فروش عمده ماهی

صدف خوراکی

فروش عمده ماهی ، ما تمامی ماهی ها دریایی و پرورش را به صورت عمده در اختیار داریم. ما در این مقاله قصد داریم درباره چند ماهی که ما فروش عمده آن را انجام می دهیم نکاتی را بیان کنیم. امید واریم که این اطلاعات برای شما مفید باشد. لطفا برای پیشرفت کار ما انتقادات و پیشنهادهای خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

فروش عمده ماهی عبارتند از  ماهی قزل آلا، ماهی سالمون، ماهی کپور و آمور، ماهی هوور، زرده، گیدر، مارلین یا اسپ، سلفیش، شوریده، شیر، کد دم زرد و دم سیاه، حلوا سیاه و سفید، سنگ سر، میش و گالت است.

بیشتر این ماهی ها، ماهی فیله ای هستند. به عنوان مثال ماهی هوور، گیدر، اسپ از جمله ماهی های صنعتی هستند که برای کنسرو استفاده می شود. از طرف دیگر ماهی شیر و گالت هم برای فیله و بسته بندی آن ها مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش عمده ماهی های پرورشی

از جمله ماهی های پرورشی می توان به ماهی قزل آلا، سالمون، کپور و آمور اشاره کنیم. ماهی قزل آلا و سالمون ماهی های سرد آبی هستند. ما این ماهی ها را در شهرکرد پرروش می دهیم. بعضا این ماهی ها را ما خودمان پرورش می دهیم. اما بیشتر شما را با پرورش دهندگان ارتباط می دهیم. ما قبلا بار این شخص را دیده ایم و مورد تایید ما است. شما حتی می توانید از ما خرید کنید و تمام مسئولیت کیفیت ماهی را بر عهده ما قرار دهیم.

اما ماهی کپور و آمور را ما از گیلان تهیه می کنیم. اولنی ویژگی این استان این است که هوای سرد و خنکی در بین ایام سال دارد. همین طور افرادی که ما از آن ها خرید می کنیم غذای اکستورد به ماهی های خود می دهند. این موضوع باعث می شود که ماهی با کیفیت بهتری به بدست مشتری برسد و برای صادارت این ماهی از ماهی هایی که در آب گرم و شهر های گرم دیگر مثل اصفهان پرورش پیدا می کند بهتر باشد.

فروش عمده ماهی های دریا

ما انواع ماهی های دریا را داریم. اما در ماهی های که فرومودیم به صورت تخصصی کار می کنیم. ما توان تامین ماهی های صنعتی در طول سال را داریم. درباره فروش عمده ماهی های دریا در مقالات قبل توضیحاتی را بیان کرده ایم. لطفا جخت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. با در واتزاپ پیام بدهید یا شماره خود را قسمت نظرات قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

“شما می توانید تازه ترین ماهی را از ما بخواهید”

روش خرید از ما

همانطور که می دانید       در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.