خرید انواع ماهی سالمون قزل آلا شما

فروش ماهی سالمون در زنجان

ما با توافقی که با شما می کنیم خرید انواع ماهی سالمون قزل را انجام می دهیم. ما راه های مختلفی برای خرید انواع ماهی سالمون قزل داریم. در ابتدا می توانیم ماهی شما را برای بسته بندی شرکت خودمان خریداری کنیم. اما این خرید دائمی نیست.راه دیگر هرید انواه ماهی سالمون قزل ما به این صورت است که شما را در سود فروش سهیم کنیم.

ما روزانه از سراسر ایران تماس هایی برای خرید انواع ماهی سالمون قزل آلا داریم. مطمئنا توان تامین تمامی این درخواست ها را نداریم. به همین منظور با پرورش دهدگان مختلف ماهی سالمون و قزل آلا همکاری می کنیم.

از طرف دیگر پروش دهندگان ماهی قزل آلا و سالمون در بعضی از فصول سال با مشکل فروش رو به رو هستند. یا زمانی قصد فروش دارند دلال های بازار، قیمت های بسیار پایینی بر روی ماهی آن های قرار می دهند. به همین ما تصمیم گرفتیم واسطه ها را تا حد امکان کاهش دهیم و مسیر مستقیم بین مصرف کننده و تولید کننده ایجاد کنیم.

روش کار ما

ما در ابتدا با شما به عنوان پرورش دهنده به توافق می رسیم به ازای هر کیلو گرم فروش چه مقدار آن را با ما سهیم می شوید. سپس مشخصات محصول شما در سیستم های ما ثبت می شود. زمانی که مشتری محصولی با مشخصات شما درخواست کرد ما با تایید قیمت با شما قرار دادی با مشتری می بندیم.

مشتری با شما ارتباط برقرار می کند و پس از تایید محصول هزینه را برای ما واریز می کند یا ضمانت پرداخت را به ما می دهد. سپس او محصول خود را بار می زند، شما باید قبل ارسال تاییده را از ما مبنی بر تایید خرید بگیرید. سپس بار را ارسال می کنید.

سپس ما سهمی که با ما به اشتراک گذاشته اید را بر می داریم و پول شما را واریز می کنیم.

خرید انواع ماهی سالمون قزل برای شما چه سودی دارد؟

در ابتدا ما به عنوان شرکت بازرگانی شما فعالیت می کنیم. یعنی هزینه که شما پرداخت می کنید. قسمتی از آن مربوط به هزینه شرکت خواهد و بقیه آن مربوط به شخصی است که مشتری را برای شما پیدا کرده است.

این گونه شما بدون این که هزینه پرداخت کنید یک کارشناس فروش حرفه ای استخدام کرده اید.

از طرف دیگر باعث می شوید جوانان زیادی در این مسیر مشغول به کار شوند. زمانی که شما محصول خود را به موقع به فروش برسانید. می توانید ماهی بیشتری پرورش دهید، از طرف دیگر شخصی در شرکت ما مشغول به کار می شود. این چرخه ادامه پیدا می کند و در سراسر این چرخه افراد جدید مشغول به کار می شود.

آخرین مزیت شما در خرید انواع ماهی سالمون قزل از طرف ما این است که بیشتر سود ممکن نسیب شما می شود. زیرا که ما تا شما راضی نباشید محصول شما را برای فروش قرار نمی دهیم و سعی می کنیم حتی سود ما کاهش پیدا کند اما چرخه ادامه داشته باشد. از طرفی اگر ما با قیمت بالاتری محصول را به فروش گذاشتیم سهم ما مشخص است و قیمت بالا باعث سود بیشتر برای شما می شود.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

خرید انواع ماهی سالمون قزل آلا شما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

مطالعه بیشتر

  • جهت مطالعه بیشتر درباره بازاریابی ماهی و فروش ماهی دریا و پرورشی لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره انواع ماهی خوردنی با نام ، تصویر و عطر و طعم آنها (راهنمای جامع)‏ لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره تفاوت ماهی شیر و ماهی قباد و ارزیابی قیمت ماهی شیر لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره صادرات ماهی به روسیه لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره خریدار ماهی قزل آلا شما هستیم لطفا اینجا کلیک کنید.‏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید