پیراهن سفید مردانه

پیراهن سفید مردانه

پیراهن سفید مردانه : پیراهن سفید یکی از لباس های جدایی ناپذیر لباس مردانه است. فرقی نمی کند که شما قرار هست کجا برید، شب عروسی شما باشد، قرارداد تجاری و یا هر چیز دیگری فقط برای مراسم عزاداری در ایران پیراهن سفید مردانه مناسب نیست.

پیراهن لباس سفید کلاسیک در مد مردانه آشنا و همه جا حاضر است. در نتیجه، ما تمایل داریم که از این موضوع غافل نباشیم. لباسی که برای بیش از 200 سال، این لباس منحصر به فردبوده، همین طور از نظر شکلی از اواخر قرن نوزدهم تغییری کرده است، این لباس قادر به تعریف و نشان دادن وضعیت، ثروت و هنجارهای مد بوده است. در این مقاله قصد داریم درباره پیراهن سفید مردانه صحبت کنیم. امیدواریم که این اطلاعات برای شما مفید واقع شود.

ما تولید کننده انواع لباس های ورزشی، کار، بیمارستان، پوشاک مردان و … هستیم. برای سفارش و خرید با ما تماس بگیرید. اگر قصد سفارش دارید با ما تماس بگیرید. اگر می خواهید به صورت تکی خرید خود را انجام دهید، کافی است که به فروشگاه ما در دیجی کالا مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید. در حال حاظر امکان خرید از سایت وجود ندارد. پیشنهاد ما به شما این است که به دلیل سایز بندی پوشاک، برای خرید با ما تماس بگیرید و سایز دقیق را دریافت کنید. در پیج اینیستاگرام ما مشاهده کنید. شما می توانید به صورت تکی یا سفارشی از ما خرید انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

پیراهن سفید مردانه

پیراهن سفید مردانه : برای مردان، تأثیر پیراهن لباس سفید را می توان به بهترین وجه در دوران ویکتوریا جستجو کرد، جایی که این پیراهن نماد مهمی از ثروت و تمایز طبقاتی و نمادی قدرتمند از متانت و یکنواختی بود – علیرغم اینکه اکثراً توسط لباس های بیرونی تکراری شده بود. رنگ سفید خالص پارچه، آرمان‌های مردانه ریاضت قاطعانه را برآورده می‌کرد و فقط یک فرد ثروتمند بود که می‌توانست پیراهن‌هایش را مرتباً بشویید و به اندازه کافی از آن‌ها بپوشد.

هنگام بحث در مورد رنگ ها، رنگ سفید اغلب رپ نسبتا بدی دریافت می کند. بسیاری از آن به عنوان “عدم رنگ” یاد می کنند و بنابراین به خودی خود یک رنگ مناسب نیست. همانطور که گفته شد، رنگ سفید بخش بزرگی از مد مردانه است، و این امر باعث می‌شود که مردانی که به دنبال مد هستند، اطلاعات بیشتری در مورد نحوه صحیح پوشیدن آن بدانند. همانطور که گفته شد، ما فکر کردیم لازم است یک مقاله کامل را به پیراهن سفید مردانه اختصاص دهیم. در ادامه مطالبی تحت عنوان ” روانشناسی رنگ ها در مد مردانه ” خواهید خواند.

فرقی نمی‌کند آن را یک رنگ واقعی بدانیم یا نه، نمی‌توان از این واقعیت عبور کرد که رنگ سفید می‌تواند یک شخص شیک را ایجاد کند یا آن را خراب کند. واقعیت این است که پشت این موضوع که چرا مردم لباس سفید را انتخاب می‌کنند، مقدار زیادی روانشناسی وجود دارد، و حتی اگر فکر نمی‌کنید که به روشی «محاسبه‌شده» به رنگ نزدیک می‌شوید، احتمالاً اینطور است. موارد زیر فقط چند نکته مهم است که اگر تمایل به پوشیدن لباس سفید به طور منظم دارید، باید به خاطر داشته باشید، که همه آنها می توانند به شما کمک کنند تا لباس های خود را ساده کنید.

داستان … پیراهن سفید مردانه

با این حساب، آیا پیراهن سفید مرد را می سازد یا برعکس؟ این یک وضعیت مرغ و تخم مرغ است، واقعا. خرید مناسب مطمئنا کمک می کند (در ادامه در مورد آن بیشتر توضیح خواهیم داد) اما این مهم است که چه کاری با آن انجام می دهید. ذهن خود را به بهترین لباس‌های پیراهن سفیدی که در تاریخ شاهد بوده‌اید برگردانید. چه فکری می کنید.

پل نیومن را در نظر بگیرید. دکمه های مورد علاقه او در آکسفورد معمولاً نشان دهنده مطالعه، اطاعت یا ورزش منظم بود (در مورد آیوی لیگرز ). از سوی دیگر، بازیگر تنها با بازکردن چند دکمه و چرخاندن دستبندهایش به طور نامرتب توانست آن قوانین را بازنویسی کند. بعد، الویس پریسلی و پیراهن‌های بولینگ‌اش بود : آستین‌های کوتاه و یقه‌های بازشده آن‌ها را از حالت معمولی به سرکشی تبدیل می‌کرد.

همان طور که گفته شد در قدیم فقط افراد ثروتمند بودند که می توانستند لباس سفید را در هر جایی بپوشند چون هزینه شست و شوی آن بسیار زیاد بوده است. پیوند بین تمایز اجتماعی و رنگ پارچه، نشانگر ثروت بود، با اصطلاحات «یقه سفید» و «یقه آبی» که از این ترسیم ایجاد شد. در واقع، برخی از مردان طبقه کارگر از کارگران روحانی به دلیل پوشیدن پیراهن‌های سفید رنج می‌بردند و از آنها به عنوان «یقه سفید سفت» یاد می‌کردند که بالاتر از رتبه اجتماعی خود لباس می‌پوشیدند، به عنوان یک کارفرما و نه کارمند.

جالب اینجاست که از یقه به عنوان نمادی از موقعیت نیز استفاده می‌شد، با یقه‌های جداشدنی زره‌مانند بلند که مانع از نگاه رو به پایین می‌شد. یقه‌های سفت و نشاسته‌ای، نخبگان را از کارمندان متمایز می‌کرد، که برای سهولت حرکت، یقه‌های کم را ضروری می‌کردند .

روانشناسی رنگ های لباس: سفید

پیراهن سفید مردانه : مهمترین چیزی که هنگام پوشیدن سفید باید به آن توجه داشت این است که اغلب با خلوص مرتبط است. معصومیت و پاکی لزوماً چیزهایی نیستند که مردم به طور فعال با انتخاب عناصر گروه به آن دست پیدا می کنند، اما دلایل زیادی وجود دارد که انجام این کار می تواند مؤثر باشد. به عنوان مثال، خلوص رنگ سفید یکی از دلایل اصلی استفاده از رنگ (یا عدم وجود آن) در سناریوهای تجاری است، زیرا می تواند به ایجاد یک هوای قابل اعتماد کمک کند که رنگ های دیگر نمی توانند. حتی اگر احساس می کنید که دلیلی برای برجسته کردن خلوص خود ندارید، ممکن است متوجه شوید که انجام این کار در شرایط خاصی می تواند بسیار سودمند باشد.

تمیزی

یکی دیگر از دلایلی که نشان می دهد. رنگ سفید به عنوان رنگ مناسب برای لباس های تجاری در نظر گرفته می شود، این واقعیت است که به تمیزی دلالت دارد. تیره بودن یک پیراهن سفید شفاف به سادگی قابل شکست نیست، و چیزی است که بسیاری از مردم آن را آماده به کار خود می دانند. با این حال، اهمیت تمیز نگه داشتن پیراهن های سفید و سایر عناصر مجموعه تا حد امکان قابل تأکید نیست. حتی با وجود مقدار کمی کثیفی یا لکه، قطعات سفید می توانند به شدت غیرجذاب به نظر برسند و عملاً هر مجموعه ای را به جز همه از هم جدا کنند. بسیاری از مردم سفیدهای خود را مخصوصاً به این دلیل سفید می کنند، زیرا یک پیراهن سفید روشن دقیقاً تأثیری برعکس پیراهن لکه دار دارد.

غیر از تمیز نگه داشتن لباس های سفید تا حد امکان، چند نکته دیگر را نیز باید در نظر بگیرید تا بتوانید به طور موثر سفید بپوشید. با توجه به حس “فضا” که رنگ سفید اغلب منتقل می کند، می تواند برای افزودن کنتراست به یک مجموعه عالی باشد. اگر برای یک رویداد رسمی لباس می پوشید، سفید و سیاه کاملاً با یکدیگر بازی می کنند. همانطور که گفته شد، ترکیب سفید و مشکی در لباس‌های غیررسمی در واقع کنتراست زیادی ایجاد می‌کند. بنابراین باید تا حد زیادی از آن اجتناب کرد.

“شما می توانید تازه ترین پوشاک را از ما بخواهید”

روش خرید پوشاک از ما

همانطور که می دانید پوشاک در گونه های مختلفی تولید می شود و تنوع بالا است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع پوشاک با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع پوشاک می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. (اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و صرفا مدیران سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع پوشاک را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.