قیمت لباس یکبار مصرف بیمارستانی

لباس یکبار مصرف بیمارستانی اصفهان

قیمت لباس یکبار مصرف بیمارستانی : وقتی صحبت از تجهیزات حفاظت شخصی یا لباس یکبار مصرف بیمارستانی PPE می شود، تهیه تجهیزات مناسب برای شرایط شما ضروری است. یکی از اجزای حیاتی یک استراتژی موثر PPE یک لباس عایق است که برای جلوگیری از آلودگی متقاطع و محافظت از پوست و لباس پوشنده در برابر مایعات و جامدات عفونی طراحی شده است. برای لباس های یکبار مصرف سطوح محافظتی مختلفی وجود دارد. با توجه به این سطوح و شرایط لباس قیمت لباس یکبار مصرف بیمارستانی دارای قیمت های مختلفی است.

ما تولید کننده انواع لباس های ورزشی، کار، بیمارستان، پوشاک مردان و … هستیم. برای سفارش و خرید با ما تماس بگیرید. اگر قصد سفارش دارید با ما تماس بگیرید. اگر می خواهید به صورت تکی خرید خود را انجام دهید، کافی است که به فروشگاه ما در دیجی کالا مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید. در حال حاظر امکان خرید از سایت وجود ندارد. پیشنهاد ما به شما این است که به دلیل سایز بندی پوشاک، برای خرید با ما تماس بگیرید و سایز دقیق را دریافت کنید. در پیج اینیستاگرام ما مشاهده کنید. شما می توانید به صورت تکی یا سفارشی از ما خرید انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

چهار سطح حفاظت و قیمت لباس یکبار مصرف بیمارستانی

قیمت لباس یکبار مصرف بیمارستانی ایزوله با چهار سطح حفاظتی موجود شناخته می شوند و دانستن اینکه کدام لباس ایزوله برای نیازهای شما مناسب است می تواند تا حدودی گیج کننده باشد. 2003: FDA دستورالعمل از موسسه استاندارد / انجمن آمریکایی ملی پیشرفت ابزار دقیق پزشکی (ANSI / AAMI) PB70 به رسمیت می شناسد ، که آزمایش و نتایج لازم به منظور بررسی و اعتبار است که لباس ارائه سطوح خاص حفاظت را مشخص کنید. برای کمک به ساده‌تر کردن کارها، ما چهار سطح استاندارد حفاظتی موجود را بر اساس دستورالعمل‌های FDA بیان کرده‌ایم، بنابراین شما دقیقاً می‌دانید چه سطحی برای ایمن نگه داشتن محل کار شما برای همه ضروری است.

در ایران لباس های یکبار مصرف بیمارستانی و آزمایشگاهی در کارگاه های تولی پوشاک تولید می شود. همین موضوع باعث شده است که توجه خاصی به اهمیت بهداشتی این موضوع نشود. در ادامه به بررسی این چهار سطح می پردازیم.

1سطح

روپوش هایی که محافظت سطح 1 را ارائه می دهند حداقل محافظت را ارائه می دهند و معمولاً در شرایط عمومی بیمارستان یا زمانی که کارکنان پزشکی و مراقبت های بهداشتی مراقبت های اولیه را ارائه می دهند و نیازی به روپوش استریل ندارند استفاده می شوند. این روپوش‌ها سدی جزئی در برابر مایعات ایجاد می‌کنند، اما برای خون‌گیری، ICU، آزمایشگاه‌های پاتولوژی مناسب نیستند.

سطح 2

روپوش های ایزوله با محافظ سطح 2 برای شرایط کم خطر مانند خون گیری از رگ ها یا کار در آزمایشگاه های آسیب شناسی و ICU ایده آل هستند و نیازی به روپوش های استریل ندارند. روپوش‌های سطح 2 با فشار دادن مواد مورد استفاده برای ساخت روپوش‌ها و ضربه زدن به روپوش‌ها با آب آزمایش می‌شوند. این روپوش ها می توانند مایع بیشتری را نسبت به لباس های سطح 1 مسدود کنند و در برابر نفوذ مایعات که ممکن است از طریق پاشیدن یا خیساندن رخ دهد، موثر هستند.

مرحله 3

قیمت لباس یکبار مصرف بیمارستانی با توجه به این کدام سطح است متفاوت خواهد بود. روپوش‌هایی با سطح حفاظتی 3 برای سناریوهای خطر متوسط ​​مانند خون‌گیری از شریان‌ها، قرار دادن IV و کارهای اورژانسی یا ضربه‌ای که به لباس‌ها و تجهیزات استریل نیاز دارند، ایده‌آل هستند. این روپوش ها در برابر پاشیده شدن و خیساندن نیز موثر هستند. از همان تست هایی که برای لباس های سطح 2 استفاده می شود، برای آزمایش کارایی لباس های سطح 3 استفاده می شود.

سطح 4

روپوش های سطح 4 بالاترین سطح حفاظت موجود را ارائه می دهند و برای همه شرایط پرخطر (مانند جراحی در اتاق عمل که به تجهیزات استریل نیاز دارد) استفاده می شود. این روپوش های سنگین می توانند تا یک ساعت از نفوذ مایعات و ویروس جلوگیری کنند. این روپوش ها با قرار دادن آنها در برابر خون شبیه سازی شده حاوی ویروس آزمایش می شوند. اگر در پایان آزمایش، ویروس به داخل لباس نفوذ نکرد، آنگاه می‌توان روپوش را به عنوان سطح 4 تعیین کرد. این روپوش‌ها مقاومت پاتوژن، محافظت در برابر بیماری‌های غیر هوایی را ارائه می‌کنند و به عنوان مانعی برای مقادیر زیادی مایعات عمل می‌کنند. دوره های زمانی طولانی

نحوه انتخاب لباس ایزوله مناسب برای محدود کردن قرار گرفتن در معرض COVID-19

قیمت لباس یکبار مصرف بیمارستانی : با توجه به منابع COVID-19 CDC ، انتخاب سطح صحیح لباس ایزوله بستگی به محافظت مورد نیاز برای شرایط دارد. برای بیماران مبتلا به موارد مشکوک یا تایید شده کووید-19، روپوش‌های غیر استریل و یکبارمصرف ایزوله بیمار، که برای مراقبت‌های معمول از بیمار در محیط‌های مراقبت‌های بهداشتی استفاده می‌شوند، مناسب هستند. متخصصان مراقبت‌های بهداشتی که در فعالیت‌هایی شرکت می‌کنند که در آن خطر قرار گرفتن در معرض مایعات بدن کم یا حداقل است، می‌توان از لباس‌هایی استفاده کرد که حداقل یا پایین‌ترین سطح محافظت از مانع را دارند ( ANSI/AAMI PB70 Level 1 یا 2 ). موقعیت‌هایی که خطر آلودگی متوسط ​​تا زیاد و نیاز به یک منطقه بحرانی بزرگ وجود دارد، می‌توان از لباس‌های ایزوله که ادعا می‌کنند حفاظت از مانع متوسط ​​تا بالا ( ANSI/AAMI PB70 سطح 3 یا 4 ) استفاده کرد.

سطح لباس ایزوله خود را با شرایط مطابقت دهید

به خصوص در طول یک بیماری همه گیر جهانی مانند COVID-19، داشتن یک استراتژی PPE موفق ضروری است. روپوش های ایزوله برای ایمن نگه داشتن کارمندان، پرسنل پزشکی، بیماران و جامعه، به ویژه در برابر مایعات عفونی، حیاتی هستند. اما در حالی که روپوش‌های ایزو محافظت ضروری را ارائه می‌دهند، تشخیص اینکه ممکن است به چه سطحی از محافظت از یک لباس مجلسی نیاز داشته باشید، دشوار است. هنگام تهیه لباس های ایزوله، حتما سطح ANSI/AAMI را با شرایط مطابقت دهید.

  • سطح 1 یا سطح 2 – به طور کلی غیر استریل است و می تواند برای بیماران COVID-19 یا زمانی که خطر قرار گرفتن در معرض مایعات بدن کم است استفاده شود.
  • سطح 3 یا سطح 4 – به طور کلی استریل و برای استفاده در سناریوهای مراقبت های بهداشتی زمانی که خطر آلودگی متوسط ​​تا زیاد از طریق مایعات بدن مانند تنظیمات جراحی وجود دارد و معمولاً برای اتاق های عمل اختصاص داده می شود.

لباس های ایزوله سطح 2 و سطح 3 را از لباس های جامعه بخرید

تولیدی ما مفتخر است که لباس‌های عایق یکبار مصرف را ارائه می‌کند که مطابق با استانداردهای سطح یک، دو و سه است. همچنین لباس‌های عایق سطح 3 قابل استفاده مجدد هستند . روپوش های یکبار مصرف را می توان در شرایطی که شامل مراقبت های معمول از بیمار یا در سناریوهای مراقبت های بهداشتی با خطر کم قرار گرفتن در معرض مایعات بدن است، استفاده کرد.

آنها برای سناریوهای غیرنظامی یا مراقبت های بهداشتی برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس کرونا مناسب هستند و یک اندازه هستند. روپوش های عایق سطح 3 قابل استفاده مجدد از 100% پلی استر با پوشش CPE ساخته شده اند و تضمین شده است که استانداردهای سطح 3 AAMI را برای حداقل 25 دوره شستشو رعایت می کنند. این روپوش‌های قابل استفاده مجدد را می‌توان در سناریوهای با خطر متوسط ​​تا بالا که احتمال آلودگی از طریق مایعات بدن وجود دارد، استفاده کرد.

مطلع باشید و ایمن باشید

با بازگشایی مشاغل بیشتر و بیشتری، شرکت ما متعهد است که جوامع و نیروهای کاری خود را با ارائه تجهیزاتی برای حفظ کارآمدی و ایمن کارکردن همه، ایمن نگه دارد . هدف ما از وبلاگ منبع ما این است که جوامع خود را ایمن و آگاه نگه داریم و همه را تشویق می کنیم که پروتکل ایمنی را در وب سایت CDC بررسی کنند .

“شما می توانید تازه ترین پوشاک را از ما بخواهید”

روش خرید پوشاک از ما

همانطور که می دانید پوشاک در گونه های مختلفی تولید می شود و تنوع بالا است. که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع پوشاک با کیفیت عالی هستید. می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع پوشاک می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. (اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع پوشاک را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.