صادرات ماهی به امارات

نحوه صاردات ماهی قزل آلا

صادرات ماهی به امارات، امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) دارای یک خط ساحلی 1318 کیلومتری است که از عمان در شرق تا عربستان سعودی در غرب امتداد دارد. اکثر خط ساحلی در خلیج فارس است. خط ساحلی کوچکتر در خلیج عمان است. مشخصه خلیج فارس آب های شور و گرم است که از نظر منابع ماهی نسبتاً ضعیف هستند.

اگرچه در مقایسه با بخش نفت و گاز ، سهم بسیار محدودی در اقتصاد ارائه می دهد. اما شیلات منبع مهم ماهی را به جوامع محلی و مناطق شهری می رساند و دارای ارزش میراثی است. شیلات امارات تقریباً کوچک است. صید ماهی تراول پایین از دهه 1990 ممنوع است. اشتغال در شیلات طی دهه 1990 به میزان قابل توجهی افزایش یافت و در سال 2011 ، حدود 24 800 نفر درگیر ماهیگیری شدند كه 44 نفر آنها به پرورش ماهی مشغول بودند. ناوگان ماهیگیری در سال 2011 از 5 570 قایق تشکیل شده بود.

از سال 2008 به طور متوسط ​​در حدود 73000 تن در سال ثابت بوده است. با این حال ، سیستم جمع آوری داده ها بیشتر مبتنی بر اطلاعات بازار است و ممکن است این صید واقعی را بیش از حد ارزیابی کرده باشد. به ویژه مواردی که در اواخر دهه 1990 گزارش شده است ، در حالی که تولید کل جذب بیش از 100000 تن در سال است. ماهی خال مخالی اسپانیایی ، دسته دارها و امپراطورها گونه های ماهی مورد استقبال و ارزشمندی هستند.

صادرات ماهی به امارات از ایران

امارات همان طور که مشخص است دارای منابع ماهی زیادی است. اما این کشور یکی از کشورهای تجاری است که صادرات زیادی دارد. این باعث می شوذ حجم صادرات ماهی از این کشور زیاد باشد.

این مزیت کشور امارات می تواند جذابیت صادرات ماهی به امارات افزایش پیدا کند. شما می توانید ماهی خود را به شرکت های بازرگانی این کشور بفروشید. همچنین شما می توانید بر روی ماهی فرایندی انجام دهید. این فرایند می تواند شامل بسته بندی، تمیز کردن ماهی و فیله کردن ماهی باشد. بسته به نوع بازاریابی که انجام می دهید می توانید سود زیادی ببرید.

روش خرید انواع ماهی از ما

ماهی همانطور که می دانید در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی می باشید می توانید از طریق سایت بازرگانی حقیقی اقدام نمایید.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

صادرات ماهی به امارات

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.