خرید ماهی سالمون در ماهنشان

خرید ماهی سالمون ماهنشان : ماهی سالمون یکی از تولدات اصلی شهرستان ماهنشان است که به دیگر کشورها از جمله کشور آذربایجان صادر می شود. کیفیت بالا، کیفیت بالا در تولید و تجربه از ویژگی های اصلی ماهی ماهنشان و پرورش دهندگان آن است.

خرید ماهی سالمون ماهنشان چرا انجام می شود؟ حجم تولید در شهرستان ماهنشان چقدر است؟ آیا ماهی بولگا هم برای صادرات در ماهنشان هست؟ در این مقاله قصد داریم درباره این موضوع ها صحبت کنیم. لطفا شما هم اطلاعات و تجربیات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

ما عرضه کننده، فراوری و بسته بندی کننده ماهی های صادراتی از جمله ماهی قزل آلا، سالمون، بولگا و …. هستیم. همچنین ماهی های صنعتی و کنسرو ماهی را تولید و به فروش می رسانیم. برای خرید با ما تماس بگیرید.

خرید ماهی سالمون ماهنشان چرا انجام می شود؟

خرید ماهی سالمون ماهنشان و دیگر کشورها همان طور که می دانید عوامل مختلفی را باید در نظر بگیرید. اول از همه شما باید کیفیت ماهی که ارسال می کنید برای کشور مقصد مناسب باشد.

از طرف دیگر شما باید حجم که ماهی خریداری می کنید یک دست باشد. یعنی نباید از پرورش دهندگان مختلف ماهی خود را تهیه کنید. خرید از چند پرورش دهنده هزینه های آزمایش شما را بالا می برد. مخصوصا اگر شما قصد داشته باشید این ماهی را به روسیه ارسال کنید.

ماهنشان نزدیک به کارخانه های فراوری استان البرز قرار دارد. همین طور به استان های آذربایجان شرقی و غربی هم نزدیک است و همین موضوع باعث شده است که بتوان ماهی این قسمت را به کشور آذربایجان ارسال شود. البته نزدیکی این شهر به مرز آذربایجان هم دلیل دیگری است که ماهی این منطقه ارسال می شود. این عوامل اصلی خرید ماهی سالمون ماهنشان است.

حجم تولید در ‏شهرستان ماهنشان چقدر است؟

حجم تولید و تعداد پرورش گاه های تولید ماهی در استان زنجان بسیار زیاد است. به صورتی که استان زنجان در رتبه اول تولید ماهی در شمال غربی شده است. بیشترین تولید ماهی در این استان ماهی قزل آلا است اما ماهی های دیگری در این استان مثل ماهی بولگا، کپور و … نیز در این استان تولید می شود.

آیا ماهی بولگا هم برای صادرات در ماهنشان ‏هست؟ ‏

ماهی بولگا یکی دیگر از ماهی های صادراتی ایران به شمار می آید که مشتری های خارجی بسیار زیادی دارد. اما میزان تولید این ماهی در استان زنجان به سرعت پیش نمی رود.

خدمات ما در زمینه ماهی قزل الا و سالمون

در زمینه ماهی قزل الا ما در ( خرید ماهی قزل الا (خرید ماهی قزل الا در شهرکرد ، خرید ماهی قزل الا در ماهنشان ، صادرات ماهی قزل الا ) ، همچینین برای ماهی سالمون در خرید ماهی سالمون (خرید ماهی سالمون در شهرکرد ، خرید ماهی سالمون در ماهنشان ، صادرات ماهی سالمون) فعالیت می کنیم.

خرید ماهی سالمون ماهنشان

تماس

با شماره 09134469940 تماس بگیرید

پیشنهاد ما

دریافت پروپزال یا پیش نویس قرارداد

مشاوره

مقایسه کنید

دریافت

خریدتون را تکمیل کنید

فروش عمده ماهی سالمون از ماهنشان

فروش عمده ماهی سالمون از ماهنشان : قزل آلا یکی از ماهی های سرد آبی است که ما در ایران به صورت زیاد و عمده تولید می کنیم. یکی از استان هایی که در زمینه پرورش ماهی بسیار پیشور است، استان ماهنشان است.

فروش عمده ماهی سالمون از ماهنشان ، فروش ماهی قزل آلا بسته بندی برای فروشگاه ها و فروش ماهی سالمون برای صادرات از جمله موضوع هایی هستند که در این مقاله قصد داریم درباره آن ها صحبت کنیم.

ما عرضه، فراوری و بسته بندی ماهی و پرندگان را انجام می دهیم. برای ‏خرید ‏ماهی بسته بندی (فروشگاهی، صادراتی، وکیوم، منجمد، تازه و…) ‏پرندگان ‏‏(کبک، بلدرچین، بوقلمون، قرقاول و …) با ما تماس بگیرید. لطفا ‏اطلاعات، ‏تجربیات، انتقادات و پیشنهادات خودتان و دیگران را با ما به اشتراک ‏بگذارید.‏

فروش عمده ماهی سالمون از ماهنشان

همان طور که گفته شد استان ماهنشان یکی از استان هایی است که در زمینه پرورش ماهی بسیار فعال بوده. در این استان انواع ماهی ها پرورش پیدا می کنند. ماهی قزل آلا، بولگا، کپور، آمور و …  از جمله ماهی هایی هستند که در این استان پرورش پیدا می کنند.

یکی از ماهی هایی که در این استان بسیار تولید خوبی دارد و به دیگر کشورها ارسال می شود، ماهی سالمون است. در این استان بیشتر ماهی قزل آلا تولیدی به ماهی سالمون تبدیل می شود و برای کشورهای عراق، ترکیه، ارمنستان، روسیه و آذربیاجان ارسال می شود.

شما برای خرید و فروش عمده ماهی قزل آلا از ماهنشان لازم است که به این استان سفر کنید. البته معمولا پرورش ماهی ها در روستاها قرار دارند و برای رفتن به این مناطق باید مختلف سفر کنید. همین طور می توانید با ما تماس بگیرید و بهترین ماهی که قصد خرید دارید را از ما دریافت کنید.

فروش ماهی قزل آلا بسته بندی برای ‏فروشگاه ها

امروزه رفتار مشتری ها و مصرف کنندگان در حال تغییر است. آن ها بیشتر نیازهای خودشان از فروشگاه ها خرید می کنند. فروشگاه ها هم بیشتر این محصولات از جمله ماهی های بسته بندی را برای فروش قرار می دهند.

ما انواع ماهی از جمله ماهی قزل آلا را با بسته بندی وکیوم تولید می کنید. برای ماهی های بسته بندی با ما تماس بگیرید.

فروش ماهی قزل آلا برای صادرات‏

همان طور که گفته شد، ماهی ماهنشان برای دیگر کشورها ارسال میشود. ماهی پرورش در ماهنشان به خاطر کیفیت بالا، نزدیکی به مرز، همان زبان بودن با کشورها ترکیه، آذربایجان و کردستان به سادگی با مردم آن کشورها ارتباط برقرار کرده و ماهی خودشان را به فروش می رسانند.

اگر شما مشتری در کشورهای دیگر دارید و قصد داریم ماهی آن را تامین کنید. ما می توانیم ماهی که شما می خواهید را تامین کنیم.

قیمت ماهی سالمون مانشان

فروش ماهی سالمون در زنجان

فروش ماهی سالمون در زنجان : ماهی سالمون یا ماهی قزل آلا رنگی یکی از محصولاتی است که در حال حاضر بسیار پرورش و صادر می شود. یکی از جاهایی که این ماهی را با کیفیت بالا تولید می کنند استان زنجان است.

فروش ماهی سالمون در زنجان چطور انجام می شود؟ چه شهر هایی در استان زنجان پرورش ماهی را انجام می دهند؟ مشتری های ماهی زنجان چه گروه یا چه کسایی هستند؟ در این مقاله قصد داریم درباره این موضوعات صحبت کنیم. لطفا اطلاعات خودتان را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید. هیمن طور اگر پیشنهاد و انتقادی برای تولید محتوا داشتید با ما به اشتراک بگذارید.

ما عرضه کننده و بسته بندی کننده ماهی قزل آلا، ماهی دریا، ماهی های گرم آبی و کنسرو ماهی هستیم. برای خرید با ما تماس بگیرید.

فروش ماهی سالمون در زنجان چطور انجام می شود؟

فروش ماهی سالمون در زنجان مانند دیگر شهر ها به صورت عمده به شرکت های بازرگانی و بسته بندی صورت می گیرد. شما برای خرید می توانید مستقیم به شهرهای استان زنجان مراجعه کنید.

اما می توانید برای خرید ماهی زنجان با ما تماس بگیرید. ما بهترین ماهی قزل آلا در اصفهان، شهرکرد و زنجان را در اختیار داریم. می توانیم در سایز های مختلف ماهی را برای شما تامین کنیم.

چه شهر هایی در استان ‏زنجان پرورش ماهی را انجام می دهند؟

استان زنجام 8 شهرستان دارد. در بیشتر این شهرستان ها ماهی قزل آلا پرورش و به فروش می رسد. اما فروش ماهس سالمون در زنجان با ماه نشان شناخته شده است.

استان زنجان از رودخانه های فصلی و دائمی برخوردار است. همین طور از منابع زیر زمینی بسیار خوبی برخوردار است.

مشتری های ماهی زنجان چه گروه یا ‏چه کسایی هستند؟

در ایران استان های تهران، قزوین، اذربایجان شرقی و غربی مشتری های ماهی زنجان هستند. اما به دلیل نزدیکی به مرز برای کشورهای روسیه، آذربایجان و عراق از ماهی زنجان استفاده می شود.

خرید عمده ماهی سالمون در ماهنشان

"ماهی قزل آلا یک غذای کامل"

اعتماد شما، افتخار ماست

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

 

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:

اصلان حقیقی

شماره همراه

09134469940

شماره واتزاپ و تلگرام

09931997049

اینیستاگرام

@HAGHIGHi_company

آدرس

اصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی

ایمیل:

Aslan.hasghighi@gmail.com

 

خدمات بازرگانی حقیقی

ما در حوزه های کاری مختلفی فعالیت می کنیم. خدمات و کالاهای مختلفی در حال عرضه هستیم. بنده دحصیلات آکادمیک که داریم در حوزه کسب و کار است. همچنین فعالیت و تجربه کاری بنده در زمینه انواع بازاریابی است. به همین جهت در این حوزه خدمات متنوعی ارائه می کنیم. از خدمات ما در حوزه بازرگانی می توان به مشاوره کسب و کار و کوچینگ ، دیجیتال مارکتینگ ( سئو کار در اصفهان و طراحی سایت در اصفهان) ، ترخیص کار کالا یا حق العمل کار گمرک و بازاریابی صادراتی اشاره کنیم.

آبزیان در بازرگانی حقیقی

بنده در ابتدا فعالیت کاری که داشتم وارد حوزه ابزیان شدم، این موضوع باعث شده است که با تامین کنندگان بسیار زیادی در ارتباط باشم. ما در این حوزه تامین کننده ( خرید ماهی قزل الا (خرید ماهی قزل الا در شهرکرد ، خرید ماهی قزل الا در ماهنشان ، صادرات ماهی قزل الا ) ، خرید ماهی سالمون (خرید ماهی سالمون در شهرکرد ، خرید ماهی سالمون در ماهنشان ، صادرات ماهی سالمونخرید ماهی گیدر ، خرید ماهی هوور ، خرید ماهی زرده ، خرید ماهی اسبک ، خرید ماهی مارلین ، خرید ماهی بولگا ، خرید خاویار و خرید عمده میگو ) فعالیت داریم. ما این محصولات را می توانیم به صورت داخلی و خارجی تامین کنیم.

دکوراسیون داخلی در بازرگانی حقیقی

همچنین من اصالتا اهل مبارکه هستم. پیشه خانوادگی ما نجاری و دکوراسیون هست. دکوراسیون داخلی در اصفهان ، کابینت در اصفهان ، کمد در اصفهان و دکور چوب در اصفهان از جمله فعالیت بنده در این حوزه است.

آهن الات و فولاد در بازرگانی حقیقی

اما بنده در حوزه آهن فعالیت بازرگانی داریم. به صورت انحصاری برای بازیابی خارجی با شرکت شرکت بارمان باتاب جم قرار دارم. به هیچ عنوان خارج از عنوان این شرکت نمی توانم با شرکتی برای صادرات فولاد و آهن فعالیت داشته باشم. اما از نظر داخلی بنده در زمینه خرید ورق سیاه در اصفهان و قیمت ورق سیاه در اصفهان فعالیت انجام می دهم.

در صورت نیاز به هر کدام لطفا با شماره هایی که گفته شده است تماس حاصل فرمایید. همین طور برای دیدن شماتیک نقشه و خدمات و کالاهای ما به صفحه خدمات و کالاهای ما بروید.

 

Summary
product image
Aggregate Rating
5 based on 1 votes
Brand Name
دکتر فیش ، بازرگانی حقیقی
Product Name
خرید ماهی سالمون در ماهنشان
Price
برای قیمت خرید ماهی سالمون در ماهنشان تماس بگیرید
Product Availability
Pre-Order Only