ماهی قزل آلا قیمت این روز ها

ماهی قزل آلا ماه نشان

ماهی قزل آلا قیمت های متفاوتی دارد. تفاوت قیمت ها به علت گونه، نژاد، مکان پرورش، وزن، حجم تقاضا و فصل دارد. در حال حاضر به خاطر موارد متعدد قیمت ماهی در زمستان امسال بالا رفت.

در حال حاضر ماهی قزل آلا که وزن بالایی داشته باشد به خاطر زمان تولید مثل کمتر در بازار وجود دارند. همچنین این ماهی را معمولا طی بیست روز دانه های رنگی مصرف می کنند و به عنوان سالمون به بازار ارسال می شوند.

در این مقاله قصد داریم درباره انواع ماهی قزل در ایران توضیحاتی بدهیم. همچنین توضیح دهیم که بهتر است برای چه کاری از کجا خرید کنیم بهتر است.

مناطق تولید ماهی قزل آلا قیمت آن ها

شمال کشور، لرستان، آذربایجان، چهارمحال و مختیاری، اصفهان و زنجان از جمله استان هایی هستند که بسیار در زمینه ماهی فعال شده اند. شمال کشور از دیر باز در زمینه ماهی فعال بوده اند.

در شمال شما می توانید ماهی قزل آلا را به دو صورت پیدا کنید. در شمال کشور ماهی قزل آلا را هم در دریا و هم در حوض پرورش می دهند. معمولا ماهی قزل آلا قیمت بالا تری در شمال نسبت به دیگر شهر ها دارد.

علت آن هم میزان مصرف ماهی است که در شمال وجود دارد. همچنین مردم شمال ماهی های دیگری مثل ماهی سفید، فیل ماهی و سالمون آزاد را بیشتر دوست دارد. به همین دلیل مصرف ماهی قزل آلا آن ها کمتر است.

استان دو در زمینه تولید ماهی قزل آلا شهرکرد و استان چهار محال و بختیاری است. این استان به دلیل داشتن منابع آبی، آب و هوای سرد و نزدیکی به شرکت های تامین غذای ماهی تبدیل به یکی از قطب ها تولید ماهی در ایران شده است.

ماهی قزل آلا قیمت متفاوتی در این استان دارد. آن هم به دلیل میزان تولید در این استان است. همچنین وجود واسطه های مختلفی در این استان که باعث شده است که خرید ماهی در این استان با مشکلاتی رو به رو باشد.

اما شما می توانید با خرید از ما به تولید ماهی قزل آلا کمک کنید و همچنین میزان واسطه ها را در بازار کمتر کنید.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

ماهی قزل آلا قیمت

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

ماهی قزل آلا قیمت

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com
ماهی قزل آلا قیمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید