کنسرو ماهی هوور چه قیمتی دارد؟

خرید مستقیم تن ماهی

کنسرو ماهی هوور : ماهی هوور یکی از بهترین ماهی هایی است که برای کنسرو ماهی مورد استفاده قرار می گیرد. ماهی هوور و گیدر از یک خانواده هستند و از نظر قیمتی از دیگر ماهی ها گران قیمت تر هستند.

کنسرو ماهی هوور چه قیمتی دارد؟ چه شرکت هایی کنسرو ماهی هوور تولید می کنند؟ چه کشورهایی کنسرو ماهی هوور را خریداری می کنند؟ در این مقاله قصد داریم درباره این موضوعات صحبت کنیم.

ما عرضه کنند، فراوری کننده و بسته بندی کننده ماهی پرورشی و دریایی هستیم. برای خرید ماهی، کنسرو ماهی و ماهی بسته بندی شده برای بازار داخل و خارج با ما تماس بگیرید. لطفا اطلاعات و تجربه خودتان را درباره موضوعات عنوان شده با ما به اشتراک بگذارید و انتقادات و پیشنهادات خودتان را برای بهبود کیفیت محتوا ها به ما بفرمایید.

کنسرو ماهی هوور چه قیمتی دارد؟

کنسرو ماهی‌هوور نسبت دیگر کنسرو ماهی ها گران قیمت تر است. قیمت کنسرو ماهی با توجه به این که قیمت ماهی چقدر است مشخص می شود. در حال حاضر قیمت کنسرو هوور به صورت عمده 20 تا 25 هزار تومان قیمت گذاری می شود و در قمیت های 35 هزار تومان در بازار داخل به مصرف کنندگان به فروش می شود.

چه شرکت هایی کنسرو ماهی هوور تولید ‏می کنند؟

شرکت ها می توانند با توجه به سفارش شما کنسرو ماهی هوور تولید کنند. برای این منظور شما حدلاقل میزان تعیین کنید. اما اگر برای فروشگاه خودتان می خواهید یا قصد صادارت دارید می توانیم برای شما کنسرو ماهی را تهیه کنیم.

چه کشورهایی کنسرو ماهی هوور را خریداری می کنند؟ ‏

ما در منطقه حضور داریم که کشورهای همسایه ما به جز ترکیه امکان کنسرو‌سازی ماهی را ندارند با دسترسی به ماهی هوور و دیگر ماهی‌ها برای کنسرو‌سایز ندارند. به همین جهت ما می توانیم مرکز تولید کنسرو ماهی در منطقه باشیم. همین طور کشور های آسیای میانه و اروپای شرقی از مشتری های دائمی کشور ما هستند.

“شما می توانید تازه ترین ماهی صنعتی را از ما بخواهید”

روش خرید ماهی صنعتی از ما

همانطور که می دانید کنسرو ماهی در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید