خرید و فروش ماهی قزلآلا

ماهی قزل الا در زنجان

تولید ماهی قزل آلا در ایران روز به روز افزایش پیدا می کند. این باعث شده است که خرید و فروش ماهی قزلآلا نیز به صورت روزانه انجام بشود. خرید و فروش ماهی قزلالا در حال حاضر به چند صورت در حال انجام است. در این مقاله قصد دارم روش های خرید و فروش ماهی قزل آلا را توضیح دهیم، همچنین راه همکاری با را در آخر اشاره می کنیم.

خرید و فروش ماهی قزلالا

اولین راه برای خرید و فروش ماهی قزلآلا لاشه ماهی است. معمولا به این صورت است که شخص خریدار اگر تجربه و شناخت کافی درباره ماهی قزل آلا داشته باشد و ارتباط هایی خوبی با کسانی که پرورش دهنده هستند داشته باشند. به صورت مستقیم به آن ها مراجعه می کند و ماهی خود را پس از پرداخت پیش پرداخت بارگیری کرده. سپس بعد از بارگیری تسویه کرده و ماهی خود را می برد.

اما ماهی با کیفیت در همه جایی ایران به صورت مشخص وجود ندارد. همچنین خیلی از افراد تجربه این کار را ندارد. به همین منظور از اشخاصی که تجربه خرید ماهی قزل آلا را دارند کمک می گیرند. معمولا افرادی که در میدان میوه و تره بار هستند این کار را انجام می دهند. اما هر دو این کار ها دارای یک مشکل است.

این که آن ها فقط وابسته به رابطه هایی هستند که دارند. آن ها اگر کسی در شهر دیگری ماهی با کیفیتی داشته باشد نمی توانند آن را شناسایی کرده و خریداری کنند.

ما این مشکل را شناسایی کرده ایم. این کار باعث می شود که هر کسی در هر کجا ماهی با کیفیتی تولید کرده باشد با حذف واسطه به مشتری برساند. همچنین خریداران با قیمت مناسب محصول خود را خریداری کنند.

ما با افرادی کار می کنیم که کارشناس شیلات هستند. آن ها پس از اعلام همکاری تولید کننده بر سر شیلات آن ها رفته و پس از بررسی نتیجه خود را به ما اعلام می کنند. البته ممکن است در صورت فاصله از کارشناسان دیگری که در آن منطقه هستند نیز استفاده شود. اینگونه ما کیفیت را تضمین می کنیم.

روش همکاری با ما

برای خرید و فروش ماهی قزلآلا شما چه خریدار باشید چه فروشنده ما آماده همکاری با شما هستیم. میزان فروش ما در سطحی است که استخر های ما توان تامین ماهی درخواستی را ندارد. از این رو اگر شما تولید کننده و پرورش دهنده ماهی قزل آلا هستید ما می توانیم همکاری سازنده ای با شما داشته باشیم.

در سمت دیگر شما به عنوان خریدار،قیمت و کیفیت و همچنین نزدیکی به محل که هزنیه حمل و نقل کاهش پیدا کند برای شما دارای اهمیت است. ما منافع و نکاتی مهم برای شما را می دانیم و منافع شما را تضمین می کنیم. برای همکاری لطفا تماس بگیرید.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

مطالعه بیشتر

  • جهت مطالعه بیشتر درباره قیمت ماهی سالمون امروز لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره ماهی کفشک جنوب لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره قزلالا قیمت ، فواید ماهی قزل آلا لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره خرید و فروش ماهی قزل آلا سرد آبی لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره خرید بچه ماهی لطفا اینجا کلیک کنید.‏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.