قیمت ماهی سالمون منجمد

قیمت ماهی سالمون منجمد

قیمت ماهی سالمون منجمد : همه فکر می کنند که ماهی تازه بهتر از ماهی منجمد است. اما این تفکر تا حدودی غلط است. ماهی های مجمد در چند ساعت بعد از صید بسته بندی می شود.

قیمت ماهی سالمون منجمد ، پرورش ماهی سالمون ، ویژگی ماهی منجمد موضوع هایی هستند که در این مقاله قصد داریم درباره ها بحث کنیم. امید واریم که این اطلاعات برای شما نیز مفید باشد.

ما عرضه، فراوري و بسته بندي ماهي و پرندگان را انجام مي دهيم. ‏براي ‏خريد ‏ماهي بسته بندي (فروشگاهي، صادراتي، وکيوم، منجمد، تازه ‏و…) ‏پرندگان ‏‏(کبک، بلدرچين، بوقلمون، قرقاول و …) با ما تماس بگيريد. ‏لطفا ‏اطلاعات، ‏تجربيات، انتقادات و پيشنهادات خودتان و ديگران را با ما به ‏اشتراک ‏بگذاريد.

قیمت ماهی سالمون منجمد

قیمت ماهی سالمون منجمد وابسته به عوامل مختلفی است. در ابتدا قیمت خود ماهی با توجه به این که روزانه تعیین می شود، قیمت خرید ماهی بسیار اهمیت دارد. سپس با توجه به این که ماهی به چه صورت فراوری شده است، قیمت آن تغییر می کند.

ماهی سالمون را می تواند به شیوه های مختلفی فراوری کرد. می شود ماهی سالمون را فقط شکم و آب شش آن خالی شود. همین طور فقط می شود ماهی را فیله کرد. یعنی شکم و آب شش خالی شود، سر، دم و ستون فقرات آن جدا شود.

همین طور می شود طر و دم و شکم خالی شود. در این حالت ستون وسط ماهی باقی می ماند. در هر کدام از این حالت ها میزان ضایعاتی که دارد متفاوت است. به همین جهت قیمت که تمام می شود متفاوت است.

پرورش ماهی سالمون

ماهی سالمون، در واقه همان ماهی قزل آلا است. ماهی قزل آلا را در وزن های پایین شروع به رنگ دانه دادن می کنند. در ای حالت رنگ گوشت ماهی کم کم شروع به تغییر می کند. به همین جهت به این ماهی، ماهی قزل سالمون می گویند.

قیمت ماهی سالمون منجمد همان طور که گفته شد با توجه به چند عامل تعیین می شود. یکی از این ویژگی ها قیمت روز ماهی سالمون است. ماهی سالمون از با توجه به قمیت ماهی قزل الا تعیین می شود. قمیت ماهی سالمون حدود 10هزار تومان از ماهی قزل آلا گران تر است. به همین جهت هر چه قدر که ماهی قزل آلا قیمت بخورد، ماهی سالمون ده هزار تومان بیشتر قمیت می خورد.

ویژگی ماهی منجمد ‏

اولین ویژگی ماهی منجمد ماندگاری ماهی است. در این روش ماندگاری ماهی بسیار افزایش پیدا می کند. در شرکت های بسته بندی که مجوزات لازم را دارا هستند، انجماد ماهی در تونل های انجماد انجام می شود.

زمانی که ماهی در تونل انجماد، منجمد می شود میکروب ها  و مواردی که باعث از بین روش ماهی می شود کاهش پیدا می کنند. از طرفی اگر ماهی را به صورت بسته بندی وکیوم خرید کنید. سوخته فریز را دیگر نمی بینید و ماهی طعم خودش را از دست نمی دهد.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید