• aslan
  • بهمن 04, 1401
  • بدون دیدگاه

خاویار برای امارت

خاویار برای امارت : خاویار یکی از مواد غذایی است که از ماهی های خاویاری یا به اصطلاح ماهی ازون برون گرفته می شود. این خوراکی گران قیمت به سراسر جهان ارسال می شود و کشورها ثروتند این خوراکی را خریداری می کنند. یکی از این کشورها، کشور امارات است.

صادرات خاویار برای امارات ، پروشر خاویار در ایران . قیمت و مصرف خایار از جمله موضوعات این مقاله هستند. لطفا اطاعات، تجربیات، انتقادات و پیشنهادات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

 

ما عرضه، فراوری و بسته بندی ماهی و … را انجام می دهیم. برای خرید انواع ماهی بسته بندی، کنسرو ماهی، کبک، بلدرچین و … با ما تماس بگیرید.

سوالی در مورد ما دارید؟

دریغ نکنید با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

صادرات خاویار برای امارات

خاویار برای امارات : یکی از محصولات صادراتی در ایران خاویار است، صادرات خاویار برای امارات هم در این چند سال یکی از پر سود ترین کارهایی است که شرکت های تجاری و صادر کننده انجام می دهند.

خاویار یکی ماده غذایی است، اولین اصلی که در این صنعت وجود دارد بسته بندی است که باید برای آن استفاده کرد. خاویار، تخم ماهی ازون بورن هست. ماهی های مختلف هم خاویار دارند. برای همین بسیار مهم است که از چه خاویاری استفاده می کنید.

در کشور عربی خاویار ماهی های کفال و قزل آلا نیز استفاده می کنند. این مهم است که باید مشخص کنیم در بسته بندی که این خاویار ایرانی است و برند تاثیر زیادی در قمیت دارد.

خاویار برای امارات

پرورش خاویار برای امارات در ایران

خاویار برای امارات : ماهی خاویاری از جمله ماهی هایی هستند که در حال انتقراض هستند. همین موضوع و تجاری شدن این ماهی باعث شده که ما پرورش این ماهی در سراسر ایران رونق بگیرد. این ماهی در حال حاضر در سراسر ایران به قدرت متفاوت در حال پرورش است.

گونه ای که در ایران به صورت حجم بالا در حال پرورش است ماهی بولگا یا فیل ماهی است.

قیمت و مصرف خایار ‏

برگرفته شده از سایت های کشور امارات: مگدی البداوی ، رئیس بخش ماهی در اتاق بازرگانی در دامیتا ، به “روز هفتم” گفت که دو فصل برای خاویار وجود دارد ، فصل اول با ماهی “کفال” و از اواسط ماه اوت شروع می شود تا پایان ماه اکتبر ، و قیمت یک کیلو آن قبل از تخلیه از 60 تا 100 پوند می رسد و ماهی ها پس از باز کردن بسته بندی آن ، به نام “الفرغ” فروخته می شوند ، از 20 تا 30 پوند متغیر است ، در حالی که قیمت بسته به اندازه باروک ، یک کیلو قورباغه از 250 تا 500 پوند می رسد .

این در حالی است که خاویار ایرانی بسیار قیمت بالایی دارد و در امارات هم فقط شیخ ها و شاهزاده ها می توانند از این خوراکی استفاده کنند.

خرید منصفانه ماهی های صادراتی و خاوریاری

همانطور که می دانید ماهی صادراتی و ماهی خاویاری (بولگا، فیل ماهی و …) در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

 

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:

اصلان حقیقی

شماره همراه

09134469940

شماره واتزاپ و تلگرام

09931997049

اینیستاگرام

@HAGHIGHi_company

آدرس

اصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی

ایمیل:

Aslan.hasghighi@gmail.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *