سفارش لابستر

سفارش لابستر

سفارش لابستر ، لابستر یکی از آبزیان دریایی است که کمتر در سفره های جای دارد. اما در حال حاضر به کمک تکنولوژی و تبادلات فرهنگی که داشته ایم. لابستر هم در سفره ما قرار گرفته است.

در این مقاله قصد داریم درباره لابستر مطالب را با شما به اشتراک بگذاریم. امید واریم که این مطالب برای شما مفید باشد. لطفا اطلاعات تکمیلی خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

ما انواع ماهی های و آبزیان دریایی جنوب کشور را می توانیم به صورت عمده در اختیار شما قرار دهیم. ماهی های ما از شهر های بوشهر، بندرعباس و چابهار هستند. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

سفارس لابستر

سفارس لابستر زنده اروپا از مناطق مختلف ماهیگیری می آیند. آن ها منابع خود را در بریتانی و همچنین در انگلستان تأمین می کنیم تا منبع ماهی عادی و عمده فروشان ماهی را تضمین کنیم.

مناطق ماهیگیری به دلیل و کیفیت انتخاب می شوند. لابستر زنده در مخازن پر از آب دریا دریافت می شوند تا شرایط حمل و نقل مطلوب را تضمین کنند. خرچنگ های دریایی از زمان صید تا بسته بندی داخل جعبه در آب دریا هستند تا تضمین کنندگی کامل و طولانی ترین امکان نگهداری در جعبه باشند. علاوه بر این ، آنها برای جلوگیری از شکسته شدن زنجیره سرد در آب در دمای کنترل شده ذخیره می شوند.

در ایران هم با توجه به فصل صید لابستر در شهرهای مختلف انجام می شود. شما می توانید سفارش لابستر را شهر های مختلف داشته باشید. اما چابهار بهترین جا برای سفارش لابستر است. چابهار مکانی است که موجودات درایی وارد دریای عمان و خلیج فارس می شوند. به عبارتی ورودی ماهی از این جا خواهد بود.

کیفیت طعم خرچنگ اروپایی در سراسر جهان شناخته شده است. سخت پوستان زنده از سخت پوستان GC به لطف حمل و نقل در یخچال در فرانسه و خارج از کشور توزیع می شوند. بنابراین خرچنگ زنده در طول سال توزیع می شود. کیفیت کار و تأمین منظم ما توسط مشتریان ما در فرانسه و همچنین در ایتالیا ، بلژیک و اسپانیا که در آن بیشتر و بیشتر در حال توسعه هستیم شناخته شده است.

در ایران هم با توجه به شرایط حمل و نقلی که ایجاد شده است. ما می توانیم سفارش لابستر شما را در کمتر زمان ممکن در اختیار شما قرار دهیم. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

“شما می توانید تازه ترین میگو را از ما بخواهید”

روش خرید میگو از ما

همانطور که می دانید میگو در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.