فروش ماهی مرکب

فروش ماهی مرکب

ایتالیا و اسپانیا بر فروش ماهی مرکب و ماهی دریایی در اروپا مسلط هستند. ماهی مرکب منجمد و ماهی دریایی بیشترین نوع کالای مورد تجارت است. با این وجود واردات ماهی مرکب و ماهی دریایی آماده سریعترین رشد در سال های اخیر بوده است. صادرکنندگان ماهی مرکب و ماهی باید واردکنندگان غذاهای ویژه دریایی را که به کانال خرده فروشی مواد غذایی یا کانال خدمات غذایی عرضه می کنند ، هدف قرار دهند.

فروش ماهی مرکب

ماهی مرکب و ماهی دریایی هر دو از آبزیان هستند. ماهی مرکب از راسته Teuthoidea و ماهی کوک از راسته Sepiida است . هشت پا نیز از خانواده سفالوپودها است. در اسپانیا از ماهی مرکب به عنوان کالامار (calamar) ، از ماهی سماق به نام Sepia و هشت پا به نام pulpo (یا پتاس) یاد می کنند. هنگامی که در این نظرسنجی به “ماهی مرکب و ماهی” اشاره می شود.

برای ماهی های فروخته شده در اتحادیه اروپا الزامات مشخصی برای برچسب گذاری وجود دارد. علاوه بر این ، بر اساس قوانین جدیدی که از دسامبر 2014 به اجرا درآمد (بخشنامه 1379/2013) ، برچسب ها باید اطلاعات دقیق در مورد برداشت، وسایل استفاده شده از ماهیگیری و تولید محصولات را ارائه دهند.

این امر در مورد تمام غذاهای دریایی فرآوری نشده و همچنین برخی از غذاهای دریایی فرآوری شده ، صرف نظر از اینکه از قبل بسته بندی شده باشد ، اعمال می شود. اطلاعات باید روی برچسب گذاری یا بسته بندی محصول شیلاتی ارائه شود. یا با استفاده از یک سند تجاری همراه کالا.

کیفیت فروش ماهی مرکب

شکل ظاهری و بافت کیفیت ماهی مرکب را مشخص می کند. شکل ظاهری شامل رنگ گوشت (باید سفید و در صورت خام بودن کمی شفاف باشد) و وضعیت پوست (دست نخورده، با لکه های متمایز رنگین کمانی در ماهی مرکب و ماهی برش) است. بافت گوشت باید الاستیک و بسیار محکم باشد ، اما لزج نباشد.

خرید اینترنتی ماهی سفید در ایران

ماهی سفید همانطور که می دانید در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد و گرانترین ماهی سفید، ماهی دریایی می باشد. اگر به دنبال خرید اینترنتی انواع ماهی سفید می باشید می توانید از طریق سایت بازرگانی حقیقی اقدام نمایید. برای خرید انواع ماهی سفید باید با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره زیر در تماس باشید.

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره مدیر عامل09134469940
شماره مدیر فروش09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.