قیمت ماهی های جنوب

صدف خوراکی

قیمت ماهی های جنوب ، موضوع این مقاله ما قیمت ماهی های جنوب و نوسان آن ها است. در مقاله های قبلی به بررسی ماهی های جنوب پرداخته ایم. بیشتر در این مقاله به شهر های پیشتاز در صید می پردازیم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید باشد.

شهرهای و بنادر صید ماهی جنوب و قیمت ماهی های جنوب

از شهر های تاثیر گذار بر قیمت ماهی های جنوب می توان به چابهار، بندر عباس، بوشهر، بندر لنگه و هندیجان اشاره کرد. بزرگ ترین بازار ماهی در جنوب مربوط به بندر عباس است.

ماهی گیری و صید ماهی به صورت فصلی صورت می گیرد. به این صورت است که معمولا فصل صید یک ماهی یا یک آبزی در چابهار شروع می شود و سپس به سمت بالا و خلیج فارس می رود.

تمامی ماهی های جنوب را می توان در این شهر ها صید کرد. اما چابهار به خاطر نزدیکی به اقیانوس امکانات بیشتر برای صید دارند و قیمت ماهی در این شهر معمولا پایین تر است.

چابهار

یکی از شهر های اصلی صید ماهی که اختمال بسیار زیاد عکس هایی از لنج ها در این منطقه را دیده اید چابهار است. چابهار به خاطر نزدیکی به اقیانوس می توانید ماهی های در گونه های مختلفی را برای خرید داشته باشید.

از جمله ماهی هایی که می توانید به خوبی در این شهر پیدا کنید ماهی های صنعتی هستند. اما شما باید اطلاعات دقیقی نسبت به ماهی های صنعتی داشته باشید. چون بعضی اسم ها در این منطقه با مناطق دیگر جنوب متفاوت است.

از طرف دیگر تنوع ماهی که در این منطقه وجود دارد بسیار زیاد است. شما می توانید به کار خود تنوع بدهید و مشتری های جدید تری را نیز پیدا کنید.

“برای دریافت قیمت ماهی های جنوب با ما تماس بگیرید”

روش خرید ماهی جنوب از ما

همانطور که می دانید ماهی جنوب در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.