عرضه مستیم ماهی قزل آلا رستورانی

فروش قزل آلا رستورانی

یکی از غذاهای لذیذی که در خانه کمتر می توانیم مصرف و درست کنیم ماهی قزل آلا است. ماهی قزل آلا رستورانی یکی از غذاهایی است که در رستوران ها بسیار مصرف می شود. تازگی، وزن و کیفیت ماهی برای رستوران ها بسیار دارای اهمیت است. ما عرضه مستقیم ماهی قزل آلا رستورانی را به عنوان یکی از محصولات فروش داریم.

ما ماهی قزل آلا رستورانی را به دو صورت می توانیم برای شما تهیه کنیم. یکی از روش های که معمولا رستوارن ها انتخاب می کنند جعبه های 12 کیلویی است که ماهی های سی صد گرمی در آن به صورت شمش های شش کیلویی در آن منجمد شده است.

یکی دیگر ماهی قزل آلا رستورانی، ماهی هایی هستند که وزن بین سی صد تا شش صد گرمی است. این ماهی به صورت تازه برای شما تهیه می شود. بهترین ماهی تازه ای که رستوران ها می توانند تهیه کنند ماهی قزل الا آب شور است. ماهی قزل آلا آب شور طعم و عطر بهتری دارد. این باعث می شود که مشتری ها طعم لذیذ تری را احساس کنند.

عرضه مستیم ماهی قزل آلا رستورانی به تمامی شهرهای ایران

همان طور که گفته شد ما هر دو نمونه محصول را داریم. از نظر اندازه هر دو این موارد یکی هستند. ماهی که ما عرضه می کنیم کیفیت صادراتی دارد و در وزن های بالاتر این ماهی را خود ما صادر می کنیم.

ماهی قزل آلا رستورانی را بعضی به اسم ماهی قزل الا در سایز N8 می شناسند. این سایز هم همان ماهی هایی 300 تا 600 گرمی هستند. سایز کردن ماهی قزل الا یکی از کارهای سخت است.

برای شهرهای که از ما دور هستند بهترین گزینه ماهی های بسته بندی منجمد هستند. اما برای شهر اصفهان یا افرادی که در حجم بالا قصد خرید دارند. ما توان تامین ماهی قزل الا تازه را داریم. شما می دانید که بهترین راه تبلیغات ارائه کیفیت بالا به مشتری است. ارائه ماهی تازه می تواند مشتری زیادی را برای شما به همراه داشته باشد.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

مطالعه بیشتر

  • جهت مطالعه بیشتر درباره ماهی مارلین حلال گوشت است؟  لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره بسته بندی ماهی قزل آلا لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره سایت فروش ماهی لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره ماهی سالمون شمال لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره قیمت ماهی مارلین لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره قیمت روز ماهی قزل آلا در بازار تهران لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره شرکت های بسته بندی ماهی قزل آلا  لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره خرید عمده ماهی لطفا اینجا کلیک کنید.‏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.