فروش ماهی میش ‏

ماهی میش

ماهی میش یا میشک که در زبان انگلیسی آن را با  blackspotted croaker  اسم می‌شناسند. یک گونه از ماهی های بومی در منطقه اقیانوس هند و اقیانوس آرام است. این ماهی در میان گرانترین انواع ماهی های دریایی به حساب می‌آید. قلب آن به “طلای دریا” معروف است که گفته می شود دارای خواص دارویی است و ماده مهمی در ساخت انواع داروها است. در حال حاضر قیمت ماهی میش ‏ 240 هزار تومان است. ضایعات این ماهی حدود 40 تا 50 درصد است. اما قلب این ماهی هم خوراکی است و برای مصارف دارویی استفاده می‌شود.

تجارت ماهی میش یا میشک

این ماهی به عنوان یک ماده غذایی خوشمزه در نظر گرفته می‌شود. این ماهی در شرق آسیا به دلیل خواص دارویی اندام های داخلی خود ارزشمند است . ماهی های با بالاترین درجه توسط کشورهایی مانند سنگاپور ، مالزی ، اندونزی ، هنگ کنگ و ژاپن تهیه می‌شوند .

گرانترین صید ماهی میش توسط دو ماهیگیر هندی در نزدیكی خط ساحلی بمبئی – پالغار انجام شد . ماهی که این دو صید کردند 30 کیلو گرم وزن داشت.  نام محلی این ماهی ها در هند ماهی قل است و ارزش آنها به جنسیت بستگی دارد.

ماهی میش
ماهی میش

یک ماهی نر 30 کیلوگرمی می‌تواند 5-4 لک باشد و یک ماده ماده 1-2 لک. مقدار آن با توجه به اندازه و ضخامت اندام های داخلی ماهی ها تغییر می‌کند. قیمت ماهی میش با توجه به جنسیت و وزن ماهی تغییر می‌کند. اما در ایران بیشتر گوشت و فیله این ماهی مورد توجه است و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت ماهی میش ‏

قیمت میشک در حال حاضر 240 هزار تومان است. قیمت فیله ماهی میش هم در حال حاضر که این مقاله نوشته می‌شود حدود 440 هزار تومان است. زمانی که ماهی فیله می‌شود هزینه ضایعات این ماهی، هزینه کارگر و بسته بندی به قیمت این ماهی اضافه می‌شود. مزیت ماهی بسته بندی این است که زیر نظر اداره دامپروری، بهداشت و استداندارد عمل می‌کند. اینگونه شما مطمئن هستید تازه ترین ماهی را مصرف می‌کنید.

قیمت ماهی میش
قیمت ماهی میش

“شما می توانید تازه ترین ماهی میش ‏را از ما بخواهید”

روش خرید انواع ماهی میش ‏از ما

ماهی همانطور که می‌دانید در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می‌باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی می‌باشید با کیفیت عالی هستید، می‌توانید از طریق سایت بازرگانی حقیقی اقدام نمایید.

 برای خرید انواع ماهی می‌توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی‌شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می‌کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.