خرید ماهی قزل آلا

خرید ماهی قزل الا شهرکرد
خرید ماهی قزل الا

خرید ماهی قزل آلا

خرید ماهی قزل آلا زنده برای مصرف مختلفی انجام می شود. در این جا به دو دلیل اصلی خرید ماهی قزل آلا زنده اشاره می کنیم. دلیل اول آن برای پرورش ماهی قزل آلا و پروار بندی آن است. معمولا از وزن های 300 تا 800 گرمی خریداری شده و در جای دیگر آن را پرورش داده و در وزن های بالاتر یا سالمون به فروش می رسانند. در این روش تلفات کم است اما حاشیه سود آن بالا است.

در حالت دیگر هم که خرید ماهی قزل آلا صورت می گیرد برای فروشگاه های تازه فروشی است. این فروشگاه ها برای محافظت خود دربرابر نوسان و تورم یک اکواریم ایجاد کرده و ماهی را در آن قرار داده. اینگونه لازم نیست هر روز خرید انجام دهند. همچنین اعتماد مردم نیز جلب می شود.

اما خرید ماهی زنده برای صادرات نیز بسیار مهم است. صادر کنندگان برای این که مطمئن باشند که در آزمایشات و هنگام بازرسی محصول آن ها رد نشود. از این رو ما با سابقه طولانی در زمینه صادرات آماده همکاری با شما هستیم.

بازار ماهی قزل آلا ، در سال 1400 قرار است قیمت و بازار قزل الا چقدر تغییر کند. آیا روند صعودی قیمت ها به همین صورت باقی می ماند یا ثابت می شود؟ برای پاسخ به این سوالات به یک سایت خارجی (سایت آمریکایی- بریتانیایی) مراجعه کردیم.

ما عرضه کننده ماهی قزل‌آلا و سالمون در سایز های مختلف هستیم. برای خرید با ما تماس بگیرید. از طرف دیگر توان بسته بندی برای صادارت را نیز ما داریم.

خدمات ما در زیمنه ماهی قزل الا

( خرید ماهی قزل الا (خرید ماهی قزل الا در شهرکرد ، خرید ماهی قزل الا در ماهنشان ، صادرات ماهی قزل الا ) ، خرید ماهی سالمون (خرید ماهی سالمون در شهرکرد ، خرید ماهی سالمون در ماهنشان ، صادرات ماهی سالمون) ما در زمینه هایی که در بالا گفته شد در ماهی قزل آلا آماده خدمات رسانی هستیم.

وزن ماهی قزل آلا رستورانی چقدر است‏؟

وزن ماهی قزل آلا رستورانی ، /قزل آلا یکی از ماهی هایی است که در رستوان ها مورد استفاده قرار می گیرد. اولین نکته برای رستوران یک سایز بودن ماهی است. معمولا رستوران ها ماهی قزل آلا در وزن 250 تا 600 گرم را مورد استفاده قرار می گیرد.

وزن ماهی قزل آلا رستورانی چقدر است؟ چه نوع ماهی قزل/ برای رستوران ها مناسب است؟ از کجا خرید وزن /قزل آلا رستورانی را انجام دهم؟ در این مقاله قصد داریم درباره این سولات توضیح دهیم. لطفا انتقادات و پیشنهادات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

ما بسته بندی و تولید ماهی قزل آلا را در شهرکرد و اصفهان انجام می دهیم. برای خرید با ما تماس بگیرد.

خرید ماهی قزل آلا ، ما در ایران باید خدا را شکر کنیم که در جنوب از نعمت دریای عمان و خلیج فارس برخوردار هستیم و در شمال از دریای خزر برخوردار هستیم. این گونه بیشتر مردم در زندگی ماهی تازه و دریایی مصرف می کنند. از طرف دیگر در مرکز ایران یعنی اصفهان و چهارمحال و بختیار و زنجان به صورت گسترده ماهی قزل آلا پرورش پیدا می کند. خرید ماهی قزل آلا زنده یکی از محصولاتی است که شما می توانید آن را خریداری کنید.

یک گروه مصرف کننده در آلمان اخیراً گزینه ها را آزمایش کرده و نتیجه گرفته است که ماهی تازه پرورشی بهترین گزینه است. با این اخطار که باید از یک منطقه نزدیک باشد . این یعنی که ماهی قزل آلا در آینده نزدیک تبدیل به یکی از محصولاتی است که در سبد خرید مردم کشور های مختلف قرار می گیرد. در این مقاله قصد داریم درباره ماهی قزل آلا و شرایط تجاری و فروش آن صحبت، روش قیمت گذاری آن، ماهی قزل آلا شکم خالی، انواع آن، بسته بندی و از همه مهم تر پرورش ماهی قزل الا صحبت کنیم. همچنین در پایان روش فروش و ماهی قزل آلا زنده ما را بیان می کنیم.

خرید ماهی قزل الا

قیمت ماهی قزل الا‌‌

قیمت ماهی قزل آلا نسبت به دیگر ماهی های پرورشی که در دیگر نقاط کشور پرورش پیدا می کند چه تفاوتی دارد؟ حتما برای شما سوال شده است قیمت ماهی قزل الا چقدر است؟ در ادامه این مقاله قصد داریم به همین موضوع بپردازیم و همچنین قیمت آن را با دیگر قیمت انواع ماهی قزل آلا پرورشی بررسی کنیم.

قیمت ماهی قزل آلا

قیمت ماهی قزل ، ماهی قزل آلا از جمله ماهی های سرد آبی است. در مقاله های قبلی توضیحاتی درباره دلایل نوسان قیمت ماهی قزل صحبت کرده ایم. در این مقاله قصد داریم با توجه به محصولات قیمت آن را بررسی کنیم. امیدواریم که این اطلاعات برای شما مفید واقع شود.

قیمت ماهی قزل آلا ، ماهی قزل آلا یکی از ماهی های سرد آبی که به صورت پرورشی در ایران تولید و به فروش می رسد. ماهی قزل الا را می توان به صورت تازه، منجمد و بسته بندی وکیوم خریداری کرد.

قیمت ماهی قزل آلا چقدر است؟ خرید ماهی قزل آلا برای فروشگاه، خرید ماهی قزل آلا برای صادرات. در این مقاله قصد داریم درباره این موضوعات صحبت کنیم.

قیمت ماهی قزل آلا شمال

ماهی قزل آلا ، ماهی است که در بیشتر شهر های ایران در حال تولید و پرورش است. به صورتی که در حال حاضر ایران یکی از تولید کننده گان بزرگ ماهی قزل آلا است.

استان های شمالی کشور مثل مازندران، گیلان، گلستان و اردبیل، استان های اذربایجان شرقی و غربی، کردستان، لرستان، اصفهان و بزرگ ترین تولید کنند یعنی چهار محال و بختیاری تولید کنندگان اصلی ماهی قزل آلا هستند.

استان های شمالی به خاطر مصرف زیادی که دارند و همچنین بالا بودن قیمت ماهی های دریا بیشتر از ماهی قزل آلا استفاده می کنند. همچنین نزدیکی این استان ها به استان البرز و تهران باعث شده است که قیمت ماهی قزل آلا شمال نسبت به دیگر جاها کمی بالاتر باشد.

قیمت ماهی قزل آلا شمال به همین دو دلیل و چند دلیل جانبی بالاتر از دیگر قیمت دیگر ماهی قزل آلا پرورشی است. اما تولید کننده بزرگ این ماهی در چهارمحال و بختیاری قرار دارد.

میزان تولید این ماهی به صورتی که باعث شده قیمت این ماهی برای ما بسیار مناسب باشد و الان یکی از صادر کنندگان این ماهی به دیگر کشورها است. ما دارای شرایط بسته بندی هستیم. اگر شما در شمال کشور قرار دارید و قصد فروش ماهی قزل آلا ما آماده همکاری با شما هستیم.

شما در هز تناژی که نیاز داشته باشید ما توان تامین آن را داریم. همچنین توان صادرات انواع ماهی به روسیه و دیگر کشورهای اتحادیه اروپا نیز وجود دارد. لطفا جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

قیمت ماهی قزل الا منجمد
قیمت ماهی قزل الا منجمد

مراحل قیمت گذاری ماهی قزل الا

اولین محصولی که هر پرورش دهنده برای فروش دارد. ماهی قزل آلا 300 تا 600 کیلوگرمی است. این ماهی رستورانی است. ماهی قزل آلا رستورانی را ما می توانیم به صورت تازه  منجمد در اختیار رستوران ها قرار دهیم. قیمت ماهی قزل آلا منجمد رستورانی بالا تر از قیمت ماهی تازه آن است. چون ضایعات شکم ان خالی شد است. اصطلاحات به این سایز N8 می گویند.

قیمت ماهی قزل آلا زیر یک کیلو، این وزن چون میزان صادرات کمی دارد قیمت پایین تری دارد. این ماهی را معمولا فروشگاه ها و پرورش دهندگانی که برای پرواری می خواهند مورد استفاده قرار می دهند.

قیمت ماهی قزل بالای یک کیلو چون وارد فاز صادرات می شود یک پرش قیمت دارد. این وزن از ماهی قزل معمولا دو یا سه هزار تومان گران تر از ماهی زیر یک کیلو گرم است.

این ماهی معمولا در فروشگاه ها تازه فروشی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. سالمون هم از این وزن شروع می شود. ماهی سامون همان ماهی قزل آلا است که با استفاده از رنگ دانه، رنگ گوشت آن تبدیل به نارنجی خوش رنگی می شود. این رنگ نارجی باعث می شود که مردم ایران و دیگر کشورها آن را با ماهی سالمون نروژی اشتباه بگیرند.

ماهی دیگر که به صورت زیاد برای صادرات استفاده می شود ماهی بالای 2.5 است. چه سالمون چه قزل در این وزن صادرات زیادی دارد. کشورهای امارات، روسیه، اذربایجان و ترکیه ارسال می شود. اما قیمت ماهی در این وزن تفاوت زیادی با یک کیلو ندارد. اما برای سه کیلو به بالا قیمت یک جهش دو، سه هزار تومانی دارد.

قیمت ماهی قزل آلا چقدر است؟ ‏

قیمت ماهی قزل آلا با توجه به عرضه و تقاضا تعیین می شود. این ماهی در ایران و خارج از ایران یکی از ماهی های پر تقاضا محسوب می شود. ماهی قزل آلا ئر بیشتر استان های ایران پرورش پیدا می کند.

اصفهان و شهرکرد از جمله شهرهایی هستند که میزان پرورش بسیار بالایی دارند. همین طور کیفیت ماهی در این دو استان بسیار بالاتر از دیگر استان ها است. قمیت ماهی قزل آلا هم در این استان بسیار کمتر از استان های شمالی است. شما اگر بخواهید ماهی قزل آلا را در استان گیلان و مازندران خرید کنید باید با قیمت 10 تا 20 هزار بیشتر از اصفهان و شهرکرد هزینه کنید.

خرید ماهی قزل آلا برای فروشگاه

فروشگاه ها ماهی بسته بنی وکیوم را خریداری می کنند. ما هم بسته بندی وکیوم را انجام می دهیم. هیمن طور ماهی که ما استفاده می کنیم از آب چمشه است.

فروشگاه ها می دهیم که اگر قصد دارند که مصرف کنند خرید دائمی داشته باشند باید بهترین ماهی را در فروشگاه عرضه کنند.

خرید ماهی قزل آلا برای صادرات

ماهی قزل آلا برای صادرات باید ویژگی های به خصوصی داشته باشد. شما باید در یک جا با تمامی مجوزات بهداشتی آن را بسته بندی کنید و برای کشور مقصد ارسال کنید. ما می توانیم برای تمامی کشورها همسایه و اروپایی ارسال داشته باشیم. برای خرید با ما تماس بگیرید.

قیمت ماهی قزل الا
خرید ماهی قزل الا

قیمت عمده ماهی قزل آلا

قیمت عمده ماهی قزل آلا ، ماهی قزل آلا یکی از ماهی هایی است که برای بسته بندی و عرضه در بازار خارجی مورد استفاده قرار می گیرد. این ماهی سرد آبی است به همین دلیل باید در مناطق سرد سیری به خوبی می تواند رشد کند.

قیمت عمده ماهی قزل آلا چقدر است؟ چه نوع ماهی از قزل آلا برای بازار داخل و صادرات مورد استفاده قرار می گیرد؟ ماهی قزل آلا و سالمون چه تفاوتی با هم دارند؟ در این مقاله قصد داریم به سوالات بالا پاسخ دهیم. لطفا نظرات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

قیمت عمده ماهی قزل آلا چقدر است؟

قیمت عمده ماهی قزل آلا را می توانید با یک سرچ کوچک پیدا کنید. قیمت ماهی قزل آلا به دلیل میزان پرورشی که در بازار دارد و کنار هم بودن و ارتباط که استخر دارها با هم دارند قیمت مشخص در قیمت ماهی قزل الا وجود دارد.

شهر هایی که تولید ماهی قزل آلا باکیفیت دارند عبارتند از اصفهان، شهرکرد، زنجان و استان های غربی کشور. این شهر ها و استان ها به دلیل این که آب کافی و شرایط آب و هوایی مساعدی دارند باعث می شوند که سرعت رشد این ماهی به خوبی باشد. اصفهان و شهرکرد به دلیل این که تجربه بیشتری در این زمینه دارند کیفیت بهتری را تولید می کنند.

ماهی قزل سالمون یکی از ماهی هایی است که در بازار خریدار بسیار خوبی دارد و یکی از محصولات صادراتی محصوب می شود. این ماهی به دلیل این که رنگ گشت آن نارنجی است مردم پسند تر از ماهی قزل گوشت سفید است. قیمت عمده ماهی قزل آلا سالمون حدودا 10 هزار تومان بیشتر از خود ماهی قزل الا است.

چه نوع ماهی از قزل آلا برای بازار داخل و صادرات مورد استفاده قرار می گیرد؟‏

در بازار داخل معمولا ماهی قزل آلا و سالمون مصرف می شود. اما رستوران های ما ماهی سایز مصرف می کنند. همین طور مردم هم ماهی با وزن پایین را خریداری می کنند. اما زمانی که ماهی وزن اش از حدی بیشتر شود، ماهی صادراتی نامیده می شود.

معمولا شرکت های و کشورهای خارجی ماهی قزل آلا را در وزن های بالا خریداری می کنند. همین موضوع باعث شده است که قیمت عمده ماهی قزل آلا در وزن بالا بیشتر از ماهی قزل آلا در وزن پایین است.

قیمت ماهی قزل آلا در میادین تره بار امروز

قیمت ماهی قزل آلا در میادین تره بار امروز ، در این مقاله قصد داریم به روند فروش ماهی قزل آلا در میادین شهر اصفهان و دیگر شهرستان های بپردازیم. امید واریم که مطالب برای شما مفید باشد. لطفا جهت بهبود مطالب ما نرات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

قیمت ماهی قزل آلا در میادین تره بار امروز

قیمت ماهی قزل آلا در میادین تره بار امروز با توجه به این که مسائل مختلف تعیین می شود. مهمترین عامل تعیین قیمت ماهی میزان عرضه و تقاضا است. معمولا قیمت در میادین و قیمت در شیلات ها یک قیمت هستند. افرادی که نیاز به پول داشته باشند ماهی خود را به افرادی که در میادین هستند می فروشند.

قیمت ماهی قزل آلا کاملا مشخص است. ممکن است که شما ماهی را با حدود دو هزار تومان بتوانید ماهی خود را پیدا و خرید کنید. قیمت ماهی قزل آلا در میادین تره بار هم دقیقا به همین صورت است. در میادین اصفهان کمتر پیش می آید که ماهی قزل آلا را برای فروش بیاورند. معمولا فروشگاه ها هم به صورت روزانه ماهی خود را از استخردارها خرید می کنند.

ماهی قزل آلا همچنین با توجه به جایی که پرورش پیدا کرده است نیز پرورش پیدا کرده قیمت گذاری می شود. ماهی آب شور قزل آلا دارای گوشت با طعم بهتری است. با این تفاوت که این ماهی نمی تواند به مدت زیاد کیفیت خود را حفظ کند. از این جهت افرادی که به صورت واسطه ای خرید و فروش ماهی قزل آلا را انجام می دهند کمتر از این ماهی استفاده می کنند.

قیمت ماهی قزل آلا در میادین تره بار تاثیر بسیار زیادی از میزان صادرات می گیرد. هر چه قدر صادرات ماهی افزایش پیدا کند. قیمت این ماهی افزایش پیدا می کند. در میادین ماهی چون ماهی های دریایی بسیار موجود هستند از این جهت ارزش و قیمت ماهی قزل آلا در میادین تره بار پایین تر است. به همین جهت است که قیمت ماهی قزل آلا همیشه از ماهی های دریایی پایین است.

از طرف دیگر کشور ما یکی از کشورهای تولید کنند اصلی ماهی قزل آلا در خاورمیانه است. این موضوع باعث شده است دیگر کشور ماهی خود را به از ایران تهیه کنند. اگر قرار بود ماهی قزل الا وارد بازار ایران شود کاملا موضوع متفاوت می شد.

خرید ماهی قزل الا
خرید ماهی قزل الا

ماهی قزل آلا شکم خالی

شرکت بازرگانی حقیقی ، مرکز خرید ماهی قزل آلا منجمد بسته بندی است. ما با دارا بودن استخر ها پرورش ماهی و همچنین همکاری با استخردارها و پرورش دهندگان اصفهان (شرق اصفهان و فریدون شهر) و همچنین کهکلویه و بویر اهمد (شهرکرد) و دارا بودن کارخانه بسته بندی و انجماد ماهی که توانایی ارسال محصولات به اتحادیه اروپا و روسیه را دارد. همچنین ایجاد بستری برای پرورش دهندگان و خریدارها که بتوانند به سادگی و یا قیمت محصول خود را به فروش برسانند و همچنین با قیمت به فروش برسانند. در حال تبدیل شدن به مرکز خرید ماهی قزل آلا منجمد بسته بندی و تازه است. در این مقاله قصد داریم درباره روش کار ما در مرکز خرید ماهی قزل آلا هستیم.

فروش ماهی قزل شکم خالی

فروش ماهی قزل آلا را به صورت مختلف به فروش می رسانند. ما با توجه به این که کارگاه بسته بندی داریم و تمامی مجوزات بهداشتی را هم داریم. می توانیم به هر شکلی که شما نیاز داشته به ماهی قزل شکم خالی چه به صورت فیله برای شما بسته بندی را انجام دهیم و برای شما ارسال کنیم.

فروش ماهی قزل آلا شکم خالی می تواند به صورت منجمد نیز باشد. شما اگر ماهی قزل الا منجمد و بسته بندی خرید کنید. البته اگر از مرجع معتبر که تمامی نکات بهداشتی را رعایت کند. بهترین گزینه برای مصرف کننده نهایی است.

ما معمولا ماهی ها بسته بندی خود را شرکت های بازرگانی به فروش می رسانیم و آن ها با ارتباط برقرار کردن با فروشگاه های بزرگ به فروش می رسانند. البته ما به فروشگاه هایی که برای ماهی بسته بندی و ماهی قزل شکم خالی یا فیله تقاضا کنند می توانیم برای آن به صورت ارسال داشته باشیم و یا اگر به صورت دائمی می خواهند می توانیم یک قرار بلند مدت با آن ها داشته باشیم.

ماهی سالمون شکم ‌خالی‌

ماهی سالمون شکم خالی ، یکی از نحوه های فروش ماهی به صورت شکم خالی و بسته بندی است. شما ماهی سالمون که خریداری می کنید را باید قبل از مصرف تمیز کنید و ضایعات آن را تخلیه کنید. چه بهتر که از ابتدا ماهی سالمون شکم خالی خریداری کنید.

ماهی سالمون شکم خالی چقدر ضایعات دارد؟ بهتر است ماهی سالمون شکم خالی خرید کنم یا شکم پر؟ انواع روش های فروش ماهی سالمون به چه صورت است؟ در این مقاله قصد داریم درباره این سه سوال توضیحاتی را بیان کنیم. امیدواریم که این اطلاعات برای شما مفید باشد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ما عرضه کننده ماهی قزل آلا و سالمون هستیم. همین طور کارخانه بسته بندی داریم که برای صادرات و بازار داخل می توانیم برای شما ماهی را بسته بندی کنیم. برای خرید با ما تماس بگیرد.

مرکز خرید ماهی قزل الا منجمد بسته بندی

ما با ایجاد یک بستر یک مرکز خرید ماهی قزل آلا ایجاد کرده ایم. ما با هدف خارج کردن واسطه ها و همچنین دسترسی راحت شما به خرید ماهی قزل آلا شروع به کار کرد.

در ایران تقریبا در تمامی نقاط آن ماهی قزل آلا پرورش داده می شود. در روستاهایی که شما باید چندین کیلومتر در جاده خاکی حرکت کنند تا به این استخر ها برسید. معمولا این پرورش دهندگان با مشکل فروش رو به رو هستند. از طرف دیگر این پرورش دهندگان از بهترین آب های چشمه استفاده می کنند.

این باعث می شود که بهترین ماهی را این پرورش دهندگان داشته باشد. همچنین طرف دیگر این موضوع خریدارانی هستند که اطلاعات زیادی درباره ماهی قزل آلا ندارند.

ما توانایی تامین ماهی قزل آلا زنده، منجمد، بسته بندی وکیوم و همچنین ماهی قزل آلا صادراتی را برای شما فراهم کند. اگر به فکر جامعه خود و بهبود اقتصاد هستید ما در خدمت شما هستیم. ما مسیری را شروع کرده ایم و در این مسیر خوش حال می شویم شما همسفر ما در این مسیر باشید.

فروش ماهی قزل شکم خالی

ماهی قزل شکم خالی اما علاوه بر فروشگاه ها و به صورت مجاز و بهداشتی به صورت دیگری نیز در بازار وجود دارد. ممکن است تولید کنندگان به خاطر شرایط بد اقتصادی مجبور شده باشند که ماهی خود را صید، فیله و منجمد کنند. این افراد با یک مشکل رو به رو می شوند.

آن ها فقط در شرایط خاص می توانند ماهی خود را به فروش برسانند. چون معمولا فروشگاه های بزرگ که مشتری اول محصولات بسته بندی و منجمد هستند برای رضایت مشتری و رعایت پروتکل های بهداشتی از شرکت های بسته بندی خرید خود را انجام می دهند.

وزن های ماهی قزل آلا شکم خالی متفاوت است. شما می توانید ماهی قزل آلا 300 گرمی تا 1000 گرمی پیدا کنید. حتی بعضا ماهی را تکه تکه کرده و آن را برش می زنند و در بسته بندی های یک کیلوگرمی و یا نیم کیلو گرمی در بازار وجود دارد.

ماهی سالمون شکم خالی چقدر ضایعات دارد؟

ماهی سالمون همان ماهی قزل آلا است. میزان ضایعات ماهی ساملون نیز به میزان ماهی قزل آلا است. اگر شما بخواهید فقط ماهی سالمون شکم خالی داشته باشید. حدود 15 تا 25 درصد از ماهی شما تبدیل به ضایعات می شود. اما در شرکت های بسته بندی به صورت میانگین معمولا 20 درصد در نظر می گیرند.

اما اگر شما بخواهید که سر و دم ماهی هم گرفته شود. حدود 25 تا 30 درصد ماهی به صورت ضایعات خواهد بود. اما اگر شما به صورت فیله بخواهید یعنی استخوان وسط هم جدا شود. از حدود 30 تا 40 ماهی سالمون شکم خالی خواهد بود. به همین دلیل بهتر است ماهی سالمون شکم خالی را خریداری کنید. یک برند معتبر را پیدا کنید و فقط بسته بندی های روز آن ها را خریداری کنید.

بهتر است ماهی سالمون شکم خالی خرید کنم یا شکم پر؟‏

بهتر است ماهی سالمون شکم خالی خریداری کنید. همان طور که در بالا توضیح دادم از نظر اقتصادی به دلیل این که شما نمی دانید میزان ضایعات ماهی شما چقدر است بهتر است ماهی شکم خالی خریداری کنید. اینگونه قیمت دقیق هر کیلو ماهی برای شما مشخص می شود. اما شرکت های بسته بندی موظف هستند برای بسته بندی که انجام می دهند استاندارد هایی را رعایت کنند. هیمن موضوع باعث می شود که با خیال راحت تر خرید کنید.

فروش ما به شرکت های پخش و فروشگاه ها

ما آمادگی این را داریم که هر میزان و به هر شکلی شما ماهی بسته بندی و یا ماهی منجمد نیاز داشتید برای شما به صورت دائمی و قراردادی تهیه کنیم. ما تمامی مجوزات بهداشتی را هم نیز داریم. حتی شما قصد صادرات نیز داشته باشید ما می توانیم بسته بندی های ما قایلیت صادرات حتی به روسیه نیز دارد. جهت همکاری لطفا تماس بگیرید.

انواع روش های فروش ماهی سالمون به چه صورت است؟‏

ماهی سالمون به صورت تازه و منجمد در بسته های وکیوم یا معمولی در حال فروش است. بهتر است برای خرید ماهی بسته بندی، ماهی بسته بندی وکیوم را خریداری کنید. همین طور از شرکت معتبر خرید کنید. ماهی شما حتما باید در تونل انجماد، منجمد شده باشد. این گونه آلودگی های ممکن از بین می رود و مدت نگهداری ماهی شما افزایش پیدا می کند.

فروش ماهی قزل الا

ماهی قزل الا در شهر های مختلفی تولید می شود. همین موضوع باعث شده است که در نقطه های مختلف کشور مردم بتوانند به ماهی قزل الا دسترسی داشته باشند. 

همین موضوع باعث شده است که با توجه به کیفیت که در هر منطقه تولید می شود، نحوه فروش آن هم متفاوت باشد. به عنوان مثال ماهی که در زنجان، شهرکرد و بعضی از استان های اذری تولید می شود برای صادرات بسیار مناسب هستند. اما همین ماهی در استان های مثل لرستان برای صادرات مناسب نیستند چوت دارای املاحی هستند که هنگام آزمایش در کشورهای دیگر با مشکل رو به رو می شود.

ما ماهی های استان چهارمحال و بختیاری را برای فروش داریمو البته برای سالمون استخر های شهرستان ماهنشان هم در اختیار ما قرار داد و برای صادرات این دو بسیار مورد توجه است. به همین جهت شما می توانید با یک تماس به بیش از سی استخر در شهرکرد و ماهنشان دسترسی داشته باشد. ما توان تامین صد تن ماهی قزل الا و صد تن ماهی سالمون را در روز داریم.

خرید عمده ماهی قزل الا

خریدار عمده ماهی قزل آلا ، ما شرکت بسته بندی هستیم و برای تامین ماهی خود ماهی قزل آلا در وزن و سایز های مختلف خریداری می کنیم. ما برای مصارف مختلف ماهی خریداری می کنیم که در ادامه به آن ها اشراه می کنیم. ما افهان هستیم، به دلیل هزینه بالا حمل و نقل ترجیح می دهیم که از چهار محال و بختاری، اصفهان، بروجن و دیگر مکان ها نزدیک خرید کنیم.

خریداری عمده ماهی قزل آلا سایز، خریداری عمده ماهی قزل آلا برای صادرات، خرید ماهی قزل آلا برای بسته بندی ویکوم و خرید ماهی قزل آلا برای فروش موضوعاتی هستند که در این مقاله قصد داریم آن را شرح دهیم.

ما در زمینه بسته بندی و عرضه ماهی قزل آلا و دیگر ماهی ها فعالیت می کنیم. برای خرید یا فورش ماهی قزل آلا با ما تماس بگیرید.

خریداری عمده ماهی قزل آلا سایز‏

رستوان ها و سازمان از جمله مشتری های ما هستند که نیاز به ماهی با سایز های 250 تا 600 گرم هستند. ما خریدار عمده ماهی قزل آلا به صورت سایز انجام می دهیم. آن ها را بسته بندی و منجمد می کنیم.این ماهی ها به افراد مختلف در شهر های مختلف ارسال می شود.

خریداری عمده ماهی قزل آلا برای صادرات

صادرات ماهی قزل آلا یکی از عواملی است که باعث افزایش قیمت این ماهی شده است. برای صادرات نیاز هست که شما مجوزات لازم را داشته باشید. همین طور باید ازمایش لازم از جمله آزمایش مالاشیت را برای ما ارسال کنید. پس از تایید ما قراری گذاشته و برای خرید مراجعه می کنیم. وزن خریدار عمده ماهی قزل آلا ما با توجه به نظر مشتری متفاوت است.

خرید ماهی قزل آلا برای بسته بندی ویکوم

ما برای بسته بندی وکیوم نیاز به ماهی داریم. ما برای فروشگاه ها بسته بندی وکیوم را انجام می دهیم. فروشگاه ها سایز مختلفی خریداری می کنند و میزان فروش مشخصی ندارند. ما به صورت دوره ای خرید ماهی خود را انجام می دهیم. برای اطلاع درباره نحوه خرید ما با ما تماس بگیرید.

خرید ماهی قزل آلا برای فروش ‏

ما مشتری هایی داریم که برای فروشگاه داخل شهر یا بیرون از شهر هر روز یا هر هفته خرید ماهی دارند. اگر شما می توانید این افراد را تامین کنید با ما تماس بگیرید. همین طور بعضی از افراد در شهرهای دیگر فقط ماهی به صورت تناژ خریداری می کنند. ما از شما خریداری می کنیم و به آن ها می دهیم. برای این موضوع هم می توانیم با شما همکاری داشته باشیم.

ما برای خرید و فروش ماهی قزل الا حاشیه سودی در نظر نمی گیریم ولی ماهی را با قیمت مناسب خریداری می کنیم. چون هدف ما رضایت مشتری و تامین کنندگان ماست. فقط حاشیه ای در نظر می گیریم که ارزش افزوده ای برای کارکنان داشته باشد.

خریدار عمده ماهی قزل الا شما هستیم.

خریدار عمده ماهی قزل آلا ، خریداران عمده ماهی قزل آلا معمولا شرکت های بازرگانی و شرکت های بسته بندی هستند. ماهی قزل آلا به دلیل سرعت فساد بالاتری که نسبت به ماهی های دریایی دارد کمتر در میادین میوه و تره بار کشور به فروش می رسد.

در این مقاله ما قصد داریم درباره خریدار عمده ماهی قزل آلا برای شما توضیحاتی را بیان کنیم. امیدواریم که این اطلاعات برای شما مفید واقع شود. لطفا نظرات و انتقادات و پیشنهادات خودتان را با به اشتراک بگذارید. امیدواریم که بتوانیم مقاله هایی تهیه کنیم که برای شما مفید واقع شود.

خریدار عمده ماهی قزل آلا

مشتری اصلی برای خریداری عمده ماهی قزل الا، شرکت های بازرگانی هستند. این شرکت ها با خرید عمده ماهی قزل آلاف ماهی را برای کشورها دیگر ارسال می کنند.

اگر شرکت های بازرگانی ماهی قزل آلا را خریداری نمی کردند. حجم تولید باید وارد بازار داخل بشود. این موضوع باعث نزول قیمت ماهی قزل آلا و دیگر ماهی های دریا می شود.

اگر به این موضوع به دقت توجه شود متوجه می شود که اهمیت شرکت های بازرگانی در ثابت نگهداشتن این تجارت در چه حدی بالا است.

از دیگر خریدار عمده ماهی قزل آلا می توان به شرکت های بسته بندی اشاره کرد. این شرکت ها با خرید ماهی قزل الا، آن را بسته بندی کرده و به بازار داخل و خارج ارسال می کنند.

شرکت های بسته بندی عامل ای هستند باعث می شود ارزش افزوده برای ماهی ایجاد شود. زمانی که ماهی را به صورت خام به دیگر کشورهای ارسال می کنیم. ارزش ماهی خودمان را کاهش می دهیم.

زمانی که این ماهی در ایران فراوری و بسته بندی بشود. در مرحله اول افرادی در ایران مشغول به کار می شوند. همچنین ماهی ارزش پیدا می کند و می توان این ماهی را در قیمت بالاتر به فروش رساند.

این در حالی است که این اتفاق زمانی که به صورت عادی ماهی صادر یا قاچاق می شود صورت نمی گیرد.

بهترین نوع ماهی قزل آلا چیست؟

بهترین نوع ماهی قزل آلا ، ماهی قزل آلا با توجه به این که رنگ پوست، محل پرورش، وزن و رنگ گوشت به انواع مختلفی تقسیم می شود. اولین دسته بندی که برای این ماهی انجام شد با توجه به رنگ بدن این ماهی بود.

بهترین نوع ماهی قزل‌آلا چیست؟ ما در ایران چه نوعی از ماهی قزل آلا را داریم؟ کجا می شود بهترین نوع ماهی قزل‌آلا را شناسایی و خرید کرد؟ در این مقاله قصد داریم درباره این سوالات مطالبی را با شما به اشتراک بگذاریم. لطفا شما هم نظرات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

ما عرضه کننده ماهی قزل آلا و سالمون هستیم. همین طور انواع ماهی و دیگر محصولات پروتئینی را بسته بندی می کنیم. برای خرید با ما تماس بگرید.

بهترین نوع ماهی قزل آلا چیست؟ ‏

همان طور که در مقدمه بیان شد ماهی قزل آلا با توجه به رنگ بدن، رنگ گوشت، محل پرورشی و … به گونه های مختلفی تقسیم می شود. این ماهی سرد آبی بعد از ماهی کپور پر سابقه ترین ماهی در پرورش است. بهترین نوع ماهی قزل آلا ماهی است که کیفیت گوشت خوبی داشته باشد.

ما در ایران چه نوعی از ماهی قزل آلا را داریم؟

 ‏ما در ایران دو نوع ماهی داریم که به فروش می رسد. ماهی قزل آلا رنگین کمانی یا همان ماهی قزل آلا پرورشی است. این ماهی بهترین نوع ماهی قزل آلا در ایران است. از طرفی ما در ایران توانسته ایم در تناژ بالا این ماهی را پرورش دهیم.

اما ما ماهی قزل اوزن نیز داریم، ماهی قزل آلا رودخانه ای هم داریم. بعضی ماهی قزل اوزن را همان ماهی قزل آلا می دانند. این ماهی از نظر ظاهری شبیه به ماهی قزل آلا است. این ماهی به ماهی آزاد نیز مشهور است.

کجا می شود بهترین نوع ماهی قزل آلا را شناسایی و خرید کرد؟ ‏

بهترین ماهی در اصفهان و شهرکرد پرورش پیدا می کند. این ماهی ها از نظر کیفیت بهترین نوع ماهی قزل آلا در ایران هستند. این دو شهر به دلیل سابقه طولانی در زمینه پرورش ماهی و نزدیک بودن پرورش گاه ها تبدیل به یکی از مراکز تولید شده اند.

"ماهی قزل آلا یک غذای کامل"

اعتماد شما، افتخار ماست

بسته بندی ماهی قزل آلا

بسته بندی ماهی قزل آلا ، یکی از فعالیت های شرکت بازرگانی حقیقی فراوری و بسته بندی انواع ماهی پرورشی و دریایی است. بسته بندی ماهی قزل آلا یا دیگر ماهی ها باعث می شود که ماندگاری ماهی افزایش پیدا کند. با فراوری ماهی ارزش افزوده ماهی افزایش پیدا می کند. همچنین مصرف کننده می داند که چه میزان ماهی خریداری کرده. این موضوع باعث می شود که از بعضی سوئ تفاهم ها جلوگیری شود.

بسته بندی ماهی قزل آلا

بسته بندی ماهی قزل آلا ما وکیوم است. بعضی ماهی قزل آلا یا دیگر ماهی ها را فقط فراوری کرده و در نایلن قرار می دهند یا سلفن می کشند. اما بسته بندی ماهی قزل آلا وکیوم باعث می شود که بعد از انجماد سوخته ها بر روی ماهی باقی نماند. شما هر موقع که این ماهی را از بسته بندی خارج کنید و مصرف کنید طعم ماهی تازه را احساس می کنید. از طرف دیگر مواد معدنی داخل ماهی از کمتر از بین می رود.

ما دیگر ماهی ها دریای را هم به صورت بسته بندی داریم. که در صورت علاقه می توانیم آن ها را برای شما ارسال کنیم.

فروش ماهی بسته بندی ما

ما بسته بندی ماهی قزل آلا و دیگر ماهی ها را می توانیم برای شما در هر شهری که هستید ارسال کنیم. هزینه ارسال برای مردم اصفهان رایگان است. اما برای دیگر شهر ها بالای پنج کیلو گرم رایگان خواهد بود.

برای فروشگاه هایی که قصد فروش دارد هم ما با قیمت فروشگاه برای آن ها ارسال می کنیم. البته برای شهر اصفهان هزنیه ارسال رایگان است ولی برای دیگر شهر های هزینه ارسال به عهده خریدار است. در حد امکان و با توجه به حجم خرید شما ما درصدی از هزینه ارسال را پرداخت می کنیم.

از دیگر ماهی هایی که ما به صورت منجمد و بسته بندی داریم عبارتند از ماهی حسون، شیر، تیلاپیلا، میگو، قزل آلا، ماهی سیباس، ماهی سرخو، کیلکا، ماهی کفشک، ماهی شیر نیزه، ماهی سنگسر، ماهی اسبک، ماهی صافی و ماهی شیر است. این ماهی ها به شکل و اندازه های مختلف به صورت وکیوم موجود است. جهت کسب اطلاعات قیمت لطفا با ما تماس بگیرید.

شرکت های بسته بندی ماهی قزل آلا

شرکت بسته بندی ماهی قزل آلا، امروزه یکی از مواردی که بر نوع انتخاب مصرف کننده تاثیر می گذارد بسته بندی ماهی است. در این مقاله قصد داریم درباره بسته بندی ماهی و شرکت بسته بندی ماهی قزل آلا صحبت کنیم و اهمیت آن را در شرایط فعلی بیان کنیم.در ادامه مزایا و معایب این روش بسته بندی وکیوم برای محصولات ماهی را بیان می کنیم.

شرکت بسته بندی ماهی قزل آلا در اصفهان

ماهی و غذاهای دریایی ارزش غذایی بالایی دارند اما در عین حال غذاهای حساس و فساد پذیر هستند. بسته بندی محصولات را از آسیب محافظت می کند و به کاهش تلفات در هنگام حمل و نقل ، ذخیره سازی یا خرده فروشی کمک می کند. کارکردهایی که بسته بندی باید انجام دهد متنوع است. و نیازها به طور مداوم در حال رشد هستند ، زیرا انتظار می رود مواد مورد استفاده برای تولید آن تا حد ممکن پایدار و قابل بازیافت باشد.

در حال حاضر اگر شما قصد صادرات داشته باشید مجبور به بسته بندی هستید. امروزه کشورهای خارجی محصولات با کیفیت که شرایط عرضه در بازار آن ها وجود دارد را وارد کشور خود می کنند.

به عنوان مثال روسیه برای واردات ماهی و یا هر نوع محصول کشاورزی و دامی شما باید از روسیه کد رجیستر داشته باشید. به این صورت شما می توانید ماهی خود را وارد کشور آن ها کنید. یکی از شرکت های بسته بندی قزل آلا در ایران که شرایط ارسال محصولات به روسیه را دارد ما هستیم. از این رو آماده همکاری با شما هستیم.

در گذشته ماهی فروشان ماهی را قبل از تحویل پیشخوان به مشتری در روزنامه می پیچیدند اما امروزه در بسته بندی وکیوم عایق بندی شده و ضد بو به مشتری عرضه می کند. این کاری است که ما الان در فروشگاه های تازه فروشی در اصفهان داریم انجام می دهیم. حتی با پیک رایگان رایگان آن را برای مشتری ارسال می کند.

بسته‌بندی کیفیت محصول را حفظ می کند، محافظت می‌کند و جابجایی کالا و حمل و نقل را تسهیل می‌کند. از آنجا که تقریباً برای هر نیاز و کاربردی یک راه حل بسته بندی متفاوت وجود دارد ، محصولات ماهی اغلب در طول سفر از منبع به محصول نهایی ، چندین بار بسته بندی می شوند.

شرکت های بسته بندی ماهی قزل آلا در ایران

تولیدکنندگان و صادرکنندگان تمایل دارند که محصول خود را با هزینه پایین تری ارسال کنند که حاشیه سود بیشتر داشته باشند. اما به خاطر این که بسته بندی منافعی که برای مصرف کننده ایجاد می کند را بیشتر می کند دولت ها این اجازه را نمی دهند.

شرکت های بسته بندی ماهی قزل الا و دیگر ماهی های زیاید در ایران وجود دارد. اما تعداد کمی از آن ها به صورت حرفه ای کار می کنند و توان ارسال به اتحاد گمرکی و کشورهای روسیه، بلاروس و قزاقستان را دارند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ماهی قزل آلا آب شور

ماهی قزل آلا آب شور ، ماهی قزل آلا یکی از ماهی هایی است که بخشی از عمر خودش را در آب شور و بخش دیگری از عمرش را در آب شیرین زندگی می کند.

در این مقاله قصد داریم درباره ماهی قزل آلا آب شور بگم. حتما می دانید که اصفهان آب و هوای مختلفی دارد. به همین دلیل دارای قزل آلا آب شور و شیرین است.

ما قزل آلا و سالمون را آب شور یا آب شیرین می توانید در هر تناژی برای شما تهیه کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ماهی قزل آلا آب شور در اصفهان

یکی از تحولات پرروش ماهی قزل آلا این بود که شد این ماهی را در آب شور نیز پرورش داد. ماهی قزل آلا آب شور دارای مزایایی است که ماهی قزل آلا آب شیرین آن را ندارد.

ماهی قزل آلا آب شور معمولا در مناطق کویری تولید می شود. در اصفهان منطقه تالاب گاو خونی یکی از مناطقی است که در آن پرورش ماهی قزل الا آب شور رونق دارد. شهرستان ورزنه و اطراف آن نیز از قطب تولید این نوع ماهی هستند.

اصفهان وسعت بالایی دارد. از طرف دیگر بیشتر مناطق اصفهان کویری است. استان اصفهان با کمبود آب مواجه است. صنعت ماهی گیری با ایجاد استاندارد های لازم می تواند باعث شود که ما از بهترین بازدهی از آب استفاده کنیم.

یعنی به این صورت که آب اول برای ماهی ها استفاده می شود. اینگونه آب هم کود لازم را نیز دارد. با این آب می شود کشاورزی کرد. ابته باید منابع آب به خوبی مدیریت کرد.

از ویژگی های ماهی قزل آلا آب شور می توان به لذیذ بودن گوشت این ماهی اشاره کرد. این ماهی بسیار لذیذ است. از طرف سرعت رشد این ماهی در اب شور نیز بیشتر است. اما سرعت فساد این ماهی بسیار زیاد است. برای همین این ماهی بیشتر برای مصرف نهایی یا بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد.

ماهی قزل آلا آب شیرین

ماهی قزل آلا آب شیرین ، یکی از اولین ماهی هایی که برای پرورش انتخاب شد ماهی قزل آلا است. این ماهی که تاریخچه ان به اروپا و آتلانتیک بر می گردد یکی از ماهی های آب شیرین و سرد آبی است. در این مقاله قصد داریم درباره ماهی قزل الا آب شیرین مطالبی را بیان کنیم. امید واریم که این مطالب برای شما مفید باشد. لطفا انتقادات و پیشنهادات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

ماهی قزل آلا آب شیرین

ماهی قزل آلا آتلانتیک ، یک گونه آنادروموس ، دارای تاریخچه زندگی پیچیده ای است که از آنجا شروع می شود که در جریان های زایمان خود به صورت سرخ شده خارج می شود ، سپس به عنوان نوجوان در جریان های آب شیرین و سرشاخه ها عقب می رود و در نهایت برای مرحله تاریخ زندگی بزرگسالان خود به دریا مهاجرت می کند.

این گونه معمولاً قبل از مهاجرت به اقیانوس دو یا سه سال در زیستگاه های آب شیرین می گذرد. آنها همچنین دو تا سه سال را در اقیانوس سپری می کنند و قبل از اینکه به جریانهای زایمان خود برگردند تا تخم ریزی کنند. ماهی قزل آلا در اقیانوس اطلس وجود دارد ، جایی که بزرگسالان در دریاچه ها زندگی می کنند و سپس از دریاچه ها به شاخه های اطراف مهاجرت می کنند تا تخم ریزی کنند.

ماهی قزل آلا آب شیرین یکی از ماهی هایی است که ما در ایران آن را صورت تناژ بالا تولید می کنیم. به صورتی که تولید ما در ایران به حدی بالا رفته است که به کشور بدا یعنی کشورهای اروپایی نیز صادرات داریم.

یکی از بهترین ماهی قزل آلا آب شیرین ، ماهی قزل آلا شهرکرد و اصفهان است. در این دو شهر به دلیل تولید بالا تجربیات بسیار خوبی را به دست اورده اند. این تجربه باعث شده است که ماهی باکیفیت را تولید کنند.

این ماهی البته می تواند در آب شور نیز پرورش پیدا کند. در قسمت شرق اصفهان این ماهی به صورت زیاد با آب شور در حال پرورش است. ماهی قزل آلا آب شیرین و ماهی قزل آلا آب شور همان گونه هستند. در آمریکای شمالی ، این شامل ماهی قزل آلا اطلس است که فقط یک گونه از آن وجود دارد و پنج گونه ماهی قزل آلا در اقیانوس آرام: کوهو ، چینوک ، صورتی و جوراب ساق بلند .

با این وجود ، تفاوت های زیادی در رفتار و فیزیولوژی بین ماهی قزل آلا آب شیرین و شور ماهی قزل آلا وجود دارد. بعضی از آنها در آب شور رشد می کنند ، برخی وقتی در رودخانه های آب شیرین هستند غذا نمی خورند ، برخی پس از تخم ریزی در آب شیرین می میرند و غیره.جهت اطلاعات بیشتر و خرید ماهی قزل آلا با ما تماس بگیرید.

ماهی قزل آلای در اصفهان

مرکز پخش قزل آلای اصفهان ، اصفهان یکی از استان هایی که تولید قابل توجهی در زمنیه ماهی قزل آلا دارد. اصفهان به خاطر تنوع آب و هوایی دارای قزل آلا آب شور و آب شیرین است.

مرکز پخش قزل آلای اصفهان یکی از اهدافی است که ما قصد داریم و سال جدید به آن دست پیدا کنیم. معمولا فروشگاه ها دوستان را رابطه هایی دارند که ماهی قزل آلا را از استخر ها خریداری کرده. اما این موضوع دست شما را در تهیه ماهی قزل آلا خواهد بست. شما حتما می دانید که ماهی قزل آلا با توجه به شرایط پرورش دارای قیمت های مختلفی است.

شما با ارائه ماهی قزل آلا در قیمت های مختلف می توانید گزینه های انتخابی خودتان را برای مشتری بیشتر کنید. این استراتژی فروش به شما این اجازه را می دهند که فروش بیشتر داشته باشید.

فروش ماهی قزل آلا در اصفهان

فروش ماهی قزل آلا در اصفهان ، ماهی قزل آلا یکی از محصولات صادراتی کشور است. اصفهان به دلایل شرایط جغرافیایی شرایط بسیار مساعدی در این زمینه دارد. ماهی قزل آلا و ماهی سالمون ماهی های سرد آب هست. این ماهی می تواند در آب شور و شیرین زندگی کند.

فروش ماهی قزل آلا در اصفهان ، در این مقاله قصد داریم شرایط تجاری ماهی قزل آلا و فروش ماهی قزل آلا در اصفهان را برای شما شفاف کنیم. به بررسی شرایط مزیتی اصفهان در این زمینه می پردازیم. امید واریم که این اطلاعات برای شما نیز مفید باشد. لطفا تجربیات و اطلاعات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

ما به صورت عمده و در هر تناژی می توانیم این ماهی را برای شما تامین کنیم. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. همین طور با اطلاعات فروش ماهی فصل را در صفحه اینیستاگرام به اشتراک می گذاریم. ما را فالو کنید و پست های ما را لایک کنید تا پست و استوری های ما به شما نشان داده شود.

فروش ماهی قزل آلا در اصفهان

فروش ماهی قزل آلا در اصفهان از این جهت دارای مزایا است که ابتدا به حجم ماهی قابل توجهی دسترسی دارد. اصفهان در مرکز ایران قرار گرفته است. از طرفی شهرکرد فاصله بسیار کمی با اصفهان دارد.

اصفهان دارای آب و هوای مختلفی است. در شرق اصفهان می توان ماهی آب شور و آب چاه ماهی را پرورشی داد. در غرب می توان با آب چشمه و آب شیرین ماهی را پرورش داد. از طرف دیگر پرورش ماهی در استان اصفهان کاملا اصولی است. به همین دلیل این ماهی کاملا برای صادرات مناسب است.

از دیگر ویژگی فروش ماهی قزل آلا در اصفهان این است که میزان مصرف سرانه ماهی در این استان و خود شهر اصفهان بسیار پایین تر میزان مصرف ماهی در دیگر شهرها و استان های ایران است.

میزان مصرف ماهی در اصفهان در سال برای هر شخص 10 کیلو گرم است. این درحالی است که مصرف ماهی در دیگر شهر های حدود 11.5 کیلو گرم است. این موضوع باعث می شود که قیمت ماهی در این استان کمی پایین تر از دیگر شهرها باشد. همین موضوع این امکان را به ما می دهد که ماهی قزل الا و سالمون را با قیمت مناسب در اختیار شما قرار دهیم.

مرکز پخش قزل آلای اصفهان

ما با داشتن ارتباط های مختلفی که داریم می توانیم ماهی قزل آلا را در ضریب های 100 کیلویی برای شما ارسال کنیم. شما می توانید با ارائه 100 کیلو ماهی شرق، 100 کیلو ماهی قزل چشمه و 100 کیلو ماهی رودخانه مشتری خودتان را با گزینه های مختلف درگیر کنید.

ما قصد داریم مرکز پخش قزل آلای اصفهان باشیم. در این جهت قصد داریم که شرایط ویژه ای را ایجاد کنیم. شما به ما بگویید که چه شرایطی ایجاد کنیم که برای شما مناسب باشید. با ما از طریق اینیستاگرام  در ارتباط باشید. با شماره که که در قسمت ارتباط با ما وجود دارد نیز می توانید تماس بگیرید.

بازار ماهی قزل آلا

به گفته تحلیلگر کنتالی آنالیز: “در سال 2021 ، به ویژه در نیمه دوم سال ، مقدار بسیار زیادی ماهی قزل وجود خواهد داشت.” شرکت کشاورزی ماهی فاروئی Bakkafrost در گزارش Q3 خود را در روز دوشنبه منتشر شد نوشت که . پیش بینی می شود که به خودی خود افزایش 19.7 درصدی ، از 89000 به 106،500 تن ماهی از سال 2020 تا 2021 افزایش یابد.

امروز گروه غذاهای دریایی Ler reportedy گزارش داد که برداشت آن کمتر از آنچه در ابتدا در سال 2020 برنامه ریزی شده بود. حتی “با زیست توده در دریا در پایان سال 2020 تا حدی بالاتر از آنچه در ابتدا برنامه ریزی شده بود”. به زبان ساده ، این بدان معنی است که آنها محصول را به تعویق می اندازند و می خواهند سال آینده ماهی بیشتری را به بازار عرضه کنند.

این در حالی است که اگر شرکت های خارجی عرضه ماهی قزل را شروع کنند قیمت این ماهی در سال آینده در اروپا و روسیه کاهش پیدا می کند. این یعنی حجم زیاد ماهی که از ایران خریداری می کند دیگر خریداری نمی شود و این ماهی به بازار ایران خواهند آمد. این موضوع باعث می شود که کاهش قیمت صورت بگیرد. این موضوع باعث می شود که بازار ماهی قزل آلا در ساعث 1400 با نوسات زیادی رو به رو بشود.

وزن ماهی قزل آلا رستورانی چقدر است‏؟

همان طور که در بالا عنوان شد بهترین وزن ماهی قزل آلا رستورانی از 250 تا 600 گرم است و رستوران ها باید ماهی با وزن و سایز یک اندازه را مورد استفاده قرار دهند.

سایز ماهی رستورانی به صورت عدد نام گذاری کرده اند.  L7 یعنی ماهی 200 گرم به پایین. ماهی 200 تا 250 گرم را L8 نام گذاری کرده اند. این عدد گذاری به همین صورت بالا می آید.

چه نوع ماهی قزل برای رستوران ها مناسب است؟‏

معمولا قزل آلا سفید در رستوران ها مورد استفاده قرار می گیرد. کمتر از ماهی سالمون قزل استفاده می شود. علت این موضوع هم این است که به این ماهی در این وزن رنگ دانه داده نمی شود. به همین دلیل شما نمی توانید رستورانی پیدا کنید که ماهی سالمون سرو کند.

از کجا خرید وزن ماهی قزل آلا رستورانی را انجام دهم‏؟

بهتر است که ماهی بسته بندی و منجمد را خریداری کنید. ابتدا این که سایز این ماهی ها کاملا مشخص است. تفاوت وزنی ندارند. همین طور در تونل انجماد منجمد شده است. همان طور که گفته شد وزن ماهی قزل آلا رستورانی را شما از سایز L7 سفارش دهید. برای خرید می توانید با ما تماس بگیرید.

حدس و گمان

مشکل دیگر این است که حجم صادرات در سال 2020 با مصرف یکسان نیست. همه ماهی خورده نمی شود. در یک بازار مملو از کوید -19 ، مردم به طور فزاینده ای کمتر در خارج از خانه غذا می خورند. مصرف ماهی قزل بسیار کم و قیمت آن در بازار خارج افزایش پیدا کرده است. بسیاری از ماهی ها چه در اروپا و چه در شیلی منجمد شده اند. این یک مورد برای فروش و پردازش معوق است ، و یک چیز دیگر برای حدس و گمان محض. به گفته موی ، شیلی 55000-65،000 تن قزل آلا در انبار منجمد دارد. برای مقایسه ، شیلی تقریباً 720،000 تن ماهی قزل در سال 2020 تولید می کند.

به عبارت دیگر ، موجودی از دریا برداشته می شود و به یک واحد انجماد تبدیل می شود. کالاها همچنان در رقابت با ماهی آزاد تازه فروخته و در بازار عرضه می شوند. مزیت برداشت ماهی و یخ زدگی آن ، به جای تأخیر ، این است که فرد رشد را متوقف می کند. ماهی در فریزر رشد نمی کند. و این می تواند در بازار امروز تسلی خاطر باشد. با این کار بازار ماهی قزل را می توان تا حدودی در کشورهای اروپایی و امریکای شمالی و مرکزی کنترل کرد.

دوشنبه ، شرکت SalmonBusiness گزارش داد که خریداران آسیایی می توانند ماهی قزل آلا منجمد شیلیایی را با قیمت متناظر با قیمت 3 دلار در هر کیلو خریداری کنند . ممکن است س askال شود که چرا کسی تصمیم دارد سهام منجمد را با این قیمت کم به فروش برساند. به جای ذخیره ماهی در انتظار و حدس و گمان در مورد قیمت های بالاتر در سال آینده. قیمت های قرارداد بسیار بالاتر از 5 دلار در هر کیلو است.

قیمت 3 دلار برای ماهی قزل آلا یعنی این که ما در ایران این ماهی را می توانیم در آینده به قیمت 30 هزار تومان یا پایین تر خریداری کنیم. این قیمت برای مصرف کننده نهایی و قیمت عمده فروشی آن بیشتر است. اما تمام این حرف ها برای بازار ماهی قزل‌آلا حدس و گمان است و ممکن است قیمت ماهی در سال 1400 افزایشی باشد.

"ماهی قزل آلا یک غذای کامل"

اعتماد شما، افتخار ماست

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

 

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:

اصلان حقیقی

شماره همراه

09134469940

شماره واتزاپ و تلگرام

09931997049

اینیستاگرام

@HAGHIGHi_company

آدرس

اصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی

ایمیل:

Aslan.hasghighi@gmail.com

 

خدمات بازرگانی حقیقی

ما در حوزه های کاری مختلفی فعالیت می کنیم. خدمات و کالاهای مختلفی در حال عرضه هستیم. بنده دحصیلات آکادمیک که داریم در حوزه کسب و کار است. همچنین فعالیت و تجربه کاری بنده در زمینه انواع بازاریابی است. به همین جهت در این حوزه خدمات متنوعی ارائه می کنیم. از خدمات ما در حوزه بازرگانی می توان به مشاوره کسب و کار و کوچینگ ، دیجیتال مارکتینگ ( سئو کار در اصفهان و طراحی سایت در اصفهان) ، ترخیص کار کالا یا حق العمل کار گمرک و بازاریابی صادراتی اشاره کنیم.

آبزیان در بازرگانی حقیقی

بنده در ابتدا فعالیت کاری که داشتم وارد حوزه ابزیان شدم، این موضوع باعث شده است که با تامین کنندگان بسیار زیادی در ارتباط باشم. ما در این حوزه تامین کننده ( خرید ماهی قزل الا (خرید ماهی قزل الا در شهرکرد ، خرید ماهی قزل الا در ماهنشان ، صادرات ماهی قزل الا ) ، خرید ماهی سالمون (خرید ماهی سالمون در شهرکرد ، خرید ماهی سالمون در ماهنشان ، صادرات ماهی سالمونخرید ماهی گیدر ، خرید ماهی هوور ، خرید ماهی زرده ، خرید ماهی اسبک ، خرید ماهی مارلین ، خرید ماهی بولگا ، خرید خاویار و خرید عمده میگو ) فعالیت داریم. ما این محصولات را می توانیم به صورت داخلی و خارجی تامین کنیم.

دکوراسیون داخلی در بازرگانی حقیقی

همچنین من اصالتا اهل مبارکه هستم. پیشه خانوادگی ما نجاری و دکوراسیون هست. دکوراسیون داخلی در اصفهان ، کابینت در اصفهان ، کمد در اصفهان و دکور چوب در اصفهان از جمله فعالیت بنده در این حوزه است.

آهن الات و فولاد در بازرگانی حقیقی

اما بنده در حوزه آهن فعالیت بازرگانی داریم. به صورت انحصاری برای بازیابی خارجی با شرکت شرکت بارمان باتاب جم قرار دارم. به هیچ عنوان خارج از عنوان این شرکت نمی توانم با شرکتی برای صادرات فولاد و آهن فعالیت داشته باشم. اما از نظر داخلی بنده در زمینه خرید ورق سیاه در اصفهان و قیمت ورق سیاه در اصفهان فعالیت انجام می دهم.

در صورت نیاز به هر کدام لطفا با شماره هایی که گفته شده است تماس حاصل فرمایید. همین طور برای دیدن شماتیک نقشه و خدمات و کالاهای ما به صفحه خدمات و کالاهای ما بروید.

 

Summary
خرید ماهی قزل الا
Service Type
خرید ماهی قزل الا
Provider Name
دکتر فیش ، بازرگانی حقیقی,
اصفهان, Telephone No.09134469940
Area
ایران، اصفهان
Description
خرید ماهی قزل الا برای صادرات، بسته بندی و ... امروزه اتفاق می افتد و چیزی بسیار در خرید ماهی قزل الا مهم است تامین دائمی، مناسب و منصافه است