قیمت ماهی قزل آلا

قیمت روز ماهی قزل آلا زنده

قیمت ماهی قزل ، ماهی قزل آلا از جمله ماهی های سرد آبی است. در مقاله های قبلی توضیحاتی درباره دلایل نوسان قیمت ماهی قزل صحبت کرده ایم. در این مقاله قصد داریم با توجه به محصولات قیمت آن را بررسی کنیم. امیدواریم که این اطلاعات برای شما مفید واقع شود.

قیمت ماهی قزل الا

اولین محصولی که هر پرورش دهنده برای فروش دارد. ماهی قزل آلا 300 تا 600 کیلوگرمی است. این ماهی رستورانی است. ماهی قزل آلا رستورانی را ما می توانیم به صورت تازه  منجمد در اختیار رستوران ها قرار دهیم. قیمت ماهی قزل آلا منجمد رستورانی بالا تر از قیمت ماهی تازه آن است. چون ضایعات شکم ان خالی شد است. اصطلاحات به این سایز N8 می گویند.

قیمت ماهی قزل آلا زیر یک کیلو، این وزن چون میزان صادرات کمی دارد قیمت پایین تری دارد. این ماهی را معمولا فروشگاه ها و پرورش دهندگانی که برای پرواری می خواهند مورد استفاده قرار می دهند.

قیمت ماهی قزل بالای یک کیلو چون وارد فاز صادرات می شود یک پرش قیمت دارد. این وزن از ماهی قزل معمولا دو یا سه هزار تومان گران تر از ماهی زیر یک کیلو گرم است.

این ماهی معمولا در فروشگاه ها تازه فروشی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. سالمون هم از این وزن شروع می شود. ماهی سامون همان ماهی قزل آلا است که با استفاده از رنگ دانه، رنگ گوشت آن تبدیل به نارنجی خوش رنگی می شود. این رنگ نارجی باعث می شود که مردم ایران و دیگر کشورها آن را با ماهی سالمون نروژی اشتباه بگیرند.

ماهی دیگر که به صورت زیاد برای صادرات استفاده می شود ماهی بالای 2.5 است. چه سالمون چه قزل در این وزن صادرات زیادی دارد. کشورهای امارات، روسیه، اذربایجان و ترکیه ارسال می شود. اما قیمت ماهی در این وزن تفاوت زیادی با یک کیلو ندارد. اما برای سه کیلو به بالا قیمت یک جهش دو، سه هزار تومانی دارد.

لطفا جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرد.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید