دستگاه وکیوم ماهی

بسته بندی ماهی دریا

دستگاه وکیوم ، دستگاه بسته بندی است که به کمک آن بدون استفاده از مواد خاصی مدت زمان نگه داری را بالا می برد.

دستگاه وکیوم چیست؟

بسته بندی وکیوم روشی از بسته بندی است که قبل از آب بندی هوا را از بسته بندی خارج می کند. این روش شامل (دستی یا خودکار) قرار دادن وسایل در یک بسته پلاستیکی ، خارج کردن هوا از داخل و بستن بسته است. بعضی اوقات برای انطباق دقیق با مطالب ، از پلاستیک کوچک استفاده می شود. هدف از بسته بندی خلا معمولاً حذف اکسیژن از ظرف برای افزایش ماندگاری مواد غذایی و با فرم بسته بندی انعطاف پذیر ، کاهش حجم محتویات بسته بندی است.

بسته بندی خلا اکسیژن اتمسفر را کاهش می دهد. این عمل باعث محدود کردن رشد باکتری های هوازی و یا قارچ ها، جلوگیری از تبخیر و از بین رفتن مواد معدنی می شود. همچنین معمولاً برای نگهداری غذاهای خشک در مدت زمان طولانی مانند غلات ، آجیل ، گوشت های پخته شده ، پنیر ، ماهی دودی ، قهوه و چیپس سیب زمینی ( ترد ) استفاده می شود. به صورت کوتاه مدت تر ، می توان از بسته بندی خلابرای ذخیره غذاهای تازه مانند سبزیجات ، گوشت ها و مایعات نیز استفاده کرد ، زیرا رشد باکتری ها را مهار می کند.

بسته بندی خلا عمده مواد غیر غذایی را بسیار کاهش می دهد. به عنوان مثال ، لباس و ملافه را می توان در کیسه های تخلیه شده با جارو برقی خانگی یا جاروبرقی اختصاصی نگهداری کرد. این روش بعضی اوقات برای فشرده سازی زباله های خانگی به کار می رود.

برای استفاده از این دستگاه کافی است مواد غذایی را در پلاستیک های مخصوص قرار داد. سپس با دستگاه وکیوم هوا داخل را خارج کرده و پلاستیک را به هم می چسبانیم.

شرکت بازرگانی حقیقی آماده است انواع گوشت های ماهی، مرغ، بوقلمون، کبک، بلدرچین و … را در بسته بندی وکیوم یا بهترین دستگاه وکیوم در اختیار شما قرار دهد.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره تلفن همراه :09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHI.ASLAN
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.