google-site-verification=jYewqN60evsr0YkIRik2hgaLBK_Q8ze7z1CK_xyRNSA

شتر مرغ بسته بندی

شتر مرغ بسته بندی

شتر مرغ بسته بندی : بعضی اوقات دستیابی به بعضی از ایده ها دشوار به نظر می رسد اگر از زاویه باریک به آنها نگاه کنیم و توافق کنیم که گسترده نباشند، اما اگر با نگاهی عمیق به آن ایده ها نگاه کنیم ، ممکن است دریابیم که آنها ایده هایی هستند که دارای پایه هستند و می توانند در هر زمان جدیت ، عزم ، تشویق و حمایت اخلاقی و مادی وجود داشته باشد ، از راه های مختلفی امکان پذیر است و از لحاظ اقتصادی امکان پذیر است و می تواند به نوعی در تقویت تولید ، فراهم آوردن فرصت های شغلی یا کمک به توسعه جوامع محلی نقش داشته باشد.

در این مقاله قصد داریم درباره شتر مرغ بسته بندی و ایده شتر مرغ صحبت کنیم. امید واریم که این اطلاعات برای شما مفید باشد.

ما عرضه، فراوري و بسته بندي ماهي و پرندگان را انجام مي دهيم. ‏براي ‏خريد ‏ماهي بسته بندي (فروشگاهي، صادراتي، وکيوم، منجمد، تازه ‏و…) ‏پرندگان ‏‏(کبک، بلدرچين، بوقلمون، قرقاول و …) با ما تماس بگيريد. ‏لطفا ‏اطلاعات، ‏تجربيات، انتقادات و پيشنهادات خودتان و ديگران را با ما به ‏اشتراک ‏بگذاريد.

شتر مرغ بسته بندی

ایده دکتر طارق مصطفی اوکر ، مدرس دانشگاه علم و صنعت سودان ، دانشکده دامپزشکی ، پس از ارائه ایده خود در برنامه “پروژه من” در کانال نیل آبی ، دور از این داده ها نبود. او قصد دارد آن را به یک پروژه بزرگ تبدیل کند. که مربوط به پرورش شترمرغ است به عنوان ایده ای که از بقیه ایده های پروژه بهتر عمل کرده و به اوج رسیده است.

آنچه که باعث شد طارق زندگی خوبی داشته باشد. باعث تعجب هم شد، حتی در نمایشگاه بحرین هم، همه را متعجب کند. پروژه ای بود که در زمینه شتر مرغ داشت. شتر مرغ بسته بندی در حال حاضر نه در ایران بلکه در جهان یک فرصت بسیار بزرگ است.

دکتر طارق درباره ایده پروژه و آغاز آن می گوید: این ایده از طریق تحقیق تهیه شده برای اخذ مدرک کارشناسی ارشد شکل گرفت و ما با استفاده از منابع موجود این ایده را از یک دانشگاه به یک سرمایه گذاری تبدیل کردیم. سپس ما در این برنامه در برنامه Mashroo3i شرکت کردیم. استقبال زیادی از داخل و خارج سودان پیدا کرد ، این برای ما انگیزه و دلگرم کننده بود. زیرا من ایده پروژه را برای شروع اجرای آن ارائه دادم ، جایی که دو پیشنهاد شرکتهایی که به این ایده ارسال شده اند.

یکی از آنها از کشور بحرین است که برای کمک به کارهای تبلیغاتی محصولات و تولیدات پروژه است. دیگری از امارات ، که در هزینه های ساخت ارائه می شود ، و این اضافه شده است. به روح خوش بینی ، اجرای تمام برنامه های من از طریق این پروژه یک چالش است.

پروژه شتر مرغ در سودان، امارات و بحرین

توجه داشته باشید که یک پروسه تبلیغاتی انجام خواهد شد ، زیرا پروژه Okair فقط به تولید مثل و همچنین بهره مندی از محصولات معروف شترمرغ مانند پرها محدود نمی شود. قبلاً به بازار عرضه شده بودند و تقاضای زیادی با قیمتهای جذاب داشتند که در رنگ آمیزی و حکاکی تخمهای شترمرغ غیر بارور با مشارکت هنرمندان پلاستیک نشان داده می شود. شتر مرغ بسته بندی برای فروشگاه در حال حاضر ارسال می شود. اما استقبال زیادی انجام نشده است.

برای دستیابی به بالاترین نرخ تولید و افزایش بازده پروژه ، امکان اقتصادی پروژه شامل لزوم انتخاب نوع خاصی از شترمرغ است. انتخاب در مشهورترین انواع شترمرغ تجاری ، که سیاه است شترمرغ گردن دار ، که با توجه به تجارب قبلی با شدت زیاد تولید مشخص می شود ، زیرا تخم مرغ بین (60-60) تولید می شود. 120) ، در فصل ، به دلیل داشتن ضخامت چرم مناسب و اندازه بزرگ ، نوع انتخاب شده انتخاب شد زیرا مرعوب کننده نیست.

نتیجه این پروژه در آینده تاثیر بسیار زیادی در کشور سودان خواهد داشت. اما ما می توانید تا آن زمان بازار را به دست بیاوریم.

“شما می توانید تازه ترین شتر مرغ را از ما بخواهید بخواهید”

روش خرید شتر مرغ را از ما

همانطور که می دانیدشتر مرغ در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع شتر مرغ با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع شتر مرغ می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع شتر مرغ، کبک، بلدرچین، ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید