قیمت ماهی شوریده

قیمت ماهی شوریده

قیمت ماهی شوریده ، ماهی شوریده یکی از ماهی های جنوب است. این ماهی یکی از ماهی های خلیج فارس و دریای عمان است. این ماهی گوشت سفید و لذیذی دارد که باعث شده است که افرادی که این ماهی را برای اولین بار مصرف می کنند احساس رضایت داشته باشند.

در این مقاله قصد داریم درباره قیمت ماهی شوریده و خود ماهی شوریده مطالبی را بیان کنیم. امید واریم که این اطلاعات برای شما مفید واقع شود. لطفا نظرات انتقادات و پیشنهادات خودتان را با به اشتراک بگذارید.

ماهی شوریده

ماهی شوریده ماهی است که شما می توانید از چابهار تا آخر خلیج فارس یعنی اروند رود آن را صید کنید. این ماهی گوشت لذیذ و سفیدی دارد که باعث می شود رضایت افراد برای مصرف این ماهی تامین شود.

این ماهی را به اسم ببر دندان یا موش دندان نیز می شناسند. این که این ماهی در نشان می دهند که پراکندگی این ماهی بسیار زیاد است. اما از نظر ظاهر ممکن است تفاوت هایی در ماهی شوریده چابهار با بوشهر داشته باشد.

این تفاوت قالبا به دلیل شرایط صید است. این ماهی ها معمولا از اقیانوس وارد دریای عمان و خلیج فارس می شوند.  در این مسیر خود را با شرایط تطبیق می دهند. از نظر ظاهر شاید به نظر برسد که ماهی که در بوشهر صید می شود بهتر باشد. همین موضوع بر قیمت ماهی شوریده نیز تاثیر می گذارد.

اما ماهی که در چابهار صید می شود از کیفیت بالاتری برخوردار است و قالبا وزن بالاتری نیز دارند. این به این دلیل است که این ماهی در اقیانوس در عمق پایین تری بوده و از طرف دیگر در شرایط آلودگی کمتری قرار داشته است.

قیمت ماهی شوریده

قیمت ماهی شوریده با توجه به فصل آن بالا و پایین می رود. فصل صید این ماهی در فصول سرد است. یعنی شما می توانید از مهر تا استفند این ماهی را صید کنید.

قیمت ماهی شوریده با توجه به وزن آن تعیین می شود. در حال حاضر قیمت ماهی شوریده از 100 تا 150 هزار تومان متغییر است.

“شما می توانید تازه ترین ماهی شوریده بخواهید”

روش خرید ماهی شوریده از ما

همانطور که می دانید ماهی جنوب در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.