فروش ماهی سالمون شکم خالی چطور انجام می شود؟

صادرات سالمون به کویت

فروش ماهی سالمون شکم خالی : ماهی سالمون یکی از ماهی های سرد آبی است که ما در ایران به صورت تناژ تولید کرده و به دیگر کشورها ارسال می کنیم. ماهی سالمون شکم خالی این ماهی حدود 50 درصد گران تر از خود ماهی است. البته….

فروش ماهی سالمون شکم خالی چطور انجام می شود؟میزان ضایعات ماهی سالمون چقدر است؟ ماهی را شکم خالی یا شکم پر خرید کنم؟ در این مقاله قصد داریم درباره این موارد توضیح دهیم.

ما عرضه کنند ماهی قزل آلا  و سالمون هستیم. همچنین کار بسته بندی با مجوزات لازم جهت صادرات را نیز انجام می دهیم. برای خرید با ما تماس بگیرید.

فروش ماهی سالمون شکم خالی چطور انجام می شود؟

فروش ماهی سالمون شکم خالی به صورت بسته بندی کارتنی و وکیوم انجام می شود. فروش ماهی سالمون شکم خالی برای بازار داخل و خارج انجام می شود. معمولا برای صادرات فروش ماهی سالمون‌شکم خالی به صورت کارتنی برای صادرات انجام می شود. مشتری اصلی این ماهی کشورهای روسیه، اذربایجان، ارمنستان و کشورهای اروپایی هستند.

اما به صورت وکیوم این ماهی در بازار ایران عرضه می شود. شما می توانید برای خرید این شکل به فروشگاه زنجیره ای مراجعه کنید. سوپر مارکت ها محلی این محصول را عرضه نمی کنند ولی مرغ فروشی ها بعضا ماهی سالمون شکم خالی را نیز به صورت منجمد عرضه می کنند.

میزان ضایعات ماهی ‏سالمون چقدر است؟

میزان ضایعات برای فروش ماهی سالمون شکم خالی به اندازه ماهی قزل آلا است. بین 20 تا 35 درصد میزان ضایعات ماهی سالمون قزل آلا است. بستگی دارد که شما چه میزان ضایعات دارد.

شما می توانید فقط شکم خالی شده این ماهی را خریداری کنید. در این شرایط میزان ضایعات بسیار کمتری از حالتی دارد که شما ماهی که سر و دم و شکم آن خالی شده است.

همین طور شما باید توجه داشته باشید. ماهی با توجه به این که چه زمانی قطع غذا شده است هم در میزان ضایعات آن کمتر است.

ماهی را شکم خالی یا شکم پر خرید کنم؟

فروش ماهی سالمون شکم خالی برای مردم به صرفه تر است. اگر شما این ماهی را به صورت جعبه ای یا وکیوم خرید کنید از نظر اقتصادی ببه صرفه تر است. اول این که شما نمی دانید که میزان ضایعات ماهی شما چقدر است. زمان صید را نمی دانید، اگر ماهی رو به فساد رفته باشد طعم اصلا خوبی ندارد، همین طور مدت نگهداری به این شکل بیشتر است.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.