فروش ماهی قزل آلا منجمد کجا است؟

قیمت ماهی سالمون شمال

فروش ماهی قزل آلا منجمد ، ماهی قزل آلا یکی از ماهی هایی است که به صورت گسترده تازه و منجمد آن قابل خرید است. ماهی قزل آلا منجمد به صورت کارتنی یا بسته بندی وکیوم در بازار موجود است.

فروش ماهی قزل آلا منجمد کجا است؟ چرا ماهی قزل آلا را منجمد می کنند؟ ماهی سایز یعنی چی؟ در این مقاله قصد داریم درباره این سوالات صحبت کنیم. امید واریم که این اطلاعات برای شما مفید باشد. لطفا نظرات و انتقادات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

ما فروش قزل آلا منجمد را انجام می دهیم. ما در هر سایزی اکان تامین داریم . همچنین ماهی بسته بندی وکیوم برای فروشگاه ها را نیز انجام می دهیم. همین طور اگر عرضه کنند ماهی قزل آلا تازه نیز هستیم.

فروش ماهی قزل آلا منجمد کجا است؟

فروش ماهی قزل آلا منجمد برای رستوران ها، فروشگاه ها و صادرات انجام می شود. رستوران ها ماهی سایز را خریداری می کنند. در ادامه ماهی سایز را معرفی می کنیم.

فروشگاه ها، ماهی وکیوم را مصرف می کنند. ماهی هایی که وکیوم هستند قالبا ابتدا تمیز شده و سپس منجمد می شوند. بعد از انجماد به سایز های دلخواه تقسیم می شود. شما می توانید این نوع ماهی ها را در فروشگاه ها مشاهده کنید.

ما همین طور انواع ماهی های دیگر از جمله ماهی های دریایی مثل ماهی شیر، میگو و … را به صورت منجمد در اختیار داریم. برای خرید برای فروشگاه های خود با ما تماس بگیرید.

اما شکل صادرات آن به این صورت است که ماهی شکسته و در نایلن و جعبه قرار می گیرد. سپس در تونل انجماد، منجمد می شود.

چرا ماهی قزل آلا را منجمد می کنند؟ ‏

فروش ماهی قزل آلا منجمد به این دلیل صورت می گیرد که ماندگاری ماهی بیشتر شده و راحت تر قابل جا به جایی است. زمانی که شما ماهی را منجمد می کنید به سادگی در جعبه قرار می گیرد. همین موضوع باعث می شود که به سادگی ماهی قابل جا به جایی بشود.

ماهی سایز یعنی چی؟ ‏

رستوران های ماهی هایی در اندازه یکسان نیاز دارند. معمولا سایز ماهی هایی که رستوران ها نیاز دارد بین 250 گرم تا 500 گرم است. معمولا به صورت سایز عنوان می شود. ماهی قزل آلا L7 منظور ماهی 200 گرم به پایین است. L8 ماهی 200 تا 250 گرم است. این سایز بندی 50 گرم به 50 گرم افزایش پیدا می کند.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید