مشخصات ماهی سفید

ماهی سفید

ماهی سفید دارای بدنی کشیده و پوشیده از فلس های نقره ای است. ماهی سفید قیمت های مختلفی دارد. در ابتدا باید مشخص کنید که منظور از ماهی‌سفید کدام است. ماهی سفید دریای خزر یا ماهی‌سفید گونه ای از ماهی های کپور را مد نظر دارید.

ماهی سفید

ایران با نعمت خدا دادی که دارد یعنی ارتباط با دریای آزاد یعنی خیلج فارس و دریای عمان و همچنین دریاچه خزر یکی از کشورهای بزرگ صید کنند ماهی است. ماهی سفید دریایی هم یکی از این گونه ماهی است.

ماهی‌سفید اما دارای دو گونه کشاورزی یا پرورشی و دریایی است. گونه ماهی‌سفید پرورشی یکی از انواع ماهی های آمور است. ماهی کپور یکی از ماهی ها است که در ایران بسیار وجود دارد اما شناسایی ماهی‌سفید اصل از غیر اصل را کمی با مشکل رو به رو کرده است. ماهی‌سفید و ماهی آمور هر دو از گونه ماهی های کپور هستند و دلیل این مشکل نیز همین است.

علت این که ماهی سفید دریای خزر این قدر مورد توجه است، خواص درمانی این ماهی است. همین هم باعث شده است که به خاطر اسم مردم خیلی با مشکل رو به رو شده اند

تفاوت اصلی این دو ماهی در قیمت ماهی‌سفید است. ماهی سفید قیمت 2 یا 3 برابر بالاتر نسبت به ماهی‌سفید آمور دارد. تفاوت دوم این دو در رنگ ماهی است. ماهی سفید دارای رنگ نقره تیره تری نسبت به ماهی آمور دارد. ماهی آمور دارای رنگ نقره ای متمایل به زرد و طلایی دارد.

ماهی آمور دارای سری مسطح تری نسبت به ماهی‌سفید دارد. این ماهی دریای خزر دارای سری گرد است. همچنین دارای تیغ های بیشتر و کوچک تری نسبت به ماهی آمور دارد.

ماهی سفید قیمت

ماهی سفید قیمت
ماهی سفید قیمت

این ماهی دریای خزر قیمت 2 تا 3 برابری نسبت ماهی آمور دارد. در حال حاضر ممنوعیت هایی برای صید این ماهی وجود دارد. به همین دلیل قیمت دقیقی برای این ماهی وجود دارد. اما شما می توانید برای دریافت قیمت دقیق این ماهی و همین طور موجود بودن این ماهی تماس بگیرید.

“شما می توانید تازه ترین ماهی سفید و ماهی آمور بخواهید”

روش خرید ماهی سفید و ماهی آمور از ما

همانطور که می دانید ماهی آمور در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

مطالعه بیشتر

  • جهت مطالعه بیشتر درباره معرفی انواع ماهی خوردنی لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره ما فروشگاه فروش آنلاین ماهی را افتتاح و خودکار می کنیم  لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره قیمت ماهی قزل شهرکرد لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره ماهی قزل آلا خزر (قزل آلا خزر)‏  لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره خرده فروش ماهی شمال در مسکو لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره قیمت ماهی شیر لطفا اینجا کلیک کنید.‏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.