خرید و فروش ماهی قزل آلا

ماهی قزل الا در زنجان

خرید و فروش ماهی قزل آلا ، ماهی قزل آلا یکی از ماهی هایی است که در ایران به وفور پرورش پیدا می کند. در این مقاله قصد داریم درباره روش خرید و فروش ماهی قزل آلا توضیحاتی را بیان کنیم. در مقاله های قبلی درباره این موضوع صحبت کرده ایم.

امید واریم که این اطلاعات برای شما مفید باشد. لطفا نظرات، انتقادات و پیشنهادات خودتان را برای افزایش کیفیت کار با ما به اشتراک بگذارید. همچنین لطفا اطلاعات شخصی خودتان را برای افزایش آگاهی بیشتر با ما به اشتراک بگذارید.

خرید و فروش ماهی قزل آلا

ماهی قزل آلا را معمولا در میادین میوه و تره بار توضیع نمی گردد. این ماهی معمولا مستقیم توسط شرکت های پخش برای فروشگاه ها ارسال می شود. از طرف دیگر این ماهی از جمله ماهی های آب شیرین ایران است که به برای کشورهای همسایه ارسال می شود.

ماهی قزل آلا به دلیل سرد آبی بودن سریع بعد از صید شروع به فساد می کند. همین موضوع باعث می شود که سرعت دسترسی این ماهی به دست مردم بالا است.

این موضوع برای این ماهی هم به عنوان مزیت به شمار می رود و هم به صورت عیب است. این ماهی را نمی توان مثل ماهی دریا به مدت زیاد نگهداری کرد. این در حالی است که مردمی که این ماهی را مصرف می کنند. تازه ترین ماهی ممکن را مصرف می کنند.

مشتری اصلی ماهی قزل الا کشورهای امارات، روسیه، اذربایجان، ترکیه و دیگر کشورهای اروپایی و شمالی کشور هستند. این کشورها به دلیل این که ممکن است روزی این ماهی، ماهی سنتی آن ها باشد. روش مصرف و فرهنگ مصرف این ماهی را دارند. همچنین قیمت این ماهی نسبت به دیگر ماهی ها پایین تر است.

این موضوعات باعث شده است که حجم بسیار بالایی از تولید ایران به دیگر کشورها ارسال شود.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.