتصاد ماهی به خوبی انجام می شود و همه از صیاد تا مصرف کننده نهایی از این سود بهره مند می شوند.

“ما مقرون به صرفه ترین ماهی را در اختیار شما قرار می دهیم “

روش خرید ماهی های صنعتی از ما

ماهی های صنعتی
ماهی های صنعتی

همانطور که می دانید ماهی های صنعتی در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

مطالعه بیشتر

  • جهت مطالعه بیشتر درباره انواع ماهی خوردنی با نام ، تصویر و عطر و طعم آنها (راهنمای جامع)‏ لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره تفاوت ماهی شیر و ماهی قباد و ارزیابی قیمت ماهی شیر لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره صادرات ماهی به روسیه لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره خریدار ماهی قزل آلا شما هستیم لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره قیمت ماهی دریایی و پرورشی  لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره خرید انواع ماهی سالمون قزل آلا شما لطفا اینجا کلیک کنید.‏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید