قیمت ماهی قزل آلا زنده

قیمت ماهی قزل آلا زنده

قیمت ماهی قزل آلا زنده ، ماهی قزل آلا یکی از ماهی هایی است که به صورت مختلف به بازار عرضه می شود. یکی از روش هایی که ماهی قزل آلا به بازار عرضه می شود و معمولا فروشگاه ها تازه فروشی بزرگ و شیلات ها و مزارع مختلف خریدار این ماهی های هستند، ماهی قزل آلا زنده است. از این رو بر آن شدیم که درباره قیمت ماهی قزل الا زنده توضیحاتی را عرض کنیم.

قیمت ماهی قزل الا زنده

قیمت ماهی قزل آلا زنده تفاوت زیادی با قیمت ماهی قزل آلا لاشه ندارد. تفاوت هایی در وزن این ماهی ها ممکن است وجود داشته باشد. ماهی قزل آلا یکی از ماهی هایی است که نیاز به آب سرد و گردش آب زیادی دارد.

این ماهی به صورت آزاد در رودخانه هایی که آب سردی دارد وجود دارد. اما در ایران تقریبا در تمامی نقاط این ماهی در حال پرورش است. ایران و مصر از معدود کشورهای منطقه خاورمیانه هستند که در زمینه ماهی قزل آلا در حال فعالیت هستند. از همین خرید و فروش ماهی قزل الا زنده به صورت گسترده انجام می شود. افرادی برای فروشگاه های خود این ماهی را خریداری می کنند. بعضی برای پرورسازی و فروش با قیمت بالاتر این ماهی را خریداری می کنند. بعضی برای صادارت و این موضوع باعث شده است قیمت ماهی قزل الا زنده به صورت روزانه تغییر کند.

چطور بهترین خرید را داشته باشم؟

شما زمانی که ماهی قزل آلا را از استخر های که دارای آب شور هستند خریداری می کنید تلفاتی که برای شما در مسیر حمل و نقل ایجاد می شود به شدت کاهش پیدا می کند. اصفهان یکی از تولید کنندگانی است که این امکان را دارد که هم در آب چمشه ماهی خود را پرورش دهد و هم در آب شور، از این می تواند میزان قابل توجه ای ماهی زنده در این استان خریداری کنید. همچنین پرورش ماهی در آب شور هم مزیت دیگری است که پرورش دهندگان شرق اصفهان دارند.

ما می توانیم هر میزان که شما نیاز داشته باشید ماهی قزل آلا زنده برای تهیه و در اختیار شما قرار دهیم. همچنین ما استخرهایی در شهرکرد، فریدون شهر و شرق اصفهان داریم که این می تواند حق انتخابی در نوع ماهی به شما بدهد.

“شما می توانید تازه ترین ماهی قزل را از ما بخواهید”

قیمت ماهی قزل آلا زنده

روش دریافت قیمت ماهی قزل آلا زنده

همانطور که می دانید ماهی قزل آلا در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

قیمت ماهی قزل آلا زنده

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com
قیمت ماهی قزل آلا زنده

مطالعه بیشتر

  • جهت مطالعه بیشتر درباره ماهی قزل الا در شهرکرد یا ماهی شهرکرد لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره ماهی قزل آلا قیمت این روز ها لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره خریدار ماهی قزل آلا شما هستیم لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره خرید ماهی سالمون لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره خرید انواع ماهی سالمون قزل آلا شما لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره ماهی قزل آلا قیمت این روز ها لطفا اینجا کلیک کنید.‏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید