مرکز خرید ماهی قزل الا منجمد بسته بندی

شرکت بسته بندی ماهی قزل

شرکت بازرگانی حقیقی ، مرکز خرید ماهی قزل آلا منجمد بسته بندی است. ما با دارا بودن استخر ها پرورش ماهی و همچنین همکاری با استخردارها و پرورش دهندگان اصفهان (شرق اصفهان و فریدون شهر) و همچنین کهکلویه و بویر اهمد (شهرکرد) و دارا بودن کارخانه بسته بندی و انجماد ماهی که توانایی ارسال محصولات به اتحادیه اروپا و روسیه را دارد. همچنین ایجاد بستری برای پرورش دهندگان و خریدارها که بتوانند به سادگی و یا قیمت محصول خود را به فروش برسانند و همچنین با قیمت به فروش برسانند. در حال تبدیل شدن به مرکز خرید ماهی قزل آلا منجمد بسته بندی و تازه است. در این مقاله قصد داریم درباره روش کار ما در مرکز خرید ماهی قزل آلا هستیم.

مرکز خرید ماهی قزل الا منجمد بسته بندی

ما با ایجاد یک بستر یک مرکز خرید ماهی قزل آلا ایجاد کرده ایم. ما با هدف خارج کردن واسطه ها و همچنین دسترسی راحت شما به خرید ماهی قزل آلا شروع به کار کرد.

در ایران تقریبا در تمامی نقاط آن ماهی قزل آلا پرورش داده می شود. در روستاهایی که شما باید چندین کیلومتر در جاده خاکی حرکت کنند تا به این استخر ها برسید. معمولا این پرورش دهندگان با مشکل فروش رو به رو هستند. از طرف دیگر این پرورش دهندگان از بهترین آب های چشمه استفاده می کنند.

این باعث می شود که بهترین ماهی را این پرورش دهندگان داشته باشد. همچنین طرف دیگر این موضوع خریدارانی هستند که اطلاعات زیادی درباره ماهی قزل آلا ندارند.

ما توانایی تامین ماهی قزل آلا زنده، منجمد، بسته بندی وکیوم و همچنین ماهی قزل آلا صادراتی را برای شما فراهم کند. اگر به فکر جامعه خود و بهبود اقتصاد هستید ما در خدمت شما هستیم. ما مسیری را شروع کرده ایم و در این مسیر خوش حال می شویم شما همسفر ما در این مسیر باشید.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

مطالعه بیشتر

  • جهت مطالعه بیشتر درباره خرید بچه ماهی لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره قیمت ماهی تن تازه لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره خرید ماهی زنده قزل آلا لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره  قیمت تن ماهی ساحل بندرعباس لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره فروش ماهی زنده لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره خرید و فروش ماهی قزل آلا  لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره قيمت ميگو تازه لطفا اینجا کلیک کنید.‏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید