چگونه فروش عمده ماهی در روسیه را شروع کنیم

قیمت روز ماهی جنوب

کسب درآمد از عمده فروشی ماهی (فروش عمده ماهی) به آسانی آنطور که به نظر می رسد نیست. از طرف دیگر فروش خرد ماهی و خرده فروشی ماهی نیز آسان نیست. مانند هر شغلی ، این صنعت نیز نیاز به درک خصوصیات خاص خود دارد. و بنابراین ، آنچه برای شروع مزایا از شما خواسته می شود.

اسناد و مجوزات

اولین قدم بدست آوردن کلیه مدارک لازم برای صادرات به روسیه و همچنین مجوزات ایران است. برای قانونی بودن شرکت شما ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که “IP” یا “LLC” را ثبت کنید.

شما همچنین نیاز به مدارکی دارید که کیفیت و استانداردهای بهداشتی محصول را تأیید کنید. اسناد مورد نیاز شما باید از تامین کننده تایید شود. اگر خودتان ماهی صید می کنید یا تأمین کننده مدارک لازم را ندارد ، باید سریعاً آنها را تهیه کنید. این کار را می توان در شعبه محلی SES انجام داد.

در ایران فقط تعداد محدودی از این مجوزات بهره مند هستند. از این رو ما این مجوزات را داریم. اگر شما مشتری در روسیه دارید ما می توانیم شما در این زمینه کمک کنیم.

تجهیزات برای عمده فروش ماهی

برای تجارت ماهی زنده نیازی به تجهیزات زیادی نیست. داشتن مخزن برای ذخیره ماهی و وسایل نقلیه برای حمل و نقل کافی است. دانستن نقاط فروش سریع فروش کالا نیز به همان اندازه مهم است. این کار سختی نیست. عمده فروشی ماهی یک محصول نسبتاً محبوب است. برای گردش ماهی منجمد ، تجهیزات فنی فشرده تری لازم است.

بنابراین ، با داشتن تمام اسناد و تجهیزات لازم ، تنها یافتن راهی مقرون به صرفه برای دستیابی به ماهی و سپس فروش آن باقی مانده است. چگونه انجامش بدهیم؟

خودتان ماهی بگیرید. مطمئناً ، همه تقدیر ندارند که صاحب یک قایق خوشحال به دنیا بیایند. اما اگر بودجه کافی دارید و در کنار دریا زندگی می کنید ، پس خرید یک قایق باعث صرفه جویی در تلاش ، اعصاب و مهمتر از همه پول می شود.

ماهی را در روستاها و از ماهیگیران بزرگ بخرید. این روش البته شامل هزینه می شود. اما همانطور که حکمت ماتروسکین گفت: برای فروش چیزی ، ابتدا باید چیزی بخرید. صرفاً خرید ماهی با قیمت کمتر و فروش با قیمت بالاتر اصلاً ضروری نیست. با سیگار کشیدن ساده می توانید سود خود را افزایش دهید. ماهی دودی نه تنها گرانتر است بلکه ماندگاری آن بسیار بیشتر است.

فروش ماهی

فروش خرد ماهی
فروش خرد ماهی

تعداد زیادی از نقاط فروش ماهی: زنده ، منجمد یا دودی را می توان با استفاده از اینترنت یافت. نکته اصلی این است که یک قیمت مناسب تعیین کنید و برای رقابت آماده باشید.

باید نزدیکترین رستوران ها ، کافه ها و مغازه ها را بگردید. مطمئناً رستوران ها و کافه ها سود بیشتری نسبت به مغازه ها و بازارها کسب خواهند کرد. در مکان های عمومی ارتباط مستقیم با مدیر یا مدیر خرید بسیار موثر است. در اینجا ، مهمترین چیز ترس از چانه زدن نیست. برای استقرار خوب ، کیفیت و ثبات بسیار مهمتر از قیمتی است که آنها حاضرند برای محصول بپردازند.

“شما می توانید تازه ترین ماهی را برای فروش عمده ماهی را از ما بخواهید”

روش خرید  فروش خرد ماهی از ما

همانطور که می دانید فروش خرد ماهی در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

مطالعه بیشتر

  • جهت مطالعه بیشتر درباره پرورش ماهی قزل آلا در خانه لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره چگونه میگو را بپزم؟ 5 موردی در طبخ میگو که باید در نظر بگیرید لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره وزن ماهی قزل پرورشی لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره فروش و قیمت روز میگو دریا و بسته بندی میگو لطفا اینجا کلیک کنید.‏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید