بلدرچین بسته بندی برای امارات

بسته بندی بلدرچین برای امارات

بلدرچین بسته بندی برای امارات : بزرگترین تولید کننده پرندگان بلدرچین در شهر العین و عضو گروه آزادی امارات متحده عربی ، در نظر دارد تا پایان سال 2012 ظرفیت تولید خود را از 200000 به 250،000 بلدرچین افزایش دهد که 25٪ افزایش می یابد. این پس از آن است که کشاورز در دومین دوره نمایشگاه کشاورزی که اخیراً توسط سازمان کنترل مواد غذایی ابوظبی برگزار شده بود ، جایزه بهترین مرغداری را کسب کرد.

در این مقاله قصد داریم یک مقاله از سال 2012 امارات را برای شما بیان کنیم. همچنین شرایط الان برای صادرات به بلدرچین را بررسی می کنیم. اطلاعات، تجربیات، انتقادات و پیشنهادات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

ما عرضه، فراوری و بسته بندی ماهی و پرندگان را انجام می دهیم. برای خرید ماهی بسته بندی (وکیوم، صادراتی، فروشگاهی و …)، پرندگان(کبک، بلدرچین و …) و کنسرو ماهی با ما تماس بگیرید.

بلدرچین بسته بندی برای امارات

این مزرعه به دلیل استفاده از استانداردهای بین المللی لازم برای تولید پرندگان بلدرچین انتخاب شد. این تنها مزرعه بلدرچین است که جایزه بهترین مرغداری را در گروه مزارع طیور کسب کرده است.

مزارع پرورش بلدرچین مجموعه ای از استانداردها را برای به دست آوردن گواهینامه درجه یک در پرورش جوجه بلدرچین و تجهیز کارخانه ها در ارزیابی آینده آژانس کنترل مواد غذایی ابوظبی که در دسامبر 2012 برگزار می شود ، تعیین کرده اند. بلدرچین بسته بندی برای امارات از سال های قبل مورد توجه بوده است.این پرنده خواص بسیار زیادی دارد و به صورت کبابی در امارات استفاده می شود. همین طور این پرنده را به عنوان شکار نیز مورد استفاده قرار می دهند.

شیخ خالد بن عبدالعزیز القاسیمی ، رئیس سرمایه گذاری های لیبرتی، شرکت هولدینگ گروه لیبرتی ، گفت: “مزارع بلدرچین مفتخر است اولین مزرعه دریافت جایزه بهترین مرغداری باشد، که تاج تلاش های سال‌های گذشته و تعهد خود به تعالی را بر سر می گذارد.

در ژوئن سال 2009 ، گواهینامه “HICCB” در مرغداری و تجهیزات مزرعه را بدست آورد ، و این اولین مزرعه در امارات متحده عربی است. این گواهی را دریافت می کند که یک سیستم کنترل غذا است که نگهداری از استانداردهای ایمنی مواد غذایی از طریق نظارت دوره ای بر سیستم های ایمنی مواد غذایی و جلوگیری از خسارت های ناشی از نقض این مقررات را دریافت کرده است. “

آینده بلدرچین در امارات

اما هنوز نیاز این کشور به بلدرچین وجود دارد و سالیانه مقدار قابل توجه ای بلدریچن بسته بندی برای امارات ارسال می شود. دلایل واقعی تقاضای زیاد گوشت بلدرچین و تخم طی سالهای گذشته افزایش آگاهی در مورد ارزش غذایی، به ویژه در میان افراد مربوط به امور بهداشتی است.

با توجه به افزایش تقاضای محلی برای محصولات مزارع بلدرچین ، مزارع تصمیم گرفتند قبل از مراجعه به بازارهای خارجی، بر تأمین خواسته های بازار محلی و دستیابی به خودکفایی تمرکز کنند. پرورش طیور به دلیل ماهیت آب و هوای گرم و مرطوب یک چالش اساسی در امارات متحده عربی است.

مزارع پرورش بلدرچین با رعایت استانداردهای تجاری گسترده مورد استفاده در پرورش طیور، پیشگامان پرورش طیور در امارات متحده عربی محسوب می شوند. اما ایران با آب و هوا که دارد به سادگی می تواند این پرنده را در ایران پرورش دهد و بلدرچین بسته بندی برای امارات ارسال می شود.

” بلدرچین یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید  بلدرچین از ما

همانطور که می دانید   بلدرچین دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع  با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید  بلدرچین برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع  می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع  و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید