صادرات میوه خشک به آلمان

صادرات میوه خشک به آلمان

صادرات میوه خشک به آلمان : ایتالیا یکی از مهم ترین تامین کنندگان میوه و سبزیجات تازه در آلمان است و تجارت بین دو کشور دارای یک سنت چند صد ساله است. اما کشور هایی مثل ایران، ترکیه هم از جمله کشورهایی هستند که از قدیم وظیفه تامین مواد غذایی و دارویی آلمان را بر عهده داشته اند.

در این مقاله قصد داریم درباره صادرات میوه خشک به آلمان صحبت کنیم. یکی از کشورهای اصلی تامین کننده آلمان برای میوه خشک و مواد غذایی ایتالیا است. به همین جهت قصد داریم درباره از اطلاعات آماری سایت های ایتالیایی استفاده کنیم. امیدواریم که این اطلاعات برای شما مفید باشد.

ما توليد کننده انواع ميوه خشک هستيم و به صورت خرد و عمده انواع ‏ميوه ‏هاي ‏خشک را به فروش مي رسانيم. براي هديه دادن، براي ميان وعده ‏خوب و ‏سالم ‏و براي پخت پز ميوه هاي خشک ما بسيار مناسب هستند. ما با ‏ارائه يک ‏بسته ‏بندي خوب و کيفيت عالي شما را در هر شرايط سر بلند مي ‏کنيم. لطفا براي مشاهده نمونه کارهاي ما در شبکه هاي مجازي به ما پيام ‏دهيد. همين طور در پيج اينيستاگرام ما نيز مي توانيد نمونه کارهاي ما را در ‏بخش هايلايت ها مشاهده کنيد.

صادرات میوه خشک به آلمان

صادرات میوه خشک به آلمان : آلمان بزرگترین بازار اروپایی برای میوه و سبزیجات تازه است. با احتساب سیب زمینی، تقریبا هشت میلیون تن محصول تازه توسط خانواده های آلمانی خریداری می شود. علاوه بر این، حدود دو میلیون تن محصولات تازه برای پذیرایی نیز در نظر گرفته شده است. حتی مصرف میوه و سبزیجات تازه آلمان با 14.4 میلیارد یورو در خط مقدم اروپا قرار دارد. سبزیجات عمدتاً از کشورهای اروپایی همسایه به آلمان وارد می شوند. همچنین با توجه به میوه های گرمسیری و عجیب و غریب، آلمان عرضه گسترده ای از سراسر جهان را تضمین می کند.

از طرفی حضور ایرانی های زیاید در کشور آلمان و همین طور پیشینه تاریخی مردم آلمان با ما و آگاهی آن ها از تمدن ایران از دلایلی هست که از قدیم یکی از کشور های که مقصد اصلی محصولات ایرانی در اروپا بوده است.

وقتی به تامین کنندگان اصلی محصولات کشاورزی و غذایی آلمان نگاه می کنیم ، اتحادیه اروپا غالب ترین آنهاست. بزرگترین واردات آلمان در محصولات کشاورزی (9.3 میلیارد دلار)، ایتالیا (7.8 میلیارد دلار)، بلژیک (6.6 میلیارد دلار) و اسپانیا (5)

میلیارد دلار). ترکیه با 1.4 میلیارد دلار در رتبه پانزدهم واردات محصولات کشاورزی آلمان قرار دارد .

همان طور که می بینید ایران در این لیست جایی ندارد. اما می توان به یک آگاهی رساندن و بازاریابی خوب با محصولات درجه بالای ما قسمتی از بازار آلمان از کشور ما تامین شود.

“شما می توانید تازه ترین میوه خشک را از ما بخواهید”

روش خرید میوه خشک از ما

همانطور که می دانید میوه خشک در گونه های مختلفی تولید می شود و تنوع میوه ها بالا است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع میوه خشک با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع میوه خشک می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع میوه خشک را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

سلب مسئوليت: اطلاعات موجود در اين سايت فقط براي اهداف آموزشي است ‏و جايگزيني براي درمان پزشکي توسط متخصص مراقبت هاي بهداشتي نيست . ‏به دليل نيازهاي فردي منحصر به فرد ، خواننده بايد با پزشک خود مشورت کند تا ‏مناسب بودن اطلاعات را براي موقعيت خواننده تعيين کند. همچنين اين مطالب از ‏مطالب سايت هاي انگليسي زبان تهيه شده و امکان اشتباهات اطلاعاتي وجود ‏دارد.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.