فروش ماهی سالمون تازه

صادرات سالمون به کویت

فروش ماهی سالمون تازه ، ماهی سالمون پرورشی ایران ، همان ماهی قزل آلا است که رنگ دانه مصرف کرده است. ماهی سالمون یکی از ماهی هایی است که بسیار مورد توجه مردم ایران و دیگر کشورهای قرار گرفته است.

این ماهی دارای گوشت زیبایی است، همین چنین شکل ظاهری گوشت این ماهی کاملا شبیه ماهی سالمون نروژی است. اما قیمت این ماهی یک سوم یا یک دوم ماهی سالمون نروژی است. همین موضوع باعث شده است که مردم این ماهی را به جای ماهی سالمون نروژی خرید کنند.

ما در این مقاله قصد داریم درباره ماهی سالمون تازه نکاتی را بیان کنیم. امید وار هستیم که این اطلاعات برای شما مفید باشد. لطفا نظرات، پیشنهاد و انتقادهای خود را با ما به اشتراک بگذارید.

فروش ماهی سالمون تازه

ماهی سامون ، همان طور که گفته شد همان ماهی قزل آلا است. ما این ماهی را در شهرکرد پرورش می دهیم. قیمت فروش ماهی سالمون تازه با توجه به روز مشخص می شود. شما با یک سرچ ساده می توانید قیمت عمده فروش این ماهی را پیدا کنید.

بهترین ماهی سالمون مربوط به شهرکرد است. ماهی قزل آلا یکی از ماهی های سرد ابی است. ماهی سرد آبی نیاز به آب شیرین و همین طور آب سرد دارد. همین موضوع باعث شده است که ماهی شهرکرد یکی از بهترین ماهی های سرد آبی باشد.

فروش ماهی سالمون تازه از این جهت دارای اهمیت است که اگر کسی اطلاعات کافی درباره ماهی سالمون نداشته باشد. ممکن است ماهی ای را خریداری کند که رنگ نگرفته باشد. از این جهت ما با تجربه و همین رابطه هایی که داریم می توانیم ماهی سالمون در انواع اندازه ها برای شما تامین کنیم. همین طور اگرقصد صادرات دارید. ما کارخانه بسته بندی داریم. می توانیم برای شما بسته بندی ها را با توجه به کشورای که قصد ارسال دارید. لیبل های مختلف را بزنیم و مشکلی برای ارسال نداریم.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.