کنسرو ماهی 180 گرمی

تن ماهی ارزان قیمت

کنسرو ماهی 180 گرمی : کنسرو ماهی یکی از وعده های سالم و سریعی است که ما امروزه درست می کنیم. کنسرو ماهی را در وزن های مختلفی با بازار عرضه می شود. یکی از وزن ماهیی که در بازار معمول است کنسرو ماهی 180 گرمی است.

در این مقاله درباره کنسرو ماهی 180 گرمی ، سایز های مختلف کنسرو ماهی و قوطی کنسرو ماهی قرار هست صحبت کنیم. لطفا شما هم مطالب تکمیلی خودتان را در این زمینه با ما به اشتراک بگذارید. لطفا نظرات، انتقادات و پیشنهادات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید. پیشنهادات شما باعث بهبود کیفیت محتواهای ما می شود.

ما عرضه کننده، فراوری کننده و بسته بندی کننده انواع ماهی هستیم. برای خرید ماهی بسته بندی، کنسرو ماهی و … با ما تماس بگیرید.

کنسرو ماهی 180 گرمی

همان طور که گفته شد کنسرو ماهی در وزن های مختلفی در بازار عرضه می شود. اما یکی از وزن هایی که شما در بازار بسیار مشاهده می کنید کنسرو ماهی 180 گرمی است.

در طول زمان این وزن یکی از وزن هایی است که به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است. شما می توانید کنسرو ماهی 240 گرمی، 120 گرمی و 80 گرمی را نیز در بازار مشاهده کنید.

 قوطی کنسرو ماهی ‏

قوطی های فلزی برای کنسرو ماهی 180 گرمی و دیگر سایز ها مورد استفاده قرار می گیرد. قوطی های فلزی را قلع اندود و لاک اندود می کنند. هنگام حرارت ماهی گوگرد آزاد می کند. این موضوع باعث می شود که قوطی فلزی سیاه رنگ شود. به همین منظور از لاک استفاده می شود. انواع مختلفی از لاک ها وجود دارد.

لاک غیر آلی، لاک های وینیل، الئورزین، فنولیک و اپوکسی انواع لاک هایی است که استفاده می شود. در مقاله های بعدی درباره مزیت هر کدام از این لاک ها و دیگر قوطی های فلزی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

“شما می توانید تازه ترین ماهی صنعتی را از ما بخواهید”

روش خرید ماهی صنعتی از ما

همانطور که می دانید کنسور ماهی در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.